Сабақтың тақырыбы Бақылау жұмысы Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



Дата05.04.2023
өлшемі115,96 Kb.
#79572
түріСабақ
Байланысты:
ҚМЖ бақылау жұмысы


Бөлім:

Менің мектебім

Педагогтің аты-жөні




Күні:




Сынып: 2

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Бақылау жұмысы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

2.1.2.3. Қосудың ауыстырымдылық, терімділікқасиеттерін/көбейтудің ауыстырымдылыққасиетін тиімді есептеулер жүргізу үшінқолдану.
2.2.1.6. Екі-үш амалды жақшалы жәнежақшасыз өрнектере арифметикалықамалдардың орындалу тәртібін анықтау,олардыңмәнін табу..

Сабақтың мақсаты



Қосудың ауыстырымдылық, терімділікқасиеттерін/көбейтудің ауыстырымдылыққасиетін тиімді есептеулер жүргізу үшін қолданады.
Екі-үш амалды жақшалы жәнежақшасыз өрнектере арифметикалықамалдардың орындалу тәртібін анықтау,олардыңмәнін табады.

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
5 минут



Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Бәріміз бір топпыз,
Жалқаулыққа жоқпыз.
Аянбай еңбек етеміз,
Мұратымызға жетеміз.
Өткен білімді еске түсіру:
Көбейту кестесін сұрау



1.Мұғаліммен сәлемдеседі.

Жарайсыңдар!
ҚБ Бағалау шкаласы.





Сабақтың ортасы
35 мин

1.Есепте.
(50 – 25) + 15 60 + (13 + 7)
+ 37) – 24 60 + (19 – 4)

2. Теңдеуді шеш.
90 – х = 53 12 + а = 25

3. Салыстыр.
100 – (18 + 42) * 100 – (53 – 23)
91– (44 + 28) * 92 – (44 – 36)

4. Есепті шығар:
Қыздар құстарға 6 жемсалғыш, ал ұлдар 10 жемсалғыш жасады. 7 жемсалғышты ағашқа ілді. Ілінбеген қанша жемсалғыш қалды?

5. Ұзындығы 5см, ал ені одан 2см қысқа тік төртбұрыш сыз.

ІІ нұсқа




1.Есепте.
30 + (25 + 5) 65 – (35 – 15)
(80 – 40) + 25 27 – (15 + 12)




2. Теңдеуді шеш.
53 + в = 93 с – 16 = 34




3. Салыстыр.
24 + (44 – 36) * 84 – (35 + 18)
39 + (80 – 26) * 35 – (16 + 14)




4. Есепті шығар.
Жанар 7 үлкен және 5 кіші беторамал жуды. 2 беторамалды жайып қойды. Жайылмаған неше беторамал қалды?






5. Ұзындығы 6см, ал ені одан 3см қысқа тік төртбұрыш сыз.







Дәптерге бақылау жұмысын орындайды

- жақшасыз өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды; 1
- жақшалы өрнектердегі амалдардың орындалу ретін анықтайды; 1

- есептің қысқаша шартын жазады; 1


- амал таңбасын таңдап, өрнек жазады; 1
өрнектің мәнін табады 1
есептің жауабын жазады. 1
- санды өрнектің мәнін дұрыс есептейді; 1
- күрделі теңдеуді қарапайым теңдеуге айналдырады; 1
- белгісіз компонентті табу жолын өрнек түрінде жазады; 2
- фигураны сызады 2

Оқулық
Оқулық, дәптер

Сабақтың соңы
5 мин,



Бағалау парақшасы Дұрыс жауапқа 5 ұпай







Білім ағашы парақ
шасы стикер


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет