Калашниковты мойындатқан қазақ



жүктеу 1.17 Mb.

бет7/12
Дата15.03.2017
өлшемі1.17 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

«МУЖСКАЯ РАБОТА-2»

9.30 «Астрологический прогноз с Пав-

лом Глобой»

9.35, 11.30, 14.15, 15.30 «TV Shop»

10.05  «Болашаққа  нұрлы  көзбен 

қараймын» Жалғас Кеңесов

12.10  «Бақыттың  жүрмін  жолында» 

Сұлушаш Нұрмағамбетова

14.30, 23.15 «Ән шашу»

16.00 «Ювелирочка»

18.00 Мотогонка «MotoGP» 

20.00 «ПАНОРАМА ДНЯ»

20.30  «Олег  Янковский.  Последняя 

охота»


21.30  «Әсеттің  әсем  әндері-ай»  Әсет 

Бейсеуовке арналған кеш 

00.00 «Талисман успеха» 

02.00-04.00 «Ән көңілдің ажары»



С Т в

Е у р а з и я

6.00 


«Әке серті»

6.50, 18.00 Жаңалықтар

7.00 «Доброе утро».

11.00 


«Небесные родственники»

12.00, 2.55 «Модный приговор» 

13.05 «Сваты у плиты»

13.35  «Наедине  со  всеми»  с  Юлией 

Меньшовой 

14.30 


«Дикий 3»

15.30 «112» 

15.45 «Судебные истории».

16.50 «Давай поженимся». 

18.55 

«Сүйген жар»

19.50 


«Братаны 3»

21.00 «Новости в 21.00». 

21.40 

«Сваты 6» 

22.50 «Пусть говорят» 

0.05 

«Личная жизнь следователя Са-

вельева»

2.10 


«Катина любовь» 

Б і л і м   ж ән е   М әд е н и е т

7.00 «Қайырлы таң». 

9.00,  10.00,  13.00,  14.00,  18.00, 

21.00, 22.20, 23.50 Телеафиша 

9.05 Научный журнал 

9.30,  12.00,  15.30,  17.25,  22.25  Bite-

size English

9.35, 15.35, 19.00 TED. Идеи, достой-

ные распространения.

10.05 «Ғасырлар пернесі». 

10.35 «Кітапхана». 

11.05 «Картина маслом». 

11.30 «Өз көзімен көргенде» 

12.05,  18.05  «Таңғажайып  100  жаңа-

лық» 

13.05, 13.40 «Астана online» .



13.25 «1000 шедевров» 

14.05  «Қазақфильм:  ғасырдан  ғасыр-

ға»

14.30 


«Граф Монте Кристо» 

16.00 «Ғылымда төңкеріс жасаған ашы-

лымдар»

16.30 «Тағдырлы хаттар» 



17.00 «Эйнштейн ізімен». 

17.30 «Сазды әуен»

19.20 «Легенды и кюи» 

19.50 «Ғажайып туынды». 

20.15  «Тарих  айнасы:  аңыз  бен  ақи-

қат»


20.40 «Жеті муза». 

21.05 «С чего все начиналось...»

21.30 «Музей звуков»

22.00, 22.30 «Астана online» 

22.50 Концертный зал. 

23.55 


«Шатырдағы Гусар» 

«Женский доктор-2». «ктк», 10.10, сәрсенбі

23.15 «Көзкөрген» 

1.25 «Жаңа қоғам»

2.20 Жаңалықтар

19.35 «Тельма мен Тула» 

19.45 «Бауырсақ» 

19.55 «Әли мен Айя» 

20.05 «Жүзден жүйрік» 

20.25 «Білгіштер бекеті» 

20.45 «Гон» Мультхикая 

21.00 «Айжұлдыз» 

21.15 «Бернард» Мультхикая 

21.20 «Шебер Мэнни» 

21.45 «Анималия» 

22.10 «Айдаһар мінген шабандоздар» 

22.35 «Ғажайыпстанға саяхат» 

22.45 «Күлегеш» топтамасы»


ДИДАР

15

№93 (17030)



14 тамыз

бейСеНбІ, 21 тамыз

06.05 


«Возмездие»

07.00 «Бен 10. Инопланетная сила»-3

07.50, 04.25 «Япыр-ай».

08.40, 19.00, 04.00 Жаңалықтар

09.10 «Моя правда». 

 

10.10


 «Женский доктор-2» 

12.00 Новости

12.35, 19.25, 01.15 «Рейдер»

12.50 


«Отдел особого назначения» 

14.40 «Не ври мне»

15.40 

«Ромашка,  кактус,  маргарит-

ка»

17.30, 02.40 



«Махаббат мұңы»

18.00


 «Мұздан суық, оттан ыстық» 

19.40, 03.00 



«Карадайы». 

21.00 Вечерние новости

21.35 

«Королева бандитов»

23.25 


«Сын отца народов»

01.25 


«Братья»

02.15  Обзор  матчей  Лиги  чемпионов 

УЕФА

Қ а з а қ с т а н

Қа з а қс та н - Өс к е м е н

Ха б а р

Е у р а з и я

Н Т К

7- а р н а

К Т К

07.30, 08.30 «Рауан»  

08.00, 09.00 «Ақпар»

09.30, 11.20 «Репортаж+»  

09.50,  11.10,  13.20,  17.50,  19.10, 

20.10, 21.10 «Интернет дайджест». 

10.00 «Балауса»  

10.20 «В поисках истины»

11.40 Көркем фильм    

13.00, 20.20 «Қазақстан-2050». 

18.30, 20.40 «Полиглот»

18.50, 21.00 «Здоровая жизнь»

19.20, 22.00 «Если бы я...»

19.50 , 22.30 «Таныс болыңыз»

21.30, 21.45, 00.00, 00.15 «Қорытын-

ды жаңалықтары» 

22.50 

«Маруся» 

00.30 Деректі фильм

6.00 

«Әке серті»

6.50, 18.00 Жаңалықтар

7.00 «Доброе утро».

11.00 


«Небесные родственники»

13.05 «Сваты у плиты» 

13.35  «Наедине  со  всеми»  с  Юлией 

Меньшовой

14.30 

«Дикий 3»

15.30 «112» 

15.45 «Судебные истории».

16.50 «Давай поженимся». 

18.55 

«Сүйген жар»

19.50 


«Братаны 3»

21.00 «Новости в 21.00». 

21.40 

«Сваты 6» 

22.50 «Пусть говорят»

0.05 

«Личная жизнь следователя Са-

вельева» 

2.10 


«Катина любовь» 

06.05 


«Алдамшылар» 

7.35, 08.40, 18.35, 03.00 «РЕВЮ» 

07.50 «Жұлдыздар шеруі»

06.00, 03.30 «Қыздар арасында» 

07.00 «Қырық миллион теңге шоуы» 

08.00, 02.30 «Айна online»

08.30 «Айна сөздік»

09.00 «Гадалка»

10.00 

«Брак по завещанию 3. Танцы 

на углях» 

11.00 «Смеяться разрешается»

13.00 «Орел и Решка»

14.00 


«Чемпион»

15.00 «Бүгін күндіз» 

15.15 «Айна сөздік»

15.30 «Смехопанорама»

16.00 Концерт Елены Ваенги в Кремле.

18.00  «Сағындырған  әндер-ай»  кон-

церті 

20.00, 03.00 ЖАҢАЛЫҚТАР 



20.30 Новости 

21.00 «Умница, красавица»

01.10 «Орел и Решка» 

02.00 


«Такая life» 

04.30 «Аян. Дала аңыздары»



31- а р н а

06.00 «ӘЗІЛ СТУДИО»

07.00 «Вкусные секреты»

07.30, 21.00 



«УӘДЕ БЕРЕМІН» 

10.00, 16.00 



«ВОРОНИНЫ» 

11.00, 19.00 



«СВАТЬИ» 

12.00 Мультсериалы

15.00 «Городские легенды» 

20.00 «ИНФОРМБЮРО» 

23.30 Алдараспан, Шаншар, Нысана 

01.00 


«ИГРА РИПЛИ»

03.00 ДОКУМЕНТАЛЬНОЕ КИНО 

05.00 Қазақша концерт

Ас та н а

7.00 Ән шашу

7.35, 7.45, 8.35, 8.45 Мультфильм

7.55, 20.30, 0.10 Новости «20.30»

8.15, 20.00, 23.50 Жаңалықтар

9.00, 16.50 



«Ана көңілі» 

10.15, 20.20, 1.35 «Kaznet» 

10.35, 16.00 

«Домашние войны» 

11.05,  18.00,  22.50 



«Незабывае-

мый»

12.05, 19.00 



«Қыз ғұмыры» 

13.05 «Той жыры»

13.35 «Лица столицы»

14.00, 21.00 



«Крапленый» 

20.50 «Смарт Астана»

0.30 

«Еріксіз неке

С Т в

7.00 «Музыка арнасы»

8.00, 21.00 «ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»

8.30,  19.50  «Территория  происшест-

вий»

8.40, 19.00 



«МУЖСКАЯ РАБОТА-2»

9.30 «Астрологический прогноз с Пав-

лом Глобой»

9.35, 11.30, 14.15, 15.30 «TV Shop»

10.05  Композитор  Кентау  Назарбек 

«Өнерім – менің өмірім» 

12.10 «Таңғы елес» Айгүл Иманбаева

14.30 «Ән шашу»

16.00 «Ювелирочка» 

18.05 «Хроники московского быта»

20.00 «ПАНОРАМА ДНЯ»

20.30 «Трансмиссия» 

21.30 Заттыбек Көпбосынұлы «Ақ мар-

жан» 


00.00 «Талисман успеха»

02.00-04.00 «Ән көңілдің ажары»

7.00 «Таңшолпан».

8.00, 9.30, 12.30, 17 30, 20.30, 0.10, 

3.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

10.00, 21.50 



«Елім-ай»

11.00, 21.05 «Айтуға оңай...»

11.45 «Сағындырған әндер-ай»

12.45 «Агробизнес» 

13.10 «Сіз не дейсіз?» 

13.35 «Ұлы дала дүбірі».

14.05, 14.55 Мультхикая.

15.05 «Әйел бақыты».

16.10, 22.50 

«Келін».

17.00, 1.25 «Мың түрлі мамандық»

17.50, 0.45 «Қылмыс пен жаза».

18.15 «Еңселі елорда»

18.25 «Поэзия әлемі»

18.50 «Жаңа Қазақстан-2050»

19.15 

«Ана жүрегі»

23.40,  2.30  «Түнгі  студияда  Нұрлан 

Қоянбаев»

1.05 «ЕХРО жолы»

1.55 «Мәлім де беймәлім Қазақстан».

7.05 «Алақай, балақай!» 

7.15 «Лупдиду». Мультхикая. 

7.25 «Балапан және оның достары» 

7.35 «Саяхатшы Дара» 

8.00 «Саяхатшы Дара» 

8.25 «Зерде» «

8.50 «Тельма мен Тула» 

9.00 «Шебер Мэнни» 

9.25 «Жүзден жүйрік» 

9.45 «Жануарлар әлемі» 

10.05 «Әли мен Айя» 

10.15 «Әдемі-ай» 

10.45  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

11.00 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

11.10 «Айдаһар мінген шабандоздар» 

11.35 «Алтын құлын» Халықаралық жас 

жыршылар байқауы 

11.45 «Күлегеш» топтамасы»

12.00 «Гон» Мультхикая 

12.15 «Ойлан, тап!» Тікелей эфир. «Бір 

қазан сүт» 

12.45 «Алақай, балақай!» 

12.55 «Лупдиду». Мультхикая. 

13.05 «Балапан және оның достары»

13.15 «Зерде» 

13.40 «Тельма мен Тула» 

13.50 «Шебер Мэнни» 

14.15 «Жүзден жүйрік» 



Б а л а п а н

7.00 «Қайырлы таң». 

9.00,  10.00,  13.00,  14.00,  18.00, 

21.00, 22.20 Телеафиша 

9.05 Научный журнал 

9.30,  12.00,  15.30,  17.25,  22.25 

Bitesize English

9.35, 15.35, 19.00 TED. Идеи, достой-

ные распространения.

10.05  «Сағыныш  сазы».  Кенжеғали 

Мыржықбаев.

10.35 «Өлкетану»

11.00 «Музей звуков». 

11.30 «Болашақ бүгіннен басталады» 

12.05 “Таңғажайып 100 жаңалық” 

13.05, 13.40 «Астана online» 

13.25 «1000 шедевров» д/с

14.05  «Ғылымда  төңкеріс  жасаған  

ашылымдар»

14.25, 23.55 



“Шатырдағы Гусар” 1 с. 

16.00 “Лидер XXI века”. 

16.50 “Өзін-өзі тану”. 

17.00 «История одного шедевра». 

17.30 «Сазды әуен»

18.05 Ежелгі ғылыми жаңалықтар 

19.20 «Территория открытий». 

19.50 «Қылқалам»

20.10 «Өнертапқыш»

20.40 «Семь муз». 

21.05 «Казахстан в письмах»

21.20 «Полночный джаз». 

22.00, 22.30 «Астана onlinе” 

22.50 «Ақсарай». 



Б і л і м   ж ән е   М әд е н и е т

7.01 «Саз әлемі». 

8.30 Мультсериал. 

9.00, 10.00, 11.00 Таңғы жаңалықтар

9.12 «Жаңа қоғам»

«Перекресток в АстАне». 

«ХАБАр», 15.12, бейсенбі

14.35 «Жануарлар әлемі» 

14.55 «Саяхатшы Дара» 

15.20 «Саяхатшы Дара» 

15.45 «Әли мен Айя» 

15.55 «Әдемі-ай» 

16.25  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

16.40 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

16.50 «Айдаһар мінген шабандоздар» 

17.15 «Алтын құлын» Халықаралық жас 

жыршылар байқауы 

17.25 «Күлегеш» топтамасы»

17.40 «Гон» Мультхикая 

17.55  «Ойлан,  тап!»  Викториналық 

ойын-сауық  бағдарлама.  «Бір  қазан 

сүт» 

18.25 «Лупдиду». Мультхикая. 



18.35 «Балапан және оның достары» 

18.45 «Саяхатшы Дара» 

19.10 «Саяхатшы Дара» 

19.35 «Тельма мен Тула» 

19.45 «Бауырсақ» 

19.55 «Әли мен Айя» 

20.05 «Жүзден жүйрік» 

20.25 «Жануарлар әлемі» 

20.45 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

21.00 «Айжұлдыз» 

21.15 «Бернард» Мультхикая 

21.20 «Шебер Мэнни» 

21.45 «Анималия» 

22.10 «Айдаһар мінген шабандоздар» 

22.35  «Алтын  құлын»  Халықаралық  

жас жыршылар байқауы 

22.45 «Күлегеш» топтамасы»

9.30, 20.30 «Мерейлі отбасы»

10.12 «Аймақтар аламаны» 

11.12, 21.30 



«Сулейман Великолеп-

ный» 

12.00, 22.20 



«След»

13.00, 15.00 Түскі жаңалықтар

13.12, 23.00 «Көзқарас»

 13.42 


«Әр үйдің сыры басқа»

14.12, 0.50 «Айтұмар»

15.12 

«Перекресток в Астане».

15.42 Мультсериал. 

16.00 

«Подарок судьбы». 

16.55 «Подари детям жизнь» 

17.00 Кешкі жаңалықтар

17.15, 0.30 «Арнайы Хабар»

17.40 Кубок мира по водному поло. Ка-

захстан - Хорватия. Прямая трансляция.

18.40 

«Әселдің құрбы-құрдастары». 

19.10 «Біз» 

20.00,  21.00,  23.30,  0.00  Қорытынды 

жаңалықтар

1.35 Жаңалықтар

08.20, 12.15 Мультхикая 

09.00, 19.30 

«УНИВЕР»

10.10, 20.30 



«ИНТЕРНЫ»

10.40, 11.25, 11.50 Мультсериал 

12.45 «Күлкі ойнақ» 

13.10, 22.30 «Сүйікті жануарлар»

13.35, 22.00 «Жасырын камера» 

14.00 


«ВТОРАЯ СВАДЬБА» 

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00, 21.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.00 


«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

17.30 


«ЗАЙЦЕВ +1»

19.00 «ТАКСИ»

23.00 

«Екінші неке» 

00.00 


«ТЕЛО ДЖЕННИФЕР» 

01.45 «ДОМ 2»

02.15 «БОЛЬШАЯ РАЗНИЦА»

03.15 


«Шетелдік күйеубала» 

03.45 «Қып-қызыл күлкі»



ДИДАР

16

№93 (17030)



14 тамыз

жұма, 22 тамыз

Телeбағдарлама

06.05 

«Возмездие»

07.00 «Бен 10. Инопланетная сила»-3

07.50, 04.00 «Япыр-ай».

08.40, 19.00, 03.35 Жаңалықтар

09.10 «Моя правда». 

 

10.10


 «Женский доктор-2» 

12.00 Новости

12.35, 19.25, 02.05 «Рейдер»

12.50 


«Отдел особого назначения» 

14.40 «Не ври мне»

15.40 

«Так бывает»

17.30, 02.15 



«Махаббат мұңы»

18.00 «


Мұздан суық, оттан ыстық»

19.40, 02.35 



«Карадайы». 

21.00 Вечерние новости

21.35  «Кривое зеркало» 

  

23.40 


«Жить» 

01.10 «Смотреть всем!»

04.45 

«На грани возможного»

Қа з а қс та н - Өс к е м е н

Б а л а п а н

31- а р н а

Е у р а з и я

Н Т К 

7- а р н а

Ас та н а

С Т в

К Т К

07.30, 08.30 «Рауан»  

08.00, 09.00 «Ақпар» 

09.30, 11.20 «Полиглот»  

09.50,  11.10,  13.20,  17.50,  19.10, 

20.10, 21.20 «Интернет дайджест». 

10.00 «Здоровая жизнь» 

10.20 «Если бы я...».  

10.50 «Таныс болыңыз». 

11.40 Көркем фильм. 

13.00,  20.20,  23.40  «Қазақстан-

2050». 


13.30, 18.00 «Жаңалықтар» 

13.45, 18.15 «Новости»   

18.30 «Туған жердің тарланы».

18.50, 21.00 «ЭКСПО–2017»  

19.20, 22.00 «Өскемен күнделігі - Днев-

ник Усть-Каменогорска».  

19.50 «Қоғамдық көзқарас». 

20.40 «Герой нашего времени».

21.30, 21.45, 00.00, 00.15 «Қорытынды 

жаңалықтары»  

22.30 «Қоғамдық көзқарас». 

22.50 


«Маруся» 

00.30 Деректі фильм  

6.00 

«Әке серті»

6.50, 18.00 Жаңалықтар

7.00 «Доброе утро».

11.00 


«Небесные родственники»

13.00 «Жұма уағызы»

13.15 «Сваты у плиты»

13.45  «Наедине  со  всеми»  с  Юлией 

Меньшовой

14.40, 15.45 



«Дикий 3»

15.30 «112»

16.50 «Жди меня». 

18.55 


«Сүйген жар»

19.55 


«Братаны 3»

21.00 «Новости в 21.00». 

21.40 «Поле чудес» 

22.50  «КЛУБ  ВЕСЕЛЫХ  И  НАХОДЧИ-

ВЫХ». 

1.15 «Что? Где? Когда?»



2.10 

«Катина любовь» 

4.35 «Контрольная закупка»

7.00 Әнұран, аңдатпа,

7.05 «Алақай, балақай!» 

7.15 «Лупдиду». Мультхикая. 

7.25  «Қазақ  эпостық  жырлары»  «Қо-

быланды батыр» (Қарлыға) 

7.35 «Саяхатшы Дара» 

8.00 «Саяхатшы Дара» 

8.25 «Бала тілі - бал» 

8.50 «Тельма мен Тула» 

9.00 «Шебер Мэнни» 

9.25 «Жүзден жүйрік» 

9.45 «Білгіштер бекеті» 

10.05 «Әли мен Айя» 

10.15 «Әдемі-ай» 

10.45  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

11.00 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

11.10 «Айдаһар мінген шабандоздар» 

11.35 «Ғажайыпстанға саяхат» 

11.45 «Күлегеш» топтамасы»

12.00 «Гон» Мультхикая 

12.15  «Ойлан,  тап!»  Тікелей  эфир. 

«Менің атым Қожа» 

12.45 «Алақай, балақай!»

12.55 «Лупдиду». Мультхикая. 

13.05  «Қазақ  эпостық  жырлары»  «Қо-

быланды батыр» (Қарлыға) 

13.15 «Бала тілі - бал» 

13.40 «Тельма мен Тула» 

13.50 «Шебер Мэнни» 

14.15 «Жүзден жүйрік» 

14.35 «Білгіштер бекеті» 

14.55 «Саяхатшы Дара» 

15.20 «Саяхатшы Дара» 

15.45 «Әли мен Айя» 

15.55 «Әдемі-ай» 

16.25  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

16.40 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

16.50 «Айдаһар мінген шабандоздар» 

17.15 «Ғажайыпстанға саяхат» 

17.25 «Күлегеш» топтамасы»

17.40 «Гон» Мультхикая 

17.55 «Ойлан, тап!» 

18.25 «Лупдиду». Мультхикая. 

18.35  «Қазақ  эпостық  жырлары»  «Қо-

быланды батыр» (Қарлыға) 

18.45 «Саяхатшы Дара» 

19.10 «Саяхатшы Дара» 

19.35 «Тельма мен Тула» 

06.05 

«Жаза» 

7.35, 08.40, 18.35, 03.00 «РЕВЮ» 

07.50 «Жұлдыздар шеруі»

08.20, 12.15 Мультхикая 

09.00, 19.30 

«УНИВЕР»

10.10, 20.30 



«ИНТЕРНЫ»

10.40, 11.25, 11.50 Мультсериал 

12.45 «Күлкі ойнақ» 

13.10, 22.30 «Сүйікті жануарлар» 

14.00 

«ВТОРАЯ СВАДЬБА» 

15.00 «МИСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ»

16.00, 21.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ»

17.00 


«РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

17.30 


«ЗАЙЦЕВ +1»

19.00 «ТАКСИ»

22.00, 03.45 «Жасырын камера» 

23.00 


«Екінші неке» 

00.00 


«ДЕНЬ,  КОГДА  ЗЕМЛЯ  ОСТА-

НОВИЛАСЬ»

01.40 «ДОМ 2»

02.10 «Большая разница»

03.15 «ТАҢҒАЛМАҢЫЗ»

7.00 «Музыка арнасы» 

8.00, 21.00 «ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»

8.30,  19.50  «Территория  происшест-

вий»


8.40, 19.00 

«МУЖСКАЯ РАБОТА-2» 

9.30 «Астрологический прогноз с Пав-

лом Глобой»

9.35, 11.30, 14.15, 15.30 «TV Shop»

10.05  Ербол  Құдайбергенов  «Әнім 

саған, туған ел!» 

12.10 Әділ Сламхын «Қиялдағы ару» 

14.30 «Денсаулық және сұлулық»

16.00 «Ювелирочка» 

18.05 «Хроники московского быта»

20.00 «ПАНОРАМА ДНЯ»

20.30 «Неизведанный Казахстан»

21.30 «Сағындырған әндер-ай»

00.00 «Талисман успеха»

02.00-04.00 «Ән көңілдің ажары»

06.00 «ӘЗІЛ СТУДИО»

07.00 «Вкусные секреты»

07.30, 21.00 



«УӘДЕ БЕРЕМІН» 

10.00, 16.00 



«ВОРОНИНЫ» 

11.00, 19.00 



«СВАТЬИ» 

12.00 Мультсериалы

15.00 «Городские легенды» 

20.00 «ИНФОРМБЮРО» 

23.30 Алдараспан, Шаншар, Нысана 

01.00 


«УИЛЛАРД»

03.00 ДОКУМЕНТАЛЬНОЕ КИНО 

05.00 Қазақша концерт

06.00 «Қыздар арасында» 

07.00 «Қырық миллион теңге шоуы» 

08.00 «Айна online»

08.30 «Айна сөздік»

09.00 «Гадалка»

10.00 

«Брак по завещанию 3. Танцы 

на углях» 

11.00 «Смеяться разрешается»

13.00 «Орел и Решка»

14.00 


«Чемпион»

15.00 «Бүгін күндіз» 

15.15 «Айна сөздік»

15.30 «Смехопанорама»

16.00 «Валентинов день» 

18.30 «Измайловский парк» 

20.00, 03.00 ЖАҢАЛЫҚТАР 

20.30 Новости 

21.00 Шоу «Большая перемена»

23.00 


«Брат-2»

01.20 


«Нерожденный» 

03.30 «Жеңіп көр!»

7.00 Жаңа белес ән кеші

8.00, 20.30, 0.10 Новости «20.30»

8.20, 20.00, 23.50 Жаңалықтар

8.40, 8.50, 13.00 Мультфильм

9.00, 16.50 

«Ана көңілі» 

10.20, 20.50 «Әзілстан» 

10.35, 16.00 

«Домашние войны» 

11.05,  18.00,  22.50 



«Незабывае-

мый»

12.05, 19.00 



«Қыз ғұмыры» 

13.10 «Бірегей»

13.40 «Лица столицы»

14.00, 21.00 



«Крапленый»

20.20 «Kaznet» 

0.30 

«Еріксіз неке» 

1.35   Ән шашу



Ха б а р

7.01 «Саз әлемі». 

8.30 Мультсериал. 

9.00, 10.00, 11.00 Таңғы жаңалықтар 

9.12 «Арнайы Хабар»

9.32, 20.30 «Мерейлі отбасы». 

10.12 «Аймақтар аламаны» 

11.12, 21.30 



«Сулейман Великолеп-

ный» 

12.02, 22.20 



«След».

13.00, 15.00 Түскі жаңалықтар

13.12 Көзқарас

13.42 


«Әр үйдің сыры басқа»

14.12, 1.00 «Айтұмар»

15.12 

«Перекресток в Астане»

15.50 Мультсериал. 

16.00 

«Подарок судьбы».

16.55 «Подари детям жизнь» 

17.00, 18.00 Кешкі жаңалықтар

17.15, 1.40 «Вектор развития»

17.30 

«Табиғаттың тартуы»

18.15 


«Әселдің құрбы-құрдастары»

19.00 «Орталық хабар» 

20.00, 21.00, 00, 0.30 Қорытынды жа-

ңалықтар


23.00  Кубок  мира  по  водному  поло.

Четверть финал

1.50 Жаңалықтар 

Қ а з а қ с т а н

7.00 «Таңшолпан»

8.00, 9.30, 12.30, 17.30, 20.30, 0.00, 

3.00 ЖАҢАЛЫҚТАР

10.00 

«Елім-ай»

11.00, 21.05 «Айтуға оңай...»

11.45 «Сағындырған әндер-ай»

 12.45 «Нар тұлға» 

13.20 «Көкпар»

14.05, 14.55 Мультхикая.

15.05 «Әйел бақыты».

16.10, 22.55 «К

елін

» 

17.00, 2.40 «Жан жылуы»



17.25 «Еңбек түбі - береке»

17.50, 0.35 «Өзекжарды»

18.10 «Жаңа Қазақстан-2050» 

18.35  «Атом  жобасы  –  келелі  бола-

шақтың кепілі»

18.50, 2.20 «Иман айнасы» 

19.15 



1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


©emirsaba.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал