2016 жыл, бейсенбі



жүктеу 4.94 Mb.
Pdf просмотр
бет9/13
Дата15.03.2017
өлшемі4.94 Mb.
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13

көктем - сұлулық 

пен жаңа 

өзгерістер кезеңі

Көктем мезгілі - жер дүниенің жаңарып, 

жаңашылдыққа бастама алатын мезгіл. Әйел 

заты  құлпырып,  әдемілене  түсетін  нағыз 

қолайлы кезең. Өзгергіңіз келе ме? Ендеше 

бірге бастайық.

•Көктем мезгілі ренішті ұмытуға қолайлы 

кезең.


•Күн жылыды, спортпен шұғылданыңыз.

•Шаш үлгіңіз ұнамаса, өзгертіңіз.

•Ашық  түсті  киімдерді  алуға  ұмтылыс 

жасаңыз.


•Көп  уайымға  салынбаңыз,қайғыны 

ұмытыңыз.

•Өзіңізге ұнаған затыңызды алыңыз.

•Ерте тұруға дағдыланыңыз.

•Бос  уақытыңыз  табыла  қалса,  өзіңізге 

көңіл бөліңіз.

•Таң шуағы атқаннан бастап,қолыңызды 

жоғары көтеріп, үш мәрте «Мен сұлумын» 

деп нық сеніммен айтқаныңыз жөн. 

•Әрбір әйел өзінше сұлу, кербез, әдемі. Тек 

өзіңізге көп көңіл бөлсеңіз болғаны.

Tv АПТА

17

       // «Жамбыл - Тараз»  //  №10 (1298), 10 наурыз 2016 Жыл //



6:55 Әнұран

7:00  мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт. 

7:00  «ТаҢШОлПан». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама (8:00; 9:30 KA

ZNEWS)                                                             

10:00  «алтын ұя». 

Телехикая. 10-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

10:50 «Әпке». Телехикая. 

16-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2013 

ж.) (с субтитрами)

11: «айтуға оңай...»

12:30 «...Үй болу қиын». 

17-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2012 

ж.) (с субтитрами)

13:00  «бІрГЕ 

ТаҢДаЙмыз!». Тікелей 

эфир


14:10  «Келін». Телехи-

кая.1721, 1722-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с 

субтитрами)

15:00  «ӘЙЕл баҚыТы». 

Ток-шоу. Тікелей эфир.

16:40  «Жүрегім сізге 

аманат». Телехикая.151-

бөлім (Филиппин, 2012 

ж.) (с субтитрами)

17:30  KAZNEWS

17:55 «бүгінгі күннің 

батырлары»

18:05  «Қазақ мұнайының 

ардагері нұрлыхан бек-

босынов». Деректі фильм 

(«Жаңа ғасыр» киносту-

диясы «Өзен мұнай газ» 

аҚ тапсырысымен)

18:35  ТҰСауКЕСЕр! 

«ЖҮрЕГІм СІзГЕ ама-

наТ». Телехикая.152-

бөлім (Филиппин, 2012 

ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:20  «аЙТуҒа ОҢаЙ...» 

21:05  ТҰСауКЕСЕр! 

«алТын ҰЯ». Телехикая. 

11-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 

ж.) (с субтитрами)

22:00  ТҰСауКЕСЕр! 

«КЕлІн». Телехикая.1723, 

1724-бөлімдері (Үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55  «ТҮнГІ СТуДИЯДа 

нҰрлан ҚОЯнбаЕВ» 

23:30  «...Үй болу қиын». 

18-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2012 

ж.) (с субтитрами)

0:00 KAZNEWS

0:50 «Әпке». Телехикая. 

16-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2013 

ж.) (с субтитрами)

1:35 «Келбет». 

2:05 «Табыс сыры». 

арнайы жоба.

2:25 «Түнгі студияда 

нұрлан Қоянбаев» 

3:00 KAZNEWS

3:45 Әнұран

         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «білгенге маржан»

07:50 «Гороскоп»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -утренняя 

информационно-развле-

кательная программа

08:55 «Гороскоп»

09:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -утренняя 

информационно-развле-

кательная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Теле-

сериал. «Осколки»

11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:10 Кулинарная про-

грамма «магия кухни»

11:45 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

12:15 Телехикая. «махаб-

батым жүрегімде» 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Се-

мейные мелодрамы»

14:05 «Подари детям 

жизнь»

14:10 Телесериал. «Кати-



на любовь»   

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:10 Телехикая.  «Ғашық 

жүрек» 

16:00 Кешкі жаңалықтар



16:15 «біздің үй»

17:00 Вечерний выпуск 

новостей

17:15 Телесериал. 

«След»

18:00 «Сильные духом»



18:30 Телехикая. «алдар 

көсе» 


19:05 Телехикая. «махаб-

батым жүрегімде» 

19:55 «негізінде...» 

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «бетпе-бет» 

20:55 «По сути»

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Теле-

сериал. «Осколки»

22:30 Телесериал. 

«След»


23:30 «Гороскоп»

23:35 «негізінде...» 

23:40 Қорытынды 

жаңалықтар

00:10 «Гороскоп»

00:15 «арман қанатында»

00:45 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:15 Жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

07.25  ӘнҰран. 

аҢДаТПа

07.30 « Қайырлы таң, 



Әулиеата! » /т/

9.30  «ЖаҢалыҚТар» /қ/

09.50 «нОВОСТИ» /п/

10.10 Сазды әуен

10.25 ТЕлЕблОКнОТ

10.30 ТЕлЕмарКЕТ

10.35 Хабар «алтын 

бесік»  /қ/

10.50 Хабар «Грани» /қ/

11.00 «балаларға 

базарлық»

11.25 «Сөз маржан» 

/л.рысбек/

11.30 ТЕлЕблОКнОТ

11.35 «Күй  күмбірі»

11.45 Телехикая 

12.35 «Деректі фильм»

13.00 «ЖаҢалыҚТар»

13.10 «нОВОСТИ»

13.20 «балаларға 

базарлық»

13.45 ТЕлЕблОКнОТ                                                         

13.50 ТЕлЕмарКЕТ                                                       

13.55 «Әулиеата 

әуендері»

14.05 аҢДаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс


17.50  аҢДаТПа 

17.55 Хабар: «уроки 

самопознания»

18.20 «ЖаҢалыҚТар»

18.35 «нОВОСТИ»

18.50 ТЕлЕмарКЕТ

18.55  ТЕлЕблОКнОТ

19.00 Сазды әуен

19.15Телехикая 

20.00 «ЖаҢалыҚТар»

20.20 «нОВОСТИ»

20.40 ТЕлЕблОКнОТ

20.45 «Күй күмбірі»

20.55  Хабар: «Первая 

студия» /н.багбанов/ /п/

21.20 «Сөз маржан» 

/л.рысбек/

21.30 ТЕлЕмарКЕТ

21.40 ТЕлЕблОКнОТ

21.45 Әулиеата әуендері

21.55 «Жүрегім сізге 

аманат» 


23.25Телесериал 

00.00  «ЖаҢалыҚТар»

00.20  «нОВОСТИ» 

00.40 «ТЕлЕблОКнОТ»

00.45 «Сазды әуен»

01.05 аҢДаТПа. ӘнҰран  

01.10 арнаның жабылуы

 

7 КАНАЛ

06.00  «Күнбастар»

06.30  Т/с «аңыз әйел»

07.30  Т/с «Қарагүл»

08.30  «Күнбастар»

09.00  «С новым домом»

10.00  «О самом глав-

ном»


11.00  Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00  «Q- елі»

12.30  «Келеңсіз кездесу»

13.00  «айнаonline»

13.30  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  Т/с «мой любимый 

папа»

17.00  Т/п «Караоке-жи-



вой звук»

18.30  Т/с  «Побег из 

аула»

19.00  ПрЕмЬЕра «Q- 



елі»

19.30  Т/с «Қарагүл»

20.30  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

22.00  Шоу «Человек не-

видимка»


СӘРСЕНБІ

16 

наурыз

23.00  ПрЕмЬЕра «Секрет-

ные материалы»

00.00  Т/с «мой любимый 

папа»

01.30  «Қорқыныш факторы»



02.30  «Келеңсіз кездесу»

03.00  Т/с «арам ақша. адал 

махаббат» 

04.00  «Жеңіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»  

 

31 канал

05.58  Қр ӘнҰраны

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07:00 Сериал «КҮЙЕу бала» 

(повтор)

09:00 Сериал «аЙна» (по-

втор)

10:00 «1001 анЕКДОТ»



10:35Сериал «базарбаЕВ-

Тар»


11:05 мультсериал «бЭТ-

мЕн» (рус)

11:55  ЕралаШ

13:00 Информбюро (повтор)

14:00 «бурабаЙ ӘзІл 

ФЕСТ» 2015. луЧШЕЕ (каз)

15:00 Сериал «аЙна»

16:00 ПрЕмЬЕра! «рублЕ-

ВО-бИрЮлЕВО»

17:10 Сериал «ПаПИны 

ДОЧКИ»

18:50 Сериал «КуХнЯ 5»



19:30 Премьера! Сериал 

«КуХнЯ 6»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «КҮЙЕу 

бала»

23:00  Сериал «КИЕлІ нЕКЕ»



00:00 КИнО «ПулЯ»

02:00  Сериал «лОнДОн-

ГраД. знаЙ наШИХ»

03:00 КИнО «мОЙ ПЁС 

СКИП»(каз)

05:00 мультсериал (каз)



     КТК

06.00 Открытие вещания. Қр 

ӘнҰраны

06.05 мультфильмдер 



06.30 “Вау” деректi хикая

07.40 “ҚараДаЙы” түрiк 

телехикаясы

08.40 ЖаҢалыҚТар (по-

втор)

09.10 “маХаббаТ  ПЕн 



ӨШПЕнДІлІК” түрiк телехика-

ясы (84 серия)

10.10 “уЙТИ, ЧТОбы ВЕр-

нуТЬСЯ”, мелодрама (15-16 

серии, повтор)

12.00 нОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ДИаГнОз” (повтор)

13.20 КСЕнИЯ лаВрОВа-

ГлИнКа, ЭлЬДар лЕбЕДЕВ 

в мелодраме “ПраКТИКа” 

(29-30 серии)

15.10 “барыШнЯ – КрЕ-

СТЬЯнКа-2”. Документаль-

ное реалити. ПрЕмЬЕра! 

16.10 “ТаҒДырмЕн ТарТыС 

” үнді телехикаясы (повтор)

17.00 “ТаҒДырмЕн ТарТыС 

” үнді телехикаясы (333-334 

с.). ТҰСауКЕСЕр! С субти-

трами на русском языке 

18.00 “маХаббаТ 

мҰҢы” үнді телехикаясы. 

ТҰСауКЕСЕр! 

19.00 “маХаббаТТа ШЕК 

бар ма?” үнді телехикаясы 

(повтор)

19.30 “маХаббаТТа ШЕК 

бар ма?” үнді телехикаясы. 

(261-262 с.) ТҰСауКЕСЕр! 

С субтитрами на русском 

языке.


20.30 ЖаҢалыҚТар

21.00 ВЕЧЕрнИЕ нОВОСТИ

21.40 “ЧЕрныЙ КВаДраТ”

22.10 наТалЬЯ луКЕИЧЕВа, 

ДанИИл бЕлыХ в мелодра-

ме “лЕГалЬныЙ ДОПИнГ” 

(1-2 серии) 1час 37 мин

00.00 ИВан ПарШИн, СЕр-

ГЕЙ КОШОнИн в остросю-

жетной драме “Груз” (17-18  

серии)

01.40“маХаббаТ  ПЕн 



ӨШПЕнДІлІК” түрiк телехика-

ясы (повтор) 

02.35-03.00 ЖаҢалыҚТар 

(повтор)


   ЕВРАЗИя

6:00 ЖаҢалыҚТар СубТИТ-

рлЕрмЕн  

6:05 «ЖИТЬ зДОрОВО» (каз) 

7:00 ЖаҢалыҚТар СубТИТ-

рлЕрмЕн  

7:15 «СаПа баҚылауДа» 

7:55 ЖаҢалыҚТар СубТИТ-

рлЕрмЕн  

8:00 «ДОбрОЕ уТрО»  

11:00 «СлЕДСТВЕнныЙ 

КОмИТЕТ». многосерийном 

фильм 

11:55 «бAСТы ПаТрулЬ» 



бағдарламасы   

12:05 «ҒаЖаЙыП Жан». 

ҮнДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

13:00 «аШыҒын 

аЙТҚанДа» ТОК-ШОуы      

13:55 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

14:20 «лЮбОВЬ В бОлЬ-

ШОм ГОрОДЕ 3». заключи-

тельная серия 

15:15 «ПЕрВыЕ нОВОСТИ»  

15:35 «ПраВДа»  

15:40 «СуДЕбныЕ ИСТО-

рИИ»      

16:40 «ДаВаЙ ПОЖЕнИм-

СЯ»  


17:50 «ПуСТЬ ГОВОрЯТ»  

18:55 Серафима Огарёва, 

макар запорожский, алек-

сандр Константинов в мело-

драме «СлЕПОЙ раССЧЕТ» 

20:00 «ГлаВныЕ нОВОСТИ»   

21:00 ТҰСауКЕСЕр. 

«ҒаЖаЙыП Жан». ҮнДІ 

ТЕлЕХИКаЯСы  

22:00 «баСТы 

ЖаҢалыҚТар»  

22:45 «ДЖОДХа ЖӘнЕ аК-

бар». ҮнДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

23:35 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

0:00 «ВрЕмЯ»  

0:35 «ПраВДа»  

0:40 «Смотрим вместе!». 

Премьера. Юрий Стоянов, 

алексей Шевченков, андрей 

Фролов (II), Дмитрий Ермак, 

анна банщикова в много-

серийном фильме «алмазы 

СТалИна»  

2:00 «бAСТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

2:10 «баСТы 

ЖаҢалыҚТар»   

2:50 «аШыҒын аЙТҚанДа» 

ТОК-ШОуы    

3:35 «СаПа баҚылауДа» 

До 4:00 


 

 

7:00 «Kaznet» ғаламторға 



шолу

7:30 «Шаншар»әзіл-сықақ 

театры

8:00 Жаңалықтар



8:30 новости «20:30»

9:00 Сериал «Долгий путь 

домой»

10:00 Турецкий сериал 



«украденная жизнь»

11:10 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:10 «Әлия» үнді телехи-

каясы

14:10 «Ел аузында» 



бағдарламасы

14:40 «Сырты бүтін...» 

деректі драма

15:10 «Kaznet» ғаламторға 

шолу

15:40 «Ханшайым» корей 



телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 новости «20:30»

21:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді телехи-

каясы

22:50 Сериал «Долгий путь 



домой»

23:50 новости «20:30»

0:20 Жаңалықтар

0:50 «махаббат хикаясы» 

түрік телехикаясы


Tv АПТА

18

       // «Жамбыл - Тараз»  //  №10 (1298), 10 наурыз 2016 Жыл //



6:55 Әнұран

7:00 мемлекеттік уақыт 

қызметі: дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «ТаҢШОлПан». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама 

(8:00; 9:30 KAZNEWS)                                                             

10:00  «алтын ұя». Телехикая. 

11-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2015 ж.) (с суб-

титрами)


10:50  «Әпке». Телехикая. 

17-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с суб-

титрами)


11:45  «айтуға оңай...»

12:30  «...Үй болу қиын». 

18-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) (с суб-

титрами)

13:00  «бІрГЕ ТаҢДаЙмыз!». 

Тікелей эфир

14:10  «Келін». Телехи-

кая.1723, 1724-бөлімдері 

(Үндістан, 2008 ж.) (с субти-

трами)

15:00  «ӘЙЕл баҚыТы». Ток-



шоу. Тікелей эфир. 

16:40  «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая. 152-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

17:30  KAZNEWS

17:55  «ЖурналИСТІК 

зЕрТТЕу»

18:15  «баламЕн бЕТПЕ-

бЕТ» 

18:35  ТҰСауКЕСЕр! 



«ЖҮрЕГІм СІзГЕ аманаТ». 

Телехикая.153-бөлім (Филип-

пин, 2012 ж.) (с субтитрами)

19:30  KAZNEWS

20:20  «аЙТуҒа ОҢаЙ...» 

21:05  ТҰСауКЕСЕр! «алТын 

ҰЯ». Телехикая. 12-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық телеар-

насы, 2015 ж.) (с субтитрами)

22:00 ТҰСауКЕСЕр! 

«КЕлІн». Телехикая.1725, 

1726-бөлімдері (Үндістан, 

2008 ж.) (с субтитрами)

22:55  «ТҮнГІ СТуДИЯДа 

нҰрлан ҚОЯнбаЕВ»

23:30  «...Үй болу қиын». 

19-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2012 ж.) (с суб-

титрами)

0:00 KAZNEWS

0:50 «Әпке». Телехикая. 

17-бөлім («Қазақстан» Ұлттық 

телеарнасы, 2013 ж.) (с суб-

титрами)


1:35 «Журналистік зерттеу»

1:55 «бүгінгі күннің батырла-

ры»

2:05 «Жан жылуы»



2:25 «Түнгі студияда нұрлан 

Қоянбаев» 

3:00 KAZNEWS

3:45 Әнұран



         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «бұйымтай»

07:55 «Гороскоп»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

08:55 «Гороскоп»

09:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -утренняя 

информационно-развлека-

тельная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Телесери-

ал. «Осколки»

11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:10 Кулинарная програм-

ма  «магия кухни»

11:45 «Әр үйдің сыры 

басқа» деректі драмасы

12:15 Телехикая. «махабба-

тым жүрегімде» 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «Семей-

ные мелодрамы» 

14:05 «Подари детям 

жизнь»

14:10 Телесериал. «Катина 



любовь»    

15:00 Дневной выпуск 

новостей

15:10 Телехикая.  «Ғашық 

жүрек»

16:00 Кешкі жаңалықтар



16:15 «біздің үй»

17:00 Вечерний выпуск 

новостей

17:15 Телесериал. «След»

18:05 «Тағдыр жолы»

18:30 «Сильные духом»

18:40 Телехикая. «алдар 

көсе»


19:10 Телехикая. «махабба-

тым жүрегімде» 

19:55 «негізінде...» 

20:00 Қорытынды 

жаңалықтар

20:30 «бетпе-бет» 

20:55 «По сути»

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Телесери-

ал. «Осколки» 

22:30 Телесериал. «След»

23:20 «Гороскоп»

23:25 «негізінде...» 

23:30 Қорытынды 

жаңалықтар

00:00 «Гороскоп»

00:05 «100 бизнес-тарихы»

00:35 «Сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

01:05 Жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

      


                        

ҚАЗАҚСТАН

ТАРАЗ

7.25  ӘнҰран. аҢДаТПа  

7.30  « Қайырлы таң, 

Әулиеата! » /т/

9.30   ЖаналыҚТар /қ/

9.50  «нОВОСТИ»/қ/

10.10 «Сазды әуен» 

10.25 ТЕлЕблОКнОТ

10.30 ТЕлЕмарКЕТ

10.35 Хабар: «Первая 

студия» /повтор/

11.00 «балаларға 

базарлық»

11.25 «Сөз маржан» 

/л.рысбек/

11.30 ТЕлЕблОКнОТ

11.35 «Күй күмбірі»

11.45  Телехикая 

12.35 «Деректі фильм»

13.00 «ЖаҢалыҚТар» 

13.10 «нОВОСТИ»  

13.20 «балаларға 

базарлық»

13.45 «ТЕлЕблОКнОТ»

13.50 ТЕлЕмарКЕТ

13.55 «Әулиеата әуендері»

14.05 аҢДаТПа

14.05 – 17.50 Техникалық 

үзіліс

17.50  аҢДаТПа



17.55  Хабар: «Жаса, менің 

елім!»


18.10  Хабар: «Иман нұры» 

/Ж.Саңғыл/

18.20  «ЖаҢалыҚТар»

18.35  «нОВОСТИ»     

18.50  «ТЕлЕмарКЕТ» 

18.55  «ТЕлЕблОКнОТ»

19.00  «Сазды әуен» 

19.15  Телехикая «Қызыл 

сарайдағы түс»

20.00  «ЖаҢалыҚТар»

20.20  «нОВОСТИ» 

20.40 ТЕлЕблОКнОТ

20.45 «Күй  күмбірі»

20.55  Хабар: «Сіз не дейсіз 

?» /м.анарбаева/

21.30 ТЕлЕмарКЕТ

21.40 ТЕлЕблОКнОТ

21.45 «Әулиеата әуендері»

21.55  «Жүрегім сізге 

аманат» 


23.25 Телехикая

00.00  «ЖаҢалыҚТар»

00.20  «нОВОСТИ» 

00.40 ТЕлЕблОКнОТ

00.45  «Сазды әуен»

01.05 аҢДаТПа. ӘнҰран  

01.10 арнаның жабылуы

7 КАНАЛ

06.00  «Күнбастар»

06.30  Т/с «аңыз әйел»

07.30  Т/с «Қарагүл»

08.30  «Күнбастар»

09.00  «С новым домом»

10.00  «О самом главном»

11.00  Т/п «Смеяться раз-

решается»

12.00  «Q- елі»

12.30  «Келеңсіз кездесу»

13.00  «айнаonline»

13.30  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

15.00  Т/с «мой любимый 

папа»


17.00  Т/п «Караоке-живой 

звук»


18.30  Т/с  «Побег из аула»

19.00  ПрЕмЬЕра «Q- елі»

19.30  Т/с «Қарагүл»

20.30  Т/с «Үзілген 

жапырақтар»

22.00  Шоу «Человек не-

видимка»

23.00  ПрЕмЬЕра «Секрет-

ные материалы»

00.00  Т/с «мой любимый 

папа»

01.30  «Қорқыныш факто-



ры»

02.30  «Келеңсіз кездесу»

03.00  Т/с «арам ақша. адал 

махаббат» 

04.00  «Жеңіп көр!» 

05.00  «Қуырдақ»  

 

  

31 канал



05.58  Қр ӘнҰраны

06.00  развлекательная про-

грамма «ризамын» (каз)

07:00 Сериал «КҮЙЕу 

бала» (повтор)

09:00 Сериал «аЙна» 

(повтор)

10:00 «1001 анЕКДОТ»

10:35Сериал «базарба-

ЕВТар»


11:45 мультсериал «бЭТ-

мЕн» (рус)

12:35  ЕралаШ

13:00 Информбюро (по-

втор)

14:00 «бурабаЙ ӘзІл 



ФЕСТ» 2015. луЧШЕЕ (каз)

15:00 Сериал «аЙна»

16:00 ПрЕмЬЕра! «рублЕ-

ВО-бИрЮлЕВО»

17:10 Сериал «ПаПИны 

ДОЧКИ»


18:50 Премьера! Сериал 

«КуХнЯ 6»

20:00  Информбюро

21:00  Сериал «КҮЙЕу 

бала»

23:00  Сериал «КИЕлІ 



нЕКЕ»

00:00  КИнО «ИГра 

рИПлИ» 

02:00 Сериал «лОнДОн-



ГраД. знаЙ наШИХ»

03:00КИнО «рОЖДЕ-

СТВЕнСКаЯ ИСТОрИЯ 

2» (каз)


05:00 мультсериал (каз)

     КТК

06.00 Открытие вещания. 

Қр ӘнҰраны

06.05 мультфильмдер 

06.30 “Вау” деректi хикая

07.40 “ҚараДаЙы” түрiк 

телехикаясы

08.40 ЖаҢалыҚТар (по-

втор)

09.10 “маХаббаТ  ПЕн 



ӨШПЕнДІлІК” түрiк теле-

хикаясы (85 серия)

10.10 “лЕГалЬныЙ ДО-

ПИнГ”, мелодрама (1-2 

серии, повтор)

12.00 нОВОСТИ (повтор 

вечернего выпуска)

12.40 “ЧЕрныЙ КВаДраТ” 

(повтор)

13.10 КСЕнИЯ лаВрО-

Ва-ГлИнКа, ЭлЬДар 

лЕбЕДЕВ в мелодраме 

“ПраКТИКа” (31-32 серии)

15.10 “барыШнЯ – КрЕ-

СТЬЯнКа-2”. Документаль-

ное реалити. ПрЕмЬЕра! 

16.10 “ТаҒДырмЕн Тар-

ТыС ” үнді телехикаясы 

(повтор)

17.00 “ТаҒДырмЕн Тар-

ТыС ” үнді телехикаясы. 

(335-336 с.) ТҰСауКЕСЕр! 

С субтитрами на русском 

языке 


18.00 “маХаббаТ 

мҰҢы” үнді телехикаясы. 

ТҰСауКЕСЕр! 

18.30 “ӘЙЕл ҚырыҚ 

ШыраҚТы” (повтор) 

19.30 “ӘЙЕл ҚырыҚ 

ШыраҚТы”. реалити-сери-

ал. ТҰСауКЕСЕр! С субти-

трами на русском языке  

20.30 ЖаҢалыҚТар

21.00 ВЕЧЕрнИЕ нОВО-

СТИ


21.40 “наШа ПраВДа” 

23.00 наТалЬЯ луКЕИ-

ЧЕВа, ДанИИл бЕлыХ в 

мелодраме “лЕГалЬныЙ 

ДОПИнГ” (3-4 серии)

01.00 ИВан ПарШИн, 

СЕрГЕЙ КОШОнИн в 

остросюжетной драме 

“Груз” (19-20  серии) 

02.30-03.00 

ЖаҢалыҚТар (повтор)

   ЕВРАЗИя

6:00 ЖаҢалыҚТар Суб-

ТИТрлЕрмЕн  

6:05 «ЖИТЬ зДОрОВО» 

(каз) 

7:00 ЖаҢалыҚТар Суб-



ТИТрлЕрмЕн  

7:15 «СаПа баҚылауДа» 

7:55 ЖаҢалыҚТар Суб-

ТИТрлЕрмЕн  

8:00 «ДОбрОЕ уТрО»  

11:00 «СлЕДСТВЕнныЙ 

КОмИТЕТ». многосерийном 

фильм 


11:55 «бAСТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

12:05 «ҒаЖаЙыП Жан». 

ҮнДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

13:00 «аШыҒын 

аЙТҚанДа» ТОК-ШОуы      

13:55 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

14:20 «ТЕОрИЯ заГОВО-

ра» 


15:15 «ПЕрВыЕ нОВО-

СТИ»  


15:35 «ПраВДа»  

15:40 «СуДЕбныЕ ИСТО-

рИИ»      

16:40 Премьера. Ток-шоу 

«рОДИна» 

17:50 «ПуСТЬ ГОВОрЯТ»  

18:55 «СлЕПОЙ раССЧЕТ». 

заключительная серия   

20:00 «ГлаВныЕ нОВО-

СТИ»  


21:00 ТҰСауКЕСЕр. 

«ҒаЖаЙыП Жан». ҮнДІ 

ТЕлЕХИКаЯСы  

22:00 «баСТы 

ЖаҢалыҚТар»  

22:45 «ДЖОДХа ЖӘнЕ аК-

бар». ҮнДІ ТЕлЕХИКаЯСы  

23:35 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

0:00 «ВрЕмЯ»  

0:35 «ПраВДа»  

0:40 «Смотрим вместе!». 

«алмазы СТалИна». за-

ключительная серия  

2:00 «бAСТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

2:10 «баСТы 

ЖаҢалыҚТар»   

2:50 «аШыҒын 

аЙТҚанДа» ТОК-ШОуы    

3:35 «СаПа баҚылауДа» 

До 4:00 


 

 

7:00 «Kaznet» ғаламторға 



шолу

7:30 «Шаншар»әзіл-сықақ 

театры

8:00 Жаңалықтар



8:30 новости «20:30»

9:00 Сериал «Долгий путь 

домой»

10:00 Турецкий сериал 



«украденная жизнь»

11:10 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

13:10 «Әлия» үнді теле-

хикаясы

14:10 


 «Отбасы» әзіл-

сықақ бағдарламасы

14:40 «Сырты бүтін...» 

деректі драма

15:10 «Kaznet» ғаламторға 

шолу


15:40 «Ханшайым» корей 

телехикаясы

17:00 «Ұрланған тағдыр» 

түрік телехикаясы

18:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясы

20:00 Жаңалықтар

20:30 новости «20:30»

21:00 

 «Ұрланған 



тағдыр» түрік телехикаясы

22:00 «Әлия» үнді теле-

хикаясы

22:50 Сериал «Долгий путь 



домой»

23:50 новости «20:30»

0:20 Жаңалықтар

0:50 «махаббат хикаясы» 

түрік телехикаясы


Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Ерлер денсаулығы елеусіз қалмауы тиіс
PDF-kaz -> №9 (1244) 3 наурыз 2015 жыл, сейсенбі „ «Адамдықты айт, ерлікті айт, батырлықты айт, Ел бірлігін сақтаған татулықты айт!»
PDF-kaz -> «Жасыл белдеулер» қанат жайып келеді
PDF-kaz -> Конференцияда талқылады басқосуда облыс әкімінің орынбасары Ерқанат манжуов ашып, жүргізіп отырды. Ол ағымдағы жыл аймақта өтетін қазақ
PDF-kaz -> Құрметті тұтынушылар!
PDF-kaz -> Бақытты, Базарлы Балалық! №22 (1257)
PDF-kaz -> №1 (1341) 5 қаңтар 2017 жыл, бейсенбі „ Жаңа жыл мерекесінде облыс әкімі Кәрім Көкірекбаев жүзуден ҚР халықаралық дәрежедегі спорт шебері, Рио-де-Жанейро қаласында өткен XV жазғы Паралимпиада ойындарының жеңімпазы Зульфия Габидуллинаның арманын
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2 бет. Тарихыңды таны


Поделитесь с Вашими друзьями:
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет