Калашниковты мойындатқан қазақ



жүктеу 1.17 Mb.

бет8/12
Дата15.03.2017
өлшемі1.17 Mb.
1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12

«Ана жүрегі»

21.50 «Ұлттық шоу» 

23.40 «Жайдарман». 

0.50 


«Сталинге сыйлық» 

Б і л і м   ж ән е   М әд е н и е т

7.00 «Қайырлы таң». 

9.00,  10.00,  13.00,  14.00,  18.00, 

21.00, 22.20 Телеафиша 

9.05 Научный журнал 

9.30,  12.00,  15.30,  17.25,  22.25 

Bitesize English

9.35, 15.35, 19.00 TED. Идеи, достой-

ные распространения.

10.05 «Ғасырлар пернесі». 

10.35 «Өнертапқыш»

11.00 «С чего все начиналось...»

11.30 «Болашақ бүгіннен басталады» 

12.05, 18.05 Ежелгі ғылыми жаңалық-

тар 

13.05, 13.40 «Астана online» 



13.25 «1000 шедевров» 

14.05 «Легенды и кюи» 

14.30 

«Шатырдағы Гусар» 

16.00 «Под куполом. Все о цирке»

16.20 «Тайные знаки»

16.50 «Қылқалам»

17.10 «Нұрлы Отау» 

17.30 «Сазды әуен»

19.20 «Бүгінгі ғылым»

19.50 «История одного шедевра». 

20.20 «Наше кино». 

20.40 «Жеті муза». 

21.05  «Тарих  айнасы:  аңыз  бен  ақи-

қат»


21.30 «Литературный клуб». 

22.00, 22.30 «Астана online» 

22.50 “Ақсарай”. 

0.10 “Аманат” 

00.25-01.00 Әмин Тұяқов 

«Лупдиду». 

«БаЛапан», 12.55, жұма

19.45 «Бауырсақ» 

19.55 «Әли мен Айя» 

20.05 «Жүзден жүйрік» 

20.25 «Білгіштер бекеті» 

20.45 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

21.00 «Айжұлдыз» 

21.15 «Бернард» Мультхикая 

21.20 «Шебер Мэнни» 

21.45 «Анималия» 

22.10 «Айдаһар мінген шабандоздар» 

22.35 «Ғажайыпстанға саяхат» 

22.45 «Күлегеш» топтамасы»


0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

сенбі, 23 тамыз

ДИДАР


17

№93 (17030)

14 тамыз

07.05 


«Сыла. Тағдыр талқысы». 

08.25 Жаңалықтар

08.50 «Мәссаған. KZ»

09.45 «Кривое зеркало»

12.00 Новости

12.35 «Рейдер»

12.50 Юбилейный вечер Игоря Матви-

енко 


15.30 

«Спортлото-82»

17.25 «ЮРМАЛА-2012»

19.15 

«Позвони в мою дверь»

22.50 «Той BestStar» 

00.20  

«Мұздан суық, оттан ыстық»    

02.05  


«Застрял в тебе»

03.50 


«Прогулка по Парижу»

Қа з а қс та н - Өс к е м е н

Ха б а р

31- а р н а

Е у р а з и я

7- а р н а

Ас та н а

С т в

К т К

09.00, 09.15 «Ақпар»  

09.30 «ЭКСПО-2017» /каз/ 

09.50 «Ашық алаң» Ток шоу. 

10.40 «Балауса» /каз/

11.00,  16.20,  22.40,  00.00  «Интернет 

дайджест». 

11.10 «Если бы я...».

11.40, 22.00 «Таныс болыңыз»

12.00 «Полиглот»

12.20 Көркем фильм

16.00 «Близкие духом». 

16.30 «Объектив» /рус/. 

16.50 «Репортаж+» /каз, рус/. 

17.10,  22.20,  00.20  «Қазақстан- 

2050».


17.30 Көркем фильм.

19.00, 19.20 «Апта ақпарат»  

19.40 «Герой нашего времени»

20.00 «Қоғамдық көзқарас». 

20.20 «Зияткерлер клубы»

21.10 «В поисках истины» 

22.50 Деректі фильм   

00.40 «Здоровая жизнь»

7.01 

«Махаббат мерейі».

8.30 Мультфильм

8.45 «Табиғаттың тартуы»

9.05 «Ұлт саулығы» 

9.25 «Подари детям жизнь» 

9.30, 13.10, 18.15 «Мерейлі отбасы». 

10.00 Мультсериал. 

11.00 


«Әр үйдің сыры басқа»

12.00 «Дело вкуса с Татьяной Веденее-

вой». 

12.30 «Продвопрос»



12.50 Мультфильм

13.30 


«Шаг вперед 3D»

15.15 «Жансарай»

16.00 «Орталық Хабар» 

16.55 «Бармысың, бауырым?» 

17.35 Көңіл толқыны. Концерт.

18.35  «Жасай  бер,  Қазақстаным!». 

Гүлнар Дәукенова

20.30 «Энергия будущего» 

21.00 Жеті күн

22.00


 «Риддик

0.00


 «Бес бойдаққа бір той»

1.45 


«Көкжалдар мекені».

6.00, 12.00 «Идеальный ремонт»

7.00, 3.00 

«Катина любовь» 

8.30 «Таңғы пошта». 

9.00 Новости 

9.10 «Смак» 

9.45 

«Судьба Марии»

11.30  «Фабрика  грез»  с  Ольгой  Арта-

моновой 

13.00, 3.45 



«Травма»

14.00 Песни Л.Лещенко

16.30 

«Диван  для  одинокого  муж-

чины»

21.00 «Новости в субботу» 

21.30, 22.15 «Сенбілік жаңалықтар» 

21.45 «Тілші түйіні» 

22.35 «Кешкі кездесу» 

0.00 «Точь-в-точь». 

4.30 «Контрольная закупка»

7.05 «Алақай, балақай!» 

7.15 «Тельма мен Тула» 

7.25 «Данышпан қарға» Достықта жоқ 

шекара! 

7.35 «Желле». Мультхикая. 

8.00 «Желле». Мультхикая. 

8.25 «Жүзден жүйрік»

8.45 «Жануарлар әлемі» 

9.05 «Гон» Мультхикая 

9.15 «Күлегеш» топтамасы»

9.30 «Балапан news» Балаларға арнал-

ған жаңалықтар 

9.45 «Ғажайыпстанға саяхат» 

9.55  «Томпақ»  Балалар  телехикаясы. 

«Көлдегі оқиға» 

10.25  «Қазақ  халық  ертегілері»  «Жо-

март пен сараң» 

10.35  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

10.50 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

11.00 «Алтын құлын» Халықаралық жас 

жыршылар байқауы 

11.10 «Он саусақ» 

11.25 «Алақай, балақай!» 

7.00 «Музыка арнасы»

8.00 «ТӘУЛІК ТЫНЫСЫ»

8.30 Поет Жанна Орынбасарова 

9.20 «Кинопаркофка»

10.00, 11.30, 15.30 «TV Shop» 

10.30, 22.00 «Ән шашу»

11.30, 15.30 «TV Shop» 

12.10  «Жан  әке»  әнші-сазгер  Нұрлан 

Еспанов 


16.00 «Ювелирочка»

18.00 «Трансмиссия»

18.30  «Маршал  Жуков.  Первая  побе-

да» 


19.30  «Таланты  и  поклонники.  Вячес-

лав Тихонов» 

21.00 «Қоғам және әйел»

21.30  «Қазақ  халқының  салт-дәстүр-

лері»

00.00 «Талисман успеха»



02.00-4.00 «Ән көңілдің ажары»

06.00, 09.00 Мультфильмы 

11.30 «Вкусные секреты»

12.00 Алдараспан, Шаншар, Нысана 

15.00 «УРАЛЬСКИЕ ПЕЛЬМЕНИ»

16.30 


«ПРИКЛЮЧЕНИЯ  ПЛУТО  НЕ-

ША»

18.30 


«ТАК СЕБЕ КАНИКУЛЫ»

20.30 


«ПУТЕШЕСТВИЕ К ЦЕНТРУ ЗЕМ-

ЛИ»

22.30 


«РОМЕО ДОЛЖЕН УМЕРЕТЬ»

00.30 


«ПИСЬМА С ИВОДЗИМЫ»

03.00 


«МАЙКЛ»

05.00 ҚАЗАҚША КОНЦЕРТ

06.00 «Қуырдақ»

07.00,  04.30  «Қырық  миллион  теңге 

шоуы» 

08.00, 12.30 «Айна online»



08.30 «Айна сөздік»

09.00 «Школа доктора Комаровского»

09.30 «Барбоскины»

10.00 «Смехопанорама» 

10.30 «Орел и Решка»

11.30 «Свекровь и невестка» 

12.00 «Я - шопоголик»

12.30 «Айна online»

13.00 «Маша в законе»

17.00 «Қыздар арасында»

19.00 

«Выйти замуж за генерала»

22.30 


«Марафон»

00.30 


«Азиат»

02.20 «Жеңіп көр!» 

03.30 «Шынайы өмір» 

04.30 «Қырық миллион теңге шоуы» 

8.00 «Алтын домбыра» дәстүрлі ән-күй 

кеші


9.20   Новости «20.30»

9.40  Жаңалықтар

10.00 «Kaznet»

10.25 «Лица столицы»

10.45 

«Домашние войны» 

12.55 


«Я шагаю по Москве»

14.25 «Әзілстан» 

14.40 «Ән мен әзіл» 

15.35 


«Қыз ғұмыры» 

17.55 


«Жүрек жарған» 

19.45 «Той жыры»

20.10 «Астана кеші көңілді» 

21.25 


«О»

23.20 


«Проклятие 2»

1.10 «Жан анам» ән кеші



Қ а з а қ с т а н

7.00  Қазақстан  эстрада  жұлдыздары-

ның қатысуымен концерт

8.00 «Шарайна».

8.30 «Сенбілік таң».

9.35 «АГРОБИЗНЕС»

10.00 «ДАУА».

10.35 «АС БОЛСЫН!»

11.20 «Жайдарман».

12.55 «ПОЭЗИЯ ӘЛЕМІ». 

13.25 «ТЕЛҚОҢЫР»

14.10 


«Әке серті

15.40 «Жан тербеткен әуендер» 

16.05 «Мәлім де беймәлім Қазақстан»

16.35, 2.10 «Жарқын бейне»

17.00 «МЫҢ ТҮРЛІ МАМАНДЫҚ»

17.30, 23.50 Жаңалықтар

17.45  ФУТБОЛ.  АҒЫЛШЫН  ПРЕМЬЕР-

ЛИГАСЫ.  «Астон  Вилла»  -  «Ньюкасл-

Юнайтед». Тікелей эфир

19.45 «ТАҒДЫР»

20.05 «АРНАЙЫ РЕПОРТАЖ»

21.05  «Мен  –  Сырдариямын»  Елена 

Әбдіхалықова

23.15 «СІЗ НЕ ДЕЙСІЗ?»

0.25  ФУТБОЛ.  АҒЫЛШЫН  ПРЕМЬЕР-

ЛИГАСЫ.  «КристаПэлас»  -  «Уэст  Хэм 

Юнайтед»

23.35 «Арнайы репортаж»



Б а л а п а н

7.00 “Әлем тарихы“.

8.00, 9.05, 10.00, 11.00, 18.00, 20.25 

Телеафиша 

8.05 Ертегілер әлемі. 

9.15 «Этимология образа»

9.30 «Литературный клуб». 

10.05 «Картина маслом»

10.40 «Наше кино». 

11.05 «Оливер Твист» 

11.30 «Ғасырлар пернесі». 

12.00 «XXI ғасыр көшбасшысы». 

12.50 «Самопознание». 

13.00 


«Абай» драмасы. 

15.15 «Доисторическая аутопсия» 

16.00 «XXI ғасыр көшбасшысы». 

16.50 «Мода Великой степи»

17.05 «История вещей»

17.15  «Казахфильм:  вчера,  сегодня, 

завтра» 

17.40 «С чего все начиналось...»

18.05 «Современники»

18.35 «Ғажайып туынды». 

19.00 «Астана кештері»-2014. 

20.30 «EXCLUSIVE»

21.00 

«Имерет сызбалары» 

22.15 «Ғарышты бағындырушылар»

23.50 «Полночный джаз». 

00.30-01.00  «Белиз  жайлы  әңгімелер. 

Жұмаққа қатер төнді»

Б і л і м   ж ән е   М әд е н и е т

11.35 «Данышпан қарға» Достықта жоқ 

шекара! 

11.45 «Тельма мен Тула» 

11.55 «Желле». Мультхикая. 

12.20 «Желле». Мультхикая. 

12.45 «Елсіз аймақта». Мультфильм. 

14.15 «ТОЛАҒАЙ». Отбасылар сайысы

15.00 «Күлегеш» топтамасы»

15.15  «Балапан  news»  Балаларға  ар-

налған жаңалықтар 

15.30 «Ғажайыпстанға саяхат» 

15.40  «Томпақ»  Балалар  телехикаясы. 

«Көлдегі оқиға» 

16.10  «Қазақ  халық  ертегілері»  «Жо-

март пен сараң» 

16.20  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

16.35 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

16.45 «Алтын құлын» Халықаралық жас 

жыршылар байқауы 

16.55 «Он саусақ» 

17.10 «Алақай, балақай!» 

17.20 «Тельма мен Тула» 

17.30 «Данышпан қарға» Достықта жоқ 

шекара! 


17.40 «Желле». Мультхикая. 

18.05 «Желле». Мультхикая. 

18.30 «Елсіз аймақта». Мультфильм. 

20.00  «Балапан  news»  Балаларға  ар-

налған жаңалықтар 

20.15 «Ғажайыпстанға саяхат» 

20.25 «ТОЛАҒАЙ». Отбасылар сайысы

21.10 «Айжұлдыз» 

21.20  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

21.35 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

21.45  «Қазақ  халық  ертегілері»  «Жо-

март пен сараң» 

21.55 «Анималия» 

22.20 «Алтын құлын» Халықаралық жас 

жыршылар байқауы 

22.30 «Он саусақ» 

22.45 «Күлегеш» топтамасы»



Н т К 

07.05 


«Сен  жұмбақ  адамды  кезік-

тіресің» 

08.40, 14.30 Мультхикая 

09.00 

«ЧУДО-ЗВЕРЯТА»

09.55 


«АЙКАРЛИ»

10.20, 10.45, 11.35 Мультсериал 

12.00 

«Екінші неке» 

13.30 «ТАКСИ» 

14.00, 04.40 «Сүйікті жануарлар» 

14.50 


«ДЕТИ ШПИОНОВ 3» 

16.25 Анимационный фильм 

18.15 

«ДЕНЬ,  КОГДА  ЗЕМЛЯ  ОСТА-

НОВИЛАСЬ» 

20.00 


«2012»

23.00


 «Призраки»

00.40


 «Влечение»

02.30 «НАША RUSSIA»

02.50 «ДОМ 2»

03.20 


«Пулбой» 

«Жүрек Жарған». 

«аСТана», 17.55, сенбі

ДИДАР

18

Телeбағдарлама



№93 (17030)

14 тамыз


жексенбі, 24 тамыз

07.05 «Бен 10. Инопланетная сила»-3

07.30 

«Сыла. Тағдыр талқысы».  

09.00 «Юрмала-2012» 

10.50 

«Роман выходного дня»

13.00 Концерт

16.00 «Дорога домой»  

16.15 «Мәссаған. KZ»

17.15 «Кривое зеркало»

19.15 


«Дочки-матери»

22.50  «КТК-да ҚАБАТОВ!» 

00.10 «

Мұздан суық, оттан ыстық»     

02.00 


«Эдвард – руки-ножницы»

03.40 


«На грани возможного»

Қа з а қс та н - Өс к е м е н

Ха б а р

31- а р н а

Е у р а з и я

7- а р н а

Ас та н а

С т в

К т К

09.00 «Қоғамдық көзқарас» . 

09.20 «Герой нашего времни». 

09.40, 10.00, 00.00 «Апта ақпарат»  

10.20, 22.20 «Қазақстан-2050».

10.40 «Здоровая жизнь»  

11.00,  16.20,  19.30,  22.40  «Интернет 

дайджест». 

11.10 «Зияткерлер клубы»

12.00 «Объектив» /рус/. 

12.20 Көркем фильм

16.00 «Қазақстан – Семей» ұсынады. 

16.30 «Ашық алаң» Ток шоу. 

17.30 Көркем фильм

19.00 «Балапан» арнасы ұсынады. 

19.40 «Балауса» /каз/

20.00 «Репортаж+» /каз, рус/. 

20.20 «ЭКСПО-2017» /каз

20.40 «Полиглот» 

21.00 «В поисках истины» 

21.50 «Если бы я...»

22.50 Деректі фильм  

00.40 – «Близкие духом

7.01 


«Махаббат мерейі» .

8.30 «Айбын»

9.00, 9.30, 12.20 Мульфильм. 

10.30 


«Коряжка женится»

12.00, 17.00 «Мерейлі отбасы». 

14.00 «Ас арқау»

14.20 «Арман -Астана» концерт

6.00, 12.00 «Идеальный ремонт» 

7.00 


«Катина любовь» 

7.45, 8.30 «Сенбілік жаңалықтар» 

8.00 «Тілші түйіні» 

8.45 «Воскресные беседы» 

9.00 Новости 

9.10 «Здоровье»

10.10 «Казлото». 

10.55 «Среда обитания»

13.00, 3.40 

«Травма»

14.00


 «101 кеңес»

14.15 «Минута славы»

15.50 «Добрый вечер, Казахстан!» 

16.55 


«Люба любовь»

21.00 «Аналитика»

22.00 

«Время»

0.25 


«В осаде»

2.10


 «50 первых поцелуев»

4.30 «Контрольная закупка»

7.00 «Қос жүректің лүпілі» 

8.30 «Смех с доставкой на дом»

9.30 «MADLapys» 

10.00, 11.30, 15.30 «TV Shop»

10.30  «Қазақ  халқының  салт-дәстүр-

лері»


11.00 «Қоғам және әйел»

12.00 «Балдәурен»

12.30  Ақбота  Керімбекова  «Бақытты-

мын» 


16.00 «Ювелирочка»

18.05  «Александр  Збруев.  Небольшая 

перемена»

18.50  «110  лет  Казахстанской  желез-

ной дороге»

19.00 


«КАЖДЫЙ  ВЗОЙДЕТ  НА  ГОЛ-

ГОФУ» 

20.00  «Задорнов  больше,  чем  Задор-

нов» 

21.00 «Қауіпсіз жол»



21.20 

«БАЙЛАНЫС  АЯСЫНАН  ТЫС 

ЖЕРДЕ»

23.00 «Ән шашу»

00.00 «Талисман успеха»

02.00-04.00 «Ән көңілдің ажары»

06.00 «ЖАЖДА ЭКСТРИМА» 

07.00, 09.00 Мультфильмы 

09.30 

«РОМЕО ДОЛЖЕН УМЕРЕТЬ» 

12.00 Алдараспан, Шаншар, Нысана 

13.00 

«ПРИКЛЮЧЕНИЯ  ПЛУТО  НЕ-

ША» 

15.00 


«ТАК СЕБЕ КАНИКУЛЫ» 

17.00 


«ПУТЕШЕСТВИЕ К ЦЕНТРУ ЗЕМ-

ЛИ» 

19.00 


«ПЕРВЫЙ МСТИТЕЛЬ»

22.30 


«ОТ КОЛЫБЕЛИ ДО МОГИЛЫ»

01.30 


«СОЛДАТ» 

03.30 «Күлейiк»

04.00 ҚАЗАҚША КОНЦЕРТ

06.00 «Қуырдақ» 

07.00,  04.30  «Қырық  миллион  теңге 

шоуы» 


08.00, 18.00, 02.00 «Айна online»

08.30 «Айна сөздік»

09.00 «Школа доктора Комаровского»

09.30 «Барбоскины» 

10.00 «Орел и Решка»

11.00 


«Уравнение любви»

15.15 «Новая волна - 2013» 

17.00 «Қыздар арасында» 

20.00 «Свидание со звездой»

21.15 «KZландия» 

22.00 


«Идентификация Борна»

00.10 


«Торчки» 

02.20 «Жеңіп көр!» 

03.30 «Шынайы өмір» 

8.00  «Тау-тау  сезім»  Бүркіт  пен  Аиша-

ның ән кеші

9.40, 9.50 Мультфильм

10.00 «Суперпапа»

10.35 


«Исчезнувшие» 

14.00 «Астана кеші көңілді» 

15.15 Айтыс. Жүйріктер мен үздіктер

17.05  


 «Қыз ғұмыры» 

18.35 


«Жүрек жарған» 

20.20  «Бірегей». Асқар Жұмаділдаев 

20.45 «Ән мен әзіл» 

22.10 


«Роб – Би - Гуд»

0.25 


«Проклятие 3»

Қ а з а қ с т а н

7.00  Қазақстан  эстрада  жұлдыздары-

ның қатысуымен концерт

8.30, 8.40 Мультфильм

9.45 «АЙГӨЛЕК».

11.05 «1 KZ ЛОТО».



 

11.35 «АҚСАУЫТ»

12.10 «СӘНДІ БАСПАНА»

12.40 «Ұлттық шоу»

13.40 

«Әке серті».

15.10 «Астанаға тарту»

17.00 «СЫР-СҰХБАТ»

17.35 «ШАРАЙНА».

18.05, 21.05 «Жайдарман»

18.30  ФУТБОЛ.  АҒЫЛШЫН  ПРЕМЬЕР-

ЛИГАСЫ

20.30, 3.00 «АПТА.KZ»



22.50 «Алаң»

23.40 «КӨКПАР».

0.25 

«Ғажайып мюзикл 2. Жазғы де-

малыс»

2.15 «Телкоңыр»

7.05 «Алақай, балақай!» 

7.15 «Тельма мен Тула» 

7.25 «Данышпан қарға» Достықта жоқ 

шекара! 


7.35 «Желле». Мультхикая. 

8.00 «Желле». Мультхикая. 

8.25 «Жүзден жүйрік» 

8.45 «Білгіштер бекеті» 

9.05 «Гон» Мультхикая 

9.15 «Күлегеш» топтамасы»

9.30 «Он саусақ» 

9.45 «Алтын құлын» Халықаралық жас 

жыршылар байқауы 

9.55  «Томпақ»  Балалар  телехикая.  

«Отырар төбе» 

10.25  «Қазақ  халық  ертегілері»  «Төле-

ген мен қасқыр - 1» 

10.35  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

10.50 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

11.00 «Ғажайыпстанға саяхат» 

11.10  «Балапан  news»  Балаларға 

арналған жаңалықтар 

11.25 «Алақай, балақай!» 

11.35 «Данышпан қарға» Достықта жоқ 

шекара! 


11.45 «Тельма мен Тула» 

11.55 «Желле». Мультхикая. 

12.20 «Желле». Мультхикая. 

12.45  «Айгөлек»  6  маусым  VII  -  кон-

церт»

14.00  «Сиқыр  сыры»  Құпияны  бірге 



ашайық! 

14.15 «ТОЛАҒАЙ». Отбасылар сайысы

15.00 «Күлегеш» 

15.15  «Он  саусақ»  Еңбекке  үйренем 



Б а л а п а н

7.00 «Әлем тарихы» 

8.00, 9.05, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 

18.00, 21.00 Телеафиша 

8.05 Ертегілер әлемі. 

9.15 «Аманат»

9.35 «Высокие технологии» 

10.05 «Өнертапқыш»

10.35  «Казахфильм:  вчера,  сегодня, 

завтра» 


11.05 «EXCLUSIVE»

11.30 «Сағыныш сазы». 

12.00 «XXI ғасыр көшбасшысы». 

12.50 «Өзін-өзі тану». 

13.05 «Стив Джобс. Хиппи и миллиар-

дер» 


14.05 «Ученый совет»

15.00 «Доисторическая аутопсия» 

16.00 «Лидер XXI века». 

17.00 «Шалқыма» би ансамблінің «Ата-

дан мұра» атты концерті

18.10 «Қылқалам»

18.35 «История одного шедевра». 

19.00 


«Сиқырлы ағаш» 

20.40 «Под куполом. Все о цирке»

21.05 «Этимология образа»

21.20 «Тағдырлы хаттар» 

21.35 «Песни Любви»

22.00 «Астана кештері өнер фестивалі»-

2014. 

23.40-01.00 



«Өгей балалар» 

Б і л і м   ж ән е   М әд е н и е т

07.05 


«Кек алушы» 

08.30 «ТАКСИ» 

09.00, 14.00 Мультхикая

09.10 


«ДЕТИ ШПИОНОВ 3» 

10.45, 11.10, 11.55 Мультсериал 

12.20 

«Екінші неке» 

14.00 Мультхикая 

14.30 Семейное фэнтэзи 

16.00 


«ИНТЕРНЫ» 

17.00 


«2012» 

20.00 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» 

21.00 «БОЛЬШАЯ РАЗНИЦА»

22.00 


«ОЧЕНЬ СТРАШНОЕ КИНО 3»

23.40


 «КОТ В МЕШКЕ»  

01.20


 «Дом 2»

01.50


 «Жасырын камерв»

02.20


 «Гладиатор»

Н т К 

«РОМЕО ДОЛЖЕН УМЕРЕТЬ». «31-аРНа», 09.30, жексенбі

15.10  Кубок  мира  по  водному  поло 

.Финал. Прямая трансляция

16.25 Ән көңілдің ажары. Концерт

17.20 

«Они сражались за родину» 

19.40  «Әніңе  жаным  құмар».  Нұрғиса 

Тілендиев шығармаларынан концерт.

20.15 «Көзкөрген» 

21.00 Жеті күн

22.00  «Жұлдызды  дода  -  Звездные  

войны» 

23.30 


«P.S. Я люблю тебя»

1.30 


«Көкжалдар мекені».

3.00 


«Самғаумен өткен өмір»

десең, ерінбе. 

15.30 «Алтын құлын» Халықаралық жас 

жыршылар байқауы 

15.40  «Томпақ»  Балалар  телехикая. 

«Отырар төбе» 

16.10  «Қазақ  халық  ертегілері»  «Төле-

ген мен қасқыр - 1» 

16.20  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

16.35 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

16.45 «Ғажайыпстанға саяхат» 

16.55  «Балапан  news»  Балаларға  ар-

налған жаңалықтар 

17.10 «Алақай, балақай!» 

17.20 «Тельма мен Тула» 

17.30 «Данышпан қарға» Достықта жоқ 

шекара! 


17.40 «Желле». Мультхикая. 

18.05 «Желле». Мультхикая. 

18.30  «Зак  пен  ғажайып  күшіктер» 

фильмінде 

20.00  «Он  саусақ»  Еңбекке  үйренем 

десең, ерінбе. 

20.15  «Алтын  құлын»  Халықаралық  

жас жыршылар байқауы 

20.25 «ТОЛАҒАЙ». Отбасылар сайысы

21.10  «Айжұлдыз»  Зере  мен  Төренің 

ертегілері 

21.20  «Персидің  ғажайып  әлемі». 

Мультхикая. 

21.35 «Джунгли кітабы» Мультхикая. 

21.45  «Қазақ  халық  ертегілері»  «Төле-

ген мен қасқыр - 1» 

21.55 «Анималия» 

22.20 «Ғажайыпстанға саяхат» 

22.30  «Балапан  news»  Балаларға 

арналған жаңалықтар 

22.45 «Күлегеш» 


Вакансия

19

№93 (17030)



14 тамыз

бос әкімшілік мемлекеттік лауазымға конкурс жариялайды:




1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   12


©emirsaba.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал