Сабақтың тақырыбы: Презентациялар. Сабақтың мақсаты: Педагогикада цифрлық технологияларды қолдануды игеру



Дата05.06.2023
өлшемі1,51 Mb.
#98917
түріСабақ
Байланысты:
Дауренбек Жанар проект (1)




ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті
Математика, физика және информатика институты
Тақырыбы: «Презентациялар»
Орындаған:7M01507-Информатика
мамандығының магистранты
Дауренбек Ж.А.


Тексерген: Ошанова Н.Т.,
Шекербекова Ш.Т.,
Камалова Г.Б.
Алматы 2022 жыл
Сабақтың тақырыбы: Презентациялар.
Сабақтың мақсаты: Педагогикада цифрлық технологияларды қолдануды игеру
Пайдаланатын цифрлық құралдар: ClassFlow, Castlots.org, SurveyMonkey, Madtest.
Оқытудың инновациялық әдіс-тәсілдері: «Бэкроним», «Ашық микрофон», «Эйлер шеңбері», «Гүлмен тілек», «Кинометафора» әдісі
Сабақтың өту формасы : семинар-тренинг



Сабақ барысы



  1. Мотивация тудыру (немесе Проблеманы айқындау) кезеңі

Сәлеметсіздер ме, оқушылар!!!
Бүгінгі тақырыбымыз : Презентациялар. Презентация жасауда цифрлық технологияларды қолдану.
Олай болса осы тақырып жөнінде ClassFlow программасымен танысу жайлы бейнежазба көрсетіледі. Бейнежазбаны өзіміздің дауыспен (озвучка) түсіндіріп жасаймыз. Бейнажазба сілтемесі : https://youtu.be/x0ZhHGE34O4
ClassFlow платформасы
https://prod.classflow.com/classflow/#!/




«Бірге ойлаймыз» әдісі бойынша көрсетілген бейнежазбадан меңгерілген материалды оқушылар 2 топқа сессиялық залға бөлініп, «Цифрлық құралдар» атты тақырыпқа 1 топ тест, 2 топ ойын құрастыруы қажет. Оған 10 минут беріледі. Топтық жұмыс.


II. Білім құрастыру (немесе Проблема шешу) кезеңі.

  1. «Ашық микрофон» әдісі.

Оқушылар https://madte.st/ICg5h2Jy сайты арқылы оқушыларға сұрақ дайындаймыз. Жеке тапсырма. Әр оқушы платформаға кіріп, сұрақтарға жауап береді.


2Жеребе тастау» әдісі. Бұл топтық жұмыс.
https://castlots.org/razdelit-na-gruppy/ осы сайт арқылы оқушылар 2 топқа бөлініп, берілген сұрақтарға жылдам әрі дұрыс жауап беру керек.
Жалпы оқу мен тәрбиелеудегі цифрлық құралдарды пайдаланудың тиімді және тиімсіз жақтары тақырыбы бойынша оқушылардың пікірлерін айтады.
1 – топ. Тиімді жақтары
2 – топ. Тиімсіз жақтары


III. Түсінікті дамыту (немесе Проблема шешімін қолдану) кезеңі
«Сұрақ ілмегі» әдісі
https://www.surveymonkey.com/r/ZR98KP9 платформасында сабақты қорытындылау кезеңі болады. Яғни, сабақтан түсінгендері,білгендері арқылы сұрақтарға жауап береді.


Рефлексия
«Гүлмен тілек» әдісі.
Мұнда студенттер сауалнамадан өтеді. Сауалнама сабақтың қалай өтілгендігі жайлы болады. Соңында осылай оқушылардың жауабын диаграммаға шығарып береді.

https://www.survio.com/survey/d/J7L8U2Y1R2F6G6K7V






Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет