Пәні: Математика
|
Мектеп: Қадыр Мырза Әли атындағы жалпы орта мектебі
Мұғалім: Гүлімжан Хабиденова
|
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:
|
4А Жазбаша көбейту және бөлу
|
Күні:
Сынып:3
|
Қатысқандар:19 Қатыспағандар
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Қағаз ақша
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары:
|
3.1.3.6 1000тг,2000тг,5000тг купюраларды ажырату және түрліше төлем жасау
|
Сабақ мақсаты:
|
Барлық оқушылар: 1000тг,2000тг,5000тг купюраларды ажырата алады.
|
Оқушылардың көбі: купюраларды ажыратып,тапсырмаларды орындаған кезде қолдана біледі.
|
Кейбір оқушылар: 1000тг,2000тг,5000тг купюраларды ажырата алады, және түрліше төлем жасай біледі.
|
Бағалау критерийлері
|
1000тг,2000тг,5000тг купюраларды ажыратады
купюраларды ажыратып,тапсырмаларды орындаған кезде қолданады
1000тг,2000тг,5000тг купюраларды ажыратып, және түрліше төлем жасайды.
|
Тілдік мақсат
|
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:
Валюта,купюра,ақша,теңге,төлем жасау,ұсақтау.
Монета – Монета – Сoin
Купюра – Купюра – Bank note
|
1.Ұлттық валютамыз қалай аталады?
2.Қағаз ақша деген не?
3.Ақшаларды қалай ұсақтауға болады?
4.Өмірде айналымда қанша теңгеліктер бар?
|
Құндылықтарға баулу
|
Үнемділікке,тапқырлыққа баулу.Еліміздің ұлттық рәміздеріне құрметпен қарауға тәрбиелеу
|
Пәнаралық байланыс
|
Бүгінгі сабақта ақша, еліміздің рәміздері туралы айтылып дүниетану пәнімен байланыс жүреді
|
Тақырып бойынша алдыңғы білім
|
Монеталар,ақша,ұсақтау,ірілеу,саудаға қатысты есептер туралы білімдері бар.
|
Сабақ барысы:
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Жоспарланған әрекеттер
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
Ұйымдастыру бөлімі.
Оқушылармен сәлемдесу.Жақсы көңіл-күй сыйлайтын стикерлер жіберу.
Балалар,бүгінгі сабақтың тақырыбы ақша туралы болмақ.
Сабақтың тақырыбын,мақсатын,бағалау критерийлерін хабарлау.
|
Telegram желісі ,түрлі стикерлер.
|
Сабақтың ортасы
|
Тапсырма№1
Ақша туралы видеотүсіндіруді тамашалайық.
1.Ақшаларды ажырата білесің бе?Оларды қалай ұсақтауға болады?
Осы сұрақтарға жауап беру үшін мен сіздерге мынадай тапсырма беремін.Дәптерлеріңізге орындап көріңіздер.
|