2015 жыл, сәрсенбі



жүктеу 0.95 Mb.
Pdf просмотр
бет6/9
Дата01.01.2017
өлшемі0.95 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9

         31 КаНал

05.58  Қр ӘНҰрАНы

06.00  развлекательная 

программа «ризамын» 

(каз)


07.00  Индийский сериал 

«УӘДЕ БЕрЕМІН» (с рус-

скими субтитрами) 

09:30  Алдараспан, Шан-

шар, Нысанакүнделігі (каз)

10:00 КИНО  Жан Клод ван 

Дамм в комедийном бое-

вике «ТАЙНА ОрДЕНА»

12:00 Мультсериалы (каз)

15:00  КИНО Джет ли  в бо-

евике «рОМЕО ДОлЖЕН 

УМЕрЕТЬ»  (техповтор)

17:30 Сериал «80-е»

19:00 ПрЕМЬЕрА! Георгий 

Дронов в сериале «ПлЯЖ»

20:00  Информбюро

21:00  Индийский сериал 

«УӘДЕ БЕрЕМІН» (с рус-

скими субтитрами)

23:30Алдараспан, Шан-

шар, Нысанакүнделігі (каз)

01:00КИНО  Жан Клод ван 

Дамм в комедийном бое-

вике «ТАЙНА ОрДЕНА» 

рус  (техповтор)

03:00  Қазақша концерт



     КТК

06.00 Открытие вещания. 

Қр ӘНҰрАНы

06.05 “вАУ” деректi хикая 

06.30 “БАзАр ЖОҚ 

АлАңы!” сазды-ойын-

сауықты бағдарлама 

(повтор)


07.15  “Япыр-ай” таңғы 

ойын-сауық бағдарлама

08.00 “АлАң БОлМА, ЖА-

НыМ!” түрiк телехикаясы

09.10 “ДОрОГА ДОМОЙ” 

(повтор)


09.20 “звЕзДНАЯ ЖИзНЬ” 

- “звезды из детдома” 

(повтор)

10.10  “лЮБОвЬ НЕ-

ЖДАННАЯ НАГрЯНЕТ”, 

мелодрама. Елена Яков-

лева, валерий Афанасьев, 

Алена Яковлева

13.45 “ДрУГАЯ ПрАвДА” 

(повтор)


14.40 “ПОрТрЕТ НЕДЕлИ” 

(повтор)


15.40 “СлУГИ НАрОДА” 

(повтор)


16.25 “ЖҰлДызДы 

АҚИҚАТ” тележурналы 

(повтор)

17.00 “МАХАББАТ МҰңы” 

үнді телехикаясы (368, 369 

серии) ТҰСАУКЕСЕр!

17.50 “МҰзДАН СУыҚ, 

ОТТАН ыСТыҚ” үнді теле-

хикаясы (236, 237 с., субт.

на рус.яз.) ТҰСАУКЕСЕр!

18.45 “ЖАНҚИЯр ПАТ-

ШАЙыМ” қытай  телехика-

ясы (11 с., субт.на рус.яз.) 

ТҰСАУКЕСЕр!

19.45 “ОңАЙ ОлЖА!” 

ойын-сауықты мега-шоу. 

ТҰСАУКЕСЕр!

20.30 ЖАңАлыҚТАр

21.00 вЕЧЕрНИЕ НОвО-

СТИ


21.40 “ГлАвНАЯ рЕ-

ДАКЦИЯ” – “Куда уходят 

дети?” 

22.15 “СТАрШАЯ ДОЧЬ”, 



мелодрама (1 и 2 серии). 

Галина Беляева, Андрей 

Ильин, Ян Цапник. ПрЕ-

МЬЕрА.


00.05 “лЕСНИК” (1-2 

серии). Остросюжетный 

детектив. Олег Штефанко, 

Алексей Булдаков, Анна 

Большова

01.45 “АлАң БОлМА, ЖА-

НыМ!” түрiк телехикаясы 

(повтор)


02.45 ЖАңАлыҚТАр (по-

втор) 


03.10 “Япыр-ай” (повтор)

04.00-04.25 

“вАУ” 

деректi хикая (повтор)



   ЕвРаЗия

6:00 «ҚҰрБылАр» теле-

хикаясы  

6:50 ЖАңАлыҚТАр СУБ-

ТИТрлЕрМЕН  

7:00 Телеканал «ДОБрОЕ 

УТрО»    

11:00 Многосерийный 

фильм «ПОНЧИК лЮСЯ 

2»   


11:50 «МОДНыЙ ПрИ-

ГОвОр»  


12:40 «П@УТINA» (каз)     

13:05 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-ШОУы      

13:50 Премьера. «МЕН-

ТОвСКИЕ вОЙНы 8». 

Многосерийный детектив    

15:30 «112»  

15:45 «СУДЕБНыЕ ИСТО-

рИИ»   

16:45 «ДАвАЙ ПОЖЕНИМ-



СЯ» 

18:00 ЖАңАлыҚТАр   

18:55 «СҮЙГЕН ЖАр». 

ҮНДІ ТЕлЕХИКАЯСы  

19:50 Премьера.  владис-

лав Котлярский в детек-

тиве «КАрПОв. СЕзОН 

вТОрОЙ»   

21:00 «НОвОСТИ в 21:00»  

21:40 Елена Шилова, 

Алексей Анищенко, 

Татьяна Космачева, Игорь 

Бочкин в многосерийном 

фильме «СЕСТрА МОЯ 

лЮБОвЬ»  

22:30 «ПУСТЬ ГОвОрЯТ»

23:30 Премьера. виктория 

Толстоганова, Андрей 

Смоляков, Марина Алек-

сандрова в многосерийном 

фильме «ПАлАЧ»   

1:25 «П@УТINA» (каз)    

1:45 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-ШОУы      

2:25 «ҚҰрБылАр» теле-

хикаясы  

3:05 «СҮЙГЕН ЖАр». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

До 4:00 

 

7:00 Ән шашу



8:00 Программа «репор-

тер представляет»

8:20 Программа «Супер-

папа»


9:00 «Шипагер» кәріс 

телехикаясы

10:00 Жаңалықтар

10:10 «Шипагер» кәріс 

телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал 

«История одной любви»

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 Информационно-

аналитическая программа 

«20:30»: Избранное за 

неделю


14:00 Новости

14:10 Сериал «Отблески»

15:15 «Өгей өмір» кәріс 

телехикаясы

16:40 «20:30. Біздің уақыт» 

ақпараттық-сараптамалық 

бағдарламасы

17:30 «Махаббат хикая-

сы» түрік телехикаясы

18:30 «Қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «ландыш 

серебристый»

22:00 Ток-шоу «Открытая 

студия»

22:50 «Махаббат хикая-



сы» түрік телехикаясы

23:50 Жаңалықтар

0:20 Новости «20:30»

0:50 «Шипагер» телехи-

каясы

6:55 Әнұран                                     



7:00 Мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «ТАңШОлПАН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама (8:00; 9:30 ЖАң

АлыҚТАр)                                                              

10:00 «Қара шаңырақ». 

Телехикая. 72-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2014 ж.) (с 

субтитрами)

10:55 «Айтуға оңай...» 

11:40 «Тағдыр». Телехикая. 

6-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

12:30 ЖАңАлыҚТАр

12:45 «SPORT.KZ» 

13:10 «Алаң» ток-шоуы 

14:00 «Сыр-сұхбат» 

14:30 «Майя». Мультхикая. 

(Германия, 2012 ж.) 77-78 

соңғы бөлімдері

14:55 «БІлГІШТЕр». 

Мультхикая. 3-4 бөлімдері 

(ресей, 2010-2012 жж.)

15:05 «ӘЙЕл БАҚыТы». 

Ток-шоу. Тікелей эфир 

16:10 «Келін». Телехи-

кая. 1216-1217-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)


17:00 «Жарқын бейне»  (с 

субтитрами)

17:30 ЖАңАлыҚТАр

17:50 «ӨзЕКЖАрДы»

18:10 «Саяхат». 

Публицистикалық сериал  

18:30 «Ас болсын!»

19:15 «ҚылМыС ПЕН 

ЖАзА». 

19:35 «Еңбек түбі - береке» 



19:40 «ТАҒДыр». Телехикая. 

7-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) (с 

субтитрами)

20:30 ЖАңАлыҚТАр

21:05 «АЙТУҒА ОңАЙ...» 

21:50 ТҰСАУКЕСЕр! «ҚАрА 

ШАңырАҚ». Телехикая. 

73-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2014 ж.) 

(с субтитрами)

22:40 ТҰСАУКЕСЕр! 

«КЕлІН». Телехикая. 

1218,1219-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)


23:30 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰрлАН ҚОЯНБАЕв» 

0:30 ЖАңАлыҚТАр

1:00 «Өзекжарды»

1:20 «Шарайна». Телесаяхат 

1:50 «Жарқын бейне» (с 

субтитрами)

2:20 «Түнгі студияда Нұрлан 

Қоянбаев» 

2:55 ЖАңАлыҚТАр

3:25 «Жан жылуы»

3:45 Әнұран



         ХаБаР

7:00 Қр әнұраны

7:02 «Айтұмар»

8:00 «Жаңа күн» таңғы 

ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -Утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:15 Телесериал. «След»

11:00 Утренний выпуск 

новостей 

11:15 Документальный сери-

ал «Танцующая планета»

11:45 «Бажалар» Телехи-

каясы 


12:10 «Сәтті сауда»

12:40 «Спорт без границ» 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Документальная дра-

ма. «Семейные мелодрамы»      

14:00 Телесериал. «Женский 

доктор - 2» 

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:15 «Әр үйдің сыры 

басқа». Деректі драма

15:45 «Сәтті сауда»

16:15 Мультсериал «робо-

тым екеуіміз»

16:45 «Подари детям жизнь» 

17:00 Кешкі жаңалықтар

17:15 «Көзқарас»

17:45 «Экономкласс»

18:00 вечерний выпуск 

новостей


18:15 «Пәленшеевтер» теле-

хикаясы


18:40 Спецрепортаж. «Ары-

стан» 


19:00 «Нүкте» пікір - талас 

алаңы 


20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «Бюро расследова-

ний» 


21:00 Итоговый выпуск 

новостей


21:30 «Машинка времени» 

Новогодний концерт

0:30 Қорытынды жаңалықтар

1:00 Итоговый выпуск 

новостей

1:30 «Әр үйдің сыры басқа». 

Деректі драма

2:00 Жаңалықтар

3:00 Қр әнұраны

      


                        

ҚаЗаҚСТаН

ТаРаЗ

07.25 ӘНҰрАН. АңДАТПА  

7.30  «Қайырлы таң, 

Әулиеата!» 

9.30  «ЖАНАлыҚТАр» 

9.50  «НОвОСТИ» 

10.10  ТЕлЕБлОКНОТ

10.15 «Балақай» 

10.30 ТЕлЕМАрКЕТ

10.35 Хабар: «Бірінші 

студия»

11.00 «Балаларға базарлық»



11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 Сазды әуен

12.00«Жаңа жылдың 

қызықтары»

13.00 «ЖАңАлыҚТАр» 

13.10  «НОвОСТИ»  

13.20  «Балаларға 

базарлық»

13.45 «ТЕлЕБлОКНОТ»

13.50 ТЕлЕМАрКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 АңДАТПА

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  АңДАТПА



17.55 Хабар «Ауылға кел, 

ағайын!» 

18.10 Хабар «Өрлеу» 

18.20  «ЖАңАлыҚТАр»

18.35  «НОвОСТИ»     

18.50  «ТЕлЕМАрКЕТ»

19.00  ТЕлЕБлОКНОТ

19.05  «Жаңа жылдық 

думанды кеш»

20.00  «ЖАңАлыҚТАр»

20.20  «НОвОСТИ» 

20.40 «ТЕлЕБлОКНОТ»

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Сыр- перне» 

21.25 «Сөз маржан»  

21.30 ТЕлЕМАрКЕТ

21.40 «ТЕлЕБлОКНОТ» 

21.45 «Жаңа жылдық думан-

ды кеш»

00.00  «ЖАңАлыҚТАр»



00.20  «НОвОСТИ» 

00.40 ТЕлЕБлОКНОТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 АңДАТПА. ӘНҰрАН  

01.10 Арнаның жабылуы

 

 



 

7 КаНал

06.00 «Қуырдақ»  

06.30 «Қара гүл» түрік теле-

хикаясы


07.30 «Күнбастар»

08.00 «Айнаonline»

08.30 «Күнбастар»

09.00 «С новым домом!» 

10.00 «О самом главном» 

11.00 «Голодные игры»

12.00 «Қара гүл» түрік теле-

хикаясы 


13.00 «Қыздар арасында»

13.50 «7 NEWS»

14.00 «Айнаonline»

15.00 т/с «Брак по завеща-

нию»

17.00 «Икона стиля»



18.00 «Қара гүл» түрік теле-

хикаясы 


18.50 «Айнаonline»

19.30 «KZландия. Переза-

грузка» 

20.00 «7 NEWS»

21.00 х/ф «Брат-2» 

23.00 Профессиональный 

бокс 

00.00 ПрЕМЬЕрА! т/с «Ходя-



чие мертвецы»

00.50 х/ф «Брат-2»

03.00 Профессиональный 

бокс 


04.00«Айнаonline» 

04.30 «Қыздар арасында» 

05.30 «Айнаonline» 

         31 КаНал

05.58  Қр ӘНҰрАНы

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын»(каз)

07.00  Индийский сериал 

«УӘДЕ БЕрЕМІН» (с русски-

ми субтитрами) 

09:30  Алдараспан, Шаншар, 

Нысанакүнделігі (каз)

10:00Сериал «ЧУДО» (по-

втор)

11:00  Георгий Дронов в 



сериале «ПлЯЖ» (повтор)

12:00  Мультсериалы (каз)

15:00  Сериал «9 ЖИзНЕЙ 

ХлОИ КИНГ»

16:00  Сериал «ЧУДО»

17:00  Сериал «80-е»

19:00 ПрЕМЬЕрА! Георгий 

Дронов в сериале «ПлЯЖ»

20:00  Информбюро

21:00  Индийский сериал 

«УӘДЕ БЕрЕМІН» (с русски-

ми субтитрами) 

23:30  Алдараспан, Шаншар, 

Нысанакүнделігі (каз)

01:00  КИНО «КАК СУМАС-

ШЕДШИЙ» (рус) 

03:00  Қазақша концерт 

     КТК

06.00 Открытие вещания. Қр 

ӘНҰрАНы

06.05 Мультфильмдер



06.15 ЖАңАлыҚТАр (по-

втор) 


06.40 “Япыр-ай” таңғы ойын-

сауық бағдарлама

07.30 “АлАң БОлМА, ЖА-

НыМ!” түрiк телехикаясы

08.45 “МҰзДАН СУыҚ, 

ОТТАН ыСТыҚ” үнді теле-

хикаясы (повтор)

09.35 “ОңАЙ ОлЖА!” (по-

втор)

10.10 “СТАрШАЯ ДОЧЬ”, 



мелодрама (повтор) 

12.00 НОвОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ГлАвНАЯ рЕДАК-

ЦИЯ” (повтор)

13.10 “ПрАКТИКА” (19 

серия). Многосерийная ме-

лодрама. Эльдар лебедев, 

Ксения лаврова-Глинка. 

ПрЕМЬЕрА.

14.10 “СЕМЕЙНыЕ ДрАМы”. 

Документальное реалити

15.10 “лЕСНИК”, остросю-

жетный детектив (повтор) 

17.00 “МАХАББАТ МҰңы” 

үнді телехикаясы (369, 370 

серии) ТҰСАУКЕСЕр!

17.50 “МҰзДАН СУыҚ, 

ОТТАН ыСТыҚ ” үнді теле-

хикаясы (238, 239 с., субт.на 

рус.яз.) ТҰСАУКЕСЕр!

18.45 “ЖАНҚИЯр ПАТ-

ШАЙыМ” қытай  телехика-

ясы (12 с., субт.на рус.яз.) 

ТҰСАУКЕСЕр!

19.45 “ОңАЙ ОлЖА!” 

ойын-сауықты мега-шоу. 

ТҰСАУКЕСЕр!

20.30 ЖАңАлыҚТАр

21.00 вЕЧЕрНИЕ НОвОСТИ

21.40 “ДИАГНОз”

22.15 “СТАрШАЯ ДОЧЬ”, 

мелодрама (3 и 4 серии). 

Галина Беляева, Андрей 

Ильин, Ян Цапник. ПрЕ-

МЬЕрА.


00.05 “лЕСНИК” (3-4 серии). 

Остросюжетный детектив. 

Олег Штефанко, Алексей 

Булдаков, Анна Большова

01.45 “АлАң БОлМА, 

ЖАНыМ!” түрiк телехикаясы 

(повтор)

02.45 ЖАңАлыҚТАр (по-

втор) 

03.10 “Япыр-ай” (повтор)



04.00-04.25 “вАУ” деректi 

хикая 


   ЕвРаЗия

6:00 «ҚҰрБылАр» теле-

хикаясы  

6:50 ЖАңАлыҚТАр СУБ-

ТИТрлЕрМЕН  

7:00 Телеканал «ДОБрОЕ 

УТрО»    

11:00 Многосерийный фильм 

«ПОНЧИК лЮСЯ 2»   

11:50 «МОДНыЙ ПрИГО-

вОр»  

12:40 «П@УТINA» (каз)     



13:05 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-ШОУы      

13:50 Премьера. «МЕНТОв-

СКИЕ вОЙНы 8». Много-

серийный детектив    

15:30 «112»  

15:45 «СУДЕБНыЕ ИСТО-

рИИ»   


16:45 «ДАвАЙ ПОЖЕНИМ-

СЯ» 


18:00 ЖАңАлыҚТАр   

18:55 «СҮЙГЕН ЖАр». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

19:50 Премьера.  владислав 

Котлярский в детективе 

«КАрПОв. СЕзОН вТО-

рОЙ»   

21:00 «НОвОСТИ в 21:00»  



21:40 Елена Шилова, 

Алексей Анищенко, Татьяна 

Космачева, Игорь Бочкин 

в многосерийном фильме 

«СЕСТрА МОЯ лЮБОвЬ»  

22:30 «ПУСТЬ ГОвОрЯТ»

23:30 Премьера. виктория 

Толстоганова, Андрей Смо-

ляков, Марина Александро-

ва в многосерийном фильме 

«ПАлАЧ»   

1:25 «П@УТINA» (каз)     

1:45 «АШыҒыН АЙТҚАНДА» 

ТОК-ШОУы      

2:25 «ҚҰрБылАр» теле-

хикаясы  

3:05 «СҮЙГЕН ЖАр». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКАЯСы  

До 4:00 

 

7:00 Ән шашу



7:35 Новости «20:30»

8:05 Жаңалықтар

8:35 Комедийный сериал 

«Кто в доме хозяин?» 

9:00 «Шипагер» кәріс теле-

хикаясы


10:00 Жаңалықтар

10:10 «Шипагер» кәріс 

телехикаясының жалғасы

10:30 Турецкий сериал 

«История одной любви»

11:30 «Қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

13:00 Жаңалықтар

13:10 Ток-шоу «Открытая 

студия»


14:00 Новости 

14:10 Сериал «ландыш 

серебристый»

15:15 «Өгей өмір» кәріс 

телехикаясы

16:35 Обзор интернета 

«Kaznet» 

17:00 Программа «Такси»

17:30 «Махаббат хикаясы» 

түрік телехикаясы

18:30 «Қыз ғұмыры» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 Сериал «ландыш 

серебристый»

22:00 «Өгей өмір» кәріс 

телехикаясы

23:15 «Махаббат хикаясы» 

түрік телехикаясы

0:15 Жаңалықтар

0:45 Новости «20:30»

1:15 «Шипагер» кәріс теле-

хикаясы


дүйСЕНБі

12 

Қаңтар

СЕйСЕНБі

13 

Қаңтар

Tv апТа

13

//    «ЖАМБыл - ТАрАз»  //  №1 (1236), 7 ҚАңТАр 2015 Жыл   //



6:55 Әнұран

7:00 Мемлекеттік 

уақыт қызметі: дәлме-

дәл уақыт. 

7:00 «ТАңШОлПАН». 

Таңғы ақпаратты-

сазды бағдарлама 

(8:00; 9:30 ЖАңАлы

ҚТАр)                                                                                               

10:00 «Қара 

шаңырақ». Телехикая. 

73-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 

2014 ж.) (с субтитра-

ми)

10:55 «Айтуға оңай...» 



11:40 «Тағдыр». 

Телехикая. 7-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) 

(с субтитрами)

12:30 ЖАңАлыҚТАр

12:45 «Поэзия әлемі». 

13:10 «заң және біз» 

13:50 «Мың түрлі 

мамандық». 

14:20 «Әли мен Айя». 

Мультфильм

14:35 Мультфильм

14:55 «БІлГІШТЕр». 

Мультхикая. 5-6 

бөлімдері (ресей, 

2010-2012 жж.)

15:05 «ӘЙЕл 

БАҚыТы». Ток-шоу. 

Тікелей эфир 

16:10 «Келің». 

Телехикая. 

1218-1219-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

17:00 «Ұлт 

мақтанышы». Деректі 

фильм 


17:30 ЖАңАлыҚТАр

17:50 «ӨзЕКЖАрДы»

18:10 «Қылмыс пен 

жаза»


18:35 «Саяхат». 

Публицистикалық 

сериал  

19:10 


«ЖУрНАлИСТІК 

зЕрТТЕУ» 

19:35 «Еңбек түбі - 

береке» 


19:40 «ТАҒДыр». 

Телехикая. 8-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) 

(с субтитрами)

20:30 ЖАңАлыҚТАр

21:05 «АЙТУҒА 

ОңАЙ...» 

21:50 ТҰСАУКЕСЕр! 

«ҚАрА ШАңырАҚ». 

Телехикая. 74-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2014 ж.) 

(с субтитрами)

22:40 ТҰСАУКЕСЕр! 

«КЕлІН». Телехикая. 

1220, 1221-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

23:30 «ТҮНГІ СТУ-

ДИЯДА НҰрлАН 

ҚОЯНБАЕв» 

0:00 ЖАңАлыҚТАр

0:30 «Өзекжарды»

0:50 «Ұлт 

мақтанышы». Деректі 

фильм 

1:20 «Ас болсын!»



2:05 «Поэзия әлемі». 

2:30 «Түнгі студияда 

Нұрлан Қоянбаев» 

3:00 ЖАңАлыҚТАр

3:30 «Журналистік 

зерттеу»


3:50 Әнұран

         ХаБаР

7:00 Қр әнұраны

7:02 «Айтұмар»

8:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-

сазды бағдарламасы 

-Утренняя информа-

ционно-развлекатель-

ная программа

10:00 Таңғы 

жаңалықтар

10:15 Телесериал. 

«След»

11:00 Утренний вы-



пуск новостей 

11:15 Документаль-

ный сериал «Танцую-

щая планета»

11:45 «Бажалар» 

Телехикаясы 

12:10 «Сәтті сауда»

12:40 «Спорт әлемі»

13:00 Түскі 

жаңалықтар

13:15 Документаль-

ная драма. «Семей-

ные мелодрамы»       

14:00 Телесериал. 

«Женский доктор - 2» 

15:00 Дневной вы-

пуск новостей

15:15 «Әр үйдің 

сыры басқа». Деректі 

драма


15:45 «Сәтті сауда»

16:15 Мультсериал 

«роботым екеуіміз»

16:45 «Подари детям 

жизнь» 

17:00 Кешкі 



жаңалықтар

17:15 «Көзқарас»

17:45 «Бизнес сыры» 

18:00 вечерний вы-

пуск новостей

18:15 


«Пәленшеевтер» 

телехикаясы

19:00 «Біздің үй»

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 Деректі фильм. 

«Табиғат тартуы» 

21:00 Итоговый вы-

пуск новостей

21:30 «Бажалар» 

Телехикаясы 

22:00 Премьера! 

Телесериал «воля 

небес» 


23:00 «Нүкте» пікір - 

талас алаңы

23:50 Телесериал. 

«След»


0:30 Қорытынды 

жаңалықтар

1:00 Итоговый выпуск 

новостей


1:30 «Әр үйдің сыры 

басқа». Деректі 

драма

2:00 Жаңалықтар



3:00 Қр әнұраны

 

                        



ҚаЗаҚСТаН

ТаРаЗ

09.00  ӘНҰрАН. 

АңДАТПА  

09.05 Балаларға 

базарлық

09.30 


«ЖАңАлыҚТАр»

09.50 «НОвОСТИ»

10.10 ТЕлЕБлОКНОТ

10.15 Сазды әуен

10.30 ТЕлЕМАрКЕТ

10.35 Хабар «Ауылға 

кел, ағайын!» 

10.50 Хабар «Өрлеу»

11.00 «Балаларға 

базарлық»

11.25 «Сөз маржан»

11.30 ТЕлЕБлОКНОТ

11.35 «Күй  күмбірі»

11.45 Телехикая «Ма-

руся . возвращение»

12.30  Көркем фильм

13.45 ТЕлЕБлОКНОТ

13.50 ТЕлЕМАрКЕТ

14.00 АңДАТПА

14.00 – 17.50 

Техникалық үзіліс

17.50  АңДАТПА 

17.55Хабар: «Сөз 

жебе»


18.20 

«ЖАңАлыҚТАр»

18.35 «НОвОСТИ»

18.50 ТЕлЕМАрКЕТ

19.00 ТЕлЕБлОКНОТ

19.05 Сазды әуен

19.15 Телехикая «Ма-

руся . возвращение»

20.00 

«ЖАңАлыҚТАр»



20.20 «НОвОСТИ»

20.40 ТЕлЕБлОКНОТ

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Пер-

вая студия»

21.20 «Сөз маржан»

21.30 ТЕлЕМАрКЕТ

21.40 ТЕлЕБлОКНОТ

21.45 «Әулиеата 

әуендері»

21.55  Көркем фильм

23.25 Т/с: «Титаник : 

кровь и сталь»

00.00  


«ЖАңАлыҚТАр»

00.20  «НОвОСТИ» 

00.40 «ТЕлЕБлОК-

НОТ»


00.45 «Сазды әуен»

00.55 АңДАТПА. 

ӘНҰрАН  

01.00 Арнаның жа-

былуы

 

 



7 КаНал

06.00 «Қуырдақ»  

06.30 «Қара гүл» 

түрік телехикаясы

07.30 «Күнбастар»

08.00 «Айнаonline»

08.30 «Күнбастар»

09.00 «С новым до-

мом!» 

10.00 «О самом 



главном» 

11.00 «Голодные 

игры»

12.00 «Қара гүл» 



түрік телехикаясы 

13.00 «Қыздар ара-

сында» 

13.50 «7 NEWS»



14.00 «Айнаonline»

15.00 т/с «Брак по 

завещанию»

17.00 Шоу «вООМ!»   

18.00 «Қара гүл» 

түрік телехикаясы 

18.50 «Айнаonline»

19.30 «KZландия. 

Перезагрузка» 

20.00 «7 NEWS»

21.00 Премьера! т/с 

«Мой любимый папа»

23.00 Профессио-

нальный бокс 

00.00 ПрЕМЬЕрА! т/с 

«Ходячие мертвецы»

00.50 «Свидание со 

звездой»


02.00 «Айнаonline»

03.00 Профессио-

нальный бокс 

04.00 «Айнаonline» 

04.30 «Қыздар ара-

сында 


05.30 «Айнаonline» 

         31 КаНал

6:00 «ҚҰрБылАр» 

телехикаясы  

6:50 ЖАңАлыҚТАр 

СУБТИТрлЕрМЕН  

7:00 Телеканал «ДО-

БрОЕ УТрО»    

11:00 Многосерийный 

фильм «ПОНЧИК 

лЮСЯ 2»   

11:50 «МОДНыЙ 

ПрИГОвОр»  

12:40 «П@УТINA» 

(каз)    

13:05 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-

ШОУы      

13:50 Премьера. 

«МЕНТОвСКИЕ вО-

ЙНы 8». Многосерий-

ный детектив    

15:30 «112»  

15:45 «СУДЕБНыЕ 

ИСТОрИИ»   

16:45 «ДАвАЙ ПО-

ЖЕНИМСЯ» 

18:00 ЖАңАлыҚТАр   

18:55 «СҮЙГЕН 

ЖАр». ҮНДІ ТЕлЕХИ-

КАЯСы  


19:50 Премьера.  

владислав Котляр-

ский в детективе 

«КАрПОв. СЕзОН 

вТОрОЙ»   

21:00 «НОвОСТИ в 

21:00»  

21:40 Елена Шилова, 

Алексей Анищенко, 

Татьяна Космаче-

ва, Игорь Бочкин в 

многосерийном филь-

ме «СЕСТрА МОЯ 

лЮБОвЬ»  

22:30 «ПУСТЬ ГОвО-

рЯТ»


23:30 Премьера. 

виктория Толстогано-

ва, Андрей Смоляков, 

Марина Александро-

ва в многосерийном 

фильме «ПАлАЧ»   

1:25 «П@УТINA» (каз)     

1:45 «АШыҒыН 

АЙТҚАНДА» ТОК-

ШОУы      

2:25 «ҚҰрБылАр» 

телехикаясы  

3:05 «СҮЙГЕН ЖАр». 

ҮНДІ ТЕлЕХИКАЯСы  

До 4:00 



Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7   8   9


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет