Сабақтың тақырыбы: Ою- өрнек баспалары Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



Дата25.01.2023
өлшемі388,73 Kb.
#62739
түріСабақ
Байланысты:
Келісілдіі


Бөлімі:

Сөз және оның мағынасы

Пән:

Көркем еңбек

Педагогтің аты-жөні:

Шәріпхан Зарина Аманжолқызы

Күні:

29.04.2022 ж.

Сынып:

1 «А»

Қатысушылар саны:




Қатыспағандар саны:




Сабақтың тақырыбы:

Ою- өрнек баспалары

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

1.2.3.1 Қарапайым тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру

Сабақтың мақсаты:

Ою- өрнек салып үйренесің.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/
Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Білім алушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурс-тар

Сабақтың басы

Психологиялық ахуал қалыптастыру:
3 минут
«Қызыл гүлім-ай» би

Топқа бөлу 2 минут


Себетпен конфет әкелу. Оқушыларға себеттен конфет алуларын сұраймын. Конфеттің түрлеріне қарай 3 топқа бөлініп отырады.
Қызыл кәмбит- 1 топ.
Жасыл кәмпит- 2 топ.
Сары кәмпит- 3 топ.

Үй тапсырмасын тексеру: Өрнектегі ырғақ және тоқыма бұйымдар.



Әнге билейді.
Топқа бөлінеді.
Үй тапсырмасын тексертеді:

ҚБ. «Қол шапалақтау»


Таныс-тырылым
Видео-ролик.
кітап.

Сабақтың ортасы

Білу және түсіну 10 минут
Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады.

https://youtu.be/vAiPmJnoggo


«Өю- өрнек тарихы»





Жаңа сабаққа назар аударады.
Бейнероликті көреді.

ФБ. «Өте тамаша!», «Жарайсың!»

ҚБ. «Қол шапалақтау»




Кітап.

Дәптер.

Видео-ролик.

Көрнекі-лік.



Сергіту сәті

«Қыдырып қайтайық!»
би билеу


Әнге билейді.

ҚБ. «Қол шапалақтау»


Видео

Сабақтың ортасы

Технологиялық карта:



Қауіпсіздік ережесі:

  • Қайшыны ұқыпты ұста.

  • Қайшыны басқа біреуге берерде ұшын өзіңе қарат.

  • Желім қақпағын қажет емес жағдайда жауып қой.

  • Көзге желімді, қайшыны жақындатпа.



Синтез
Өзің жасап көр.


Машықтық жұмысқа көшеді. Құралдарын түгендеп, технологиялық картаға назар аударады.

Қауіпсіздік ережесін тыңдайды.


Өз беттерімен жұмыс жасайды.


Ойылған оюды қағаз бетіне жапсырады.

ФБ. «Өте тамаша!», «Жарайсың!»

ҚБ. «Қол шапалақтау»




Дәптер.
Кітап.
Тех. карта

Сабақтың соңы

Қортынды:
Сұрақ:

  • Қандай ою- өрнек түрлерін білесің?

  • Ою- өрнектерді қай жерде пайдаланады?

  • Қандай оюды қидың?



Үй тапсырмасын беру.
Аяқталмаған жұмысты аяқтау, ою туралы мәлімет оқу.

Сұрақтарға жауап береді.
Үй тапсырмасын жазып алады.

ҚБ. «Қол шапалақтау»


Дәптер.
Күнделік.



Бағалау

Рефлексия білім алушыларға «Бағдаршам» кері байланыс парағы таратылады. Білім алушылар өздері белгілейді.



Таратылған түрлі- түсті қағаздармен кері байланыс орнатады.




«Бағдар-шам әдісі» кері байланыс парағы.



Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет