2016 жыл, сәрсенбі



жүктеу 6.18 Mb.
Pdf просмотр
бет9/13
Дата20.02.2017
өлшемі6.18 Mb.
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13
    Навигация по данной странице:
  • ХАБАР

         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «бұйымтай»

08:00 «Жаңа күн» таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарламасы 

-утренняя информационно-раз-

влекательная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Телесериал. 

«Дерево жизни» 

11:00 утренний выпуск новостей 

11:10 Кулинарная программа 

«магия кухни»

11:40 «Подари детям жизнь»

11:45 Тұсаукесер!!! «Тағдыр 

тартысы» деректі драмасы

12:15 Телехикая. «Қыз жолы»-2 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «семейные 

мелодрамы» 

14:10 Телесериал. «Катина 

любовь»    

15:00 Дневной выпуск новостей

15:15 «Өмір сабақтары» деректі 

драмасы

16:00 Кешкі жаңалықтар



16:15 «біздің үй»

17:00 Вечерний выпуск новостей

17:15 Телесериал. «след»

18:00 «Ду-думан»

19:10 Телехикая. «Қыз жолы»-2 

19:55 «Негізінде...» 

20:00 Қорытынды жаңалықтар

20:30 «бетпе-бет»

20:55 «По сути»

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Телесериал. 

«Дерево жизни»

22:20 Телесериал. «след» 

23:05 «Тағдыр тартысы» деректі 

драмасы

23:35 Қорытынды жаңалықтар



00:05 «сотқа жеткізбей» деректі 

драмасы 


00:35 «100 бизнес-тарихы»

00:55 Жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

                        



қАЗАқСТАН

ТАРАЗ

7:25 Әнұран

7:30 «ҚаЙырлы 

ТаҢ,ӘулИЕаТа! « Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама  

9:30 ЖаҢалыҚТар. /қайталау/

9:50 НОВОсТИ. /повтор/

10:10 сазДы ӘуЕН

10:25 ТЕлЕбОКНОТ

10:30 ТЕлЕмарКЕТ

10:35 Хабар: «Первая студия» /

рус/ /повтор/

11:00 балаларҒа базарлыҚ /

балапан арнасынан/

11:25 сӨз марЖаН /ұлттық 

мақал-мәтелдер/

11:30 ТЕлЕблОКНОТ

11:35 «Күй күмбірі»

11:45 ТЕлЕХИКаЯ

12:35 ДЕрЕКТІ ФИлЬм 

13:00 ТҮсКІ ЖаҢалыҚТар. 

Тікелей эфир 

13:10 ДНЕВНыЕ НОВОсТИ. 

Прямой эфир

13:20 балаларҒа базарлыҚ /

балапан арнасынан/

13:45 ТЕлЕблОКНОТ

13:50 ТЕлЕмарКЕТ

13:55 Әулиеата әуендері

14:05 аҢДаТПа

4:05-17.50 Техникалық үзіліс 

17:50 аҢДаТПа

17:55 Хабар: «Жаса, менің елім!» 

18:10 Хабар: «Иман нұры»

18:20 КЕШКІ ЖаҢалыҚТар. 

Тікелей эфир 

18:35 ВЕЧЕрНИЕ НОВОсТИ. 

Прямой эфир 

18:50 ТЕлЕмарКЕТ

18:55 ТЕлЕблОКНОТ

19:00 «сазды әуен»

19:15 ТЕлЕХИКаЯ 

20:00 ҚОрыТыНДы 

ЖаҢалыҚТар. Тікелей эфир 

20:20 ИТОГОВыЕ НОВОсТИ. 

Прямой эфир

20:40 ТЕлЕблОКНОТ

20:45 «Күй күмбірі»

20:55 Хабар: «сіз не дейсіз ?» 

21:30 ТЕлЕмарКЕТ

21:40 ТЕлЕблОКНОТ

21:45 «Әулиеата әуендері»

21:55 Көркем фильм

23:25 ТЕлЕХИКаЯ

0:00 ҚОрыТыНДы 

ЖаҢалыҚТар

0:20 ИТОГОВыЕ НОВОсТИ

00.40 ТЕлЕблОКНОТ

0:45 сазды әуен»

1:05 аҢДаТПа , ӘНҰраН

1:10 арнаның жабылуы

 

7 канал

06.00 Т/п «Қыздар арасында»

06.40 Т/с «Нәпсі мен намыс»

07.30 Т/с «Қарагүл»

08.30 Т/п «саламатты 

Қазақстан»

09.00 Т/п «мой папа круче»

10.00 Т/п «смеяться разреша-

ется»


12.00 Т/п «Әп,бәрекелде!»

12.40 «Жан сырым»

13.15 Т/с «1001 түн»

15.00 Т/п «мои прекрасные»

16.00 Т/с «биение сердца»

17.00 Т/п «смеяться разреша-

ется»

18.30 «Q- елі»



19.00 Т/с «Қарагүл»

20.00 Т/с «1001 түн»

21.30 Т/п «Человек-невидимка»

22.30 Т/с «секретные матери-

алы»

23.30 Т/с «Ответный удар»



00.20 Т/с «Темное дитя»

01.00 Т/с «Ходячие мертвецы»

02.00 «Кәсіби бокс»

03.00 Т/с «арам ақша. адал 

махаббат»

04.00 Т/с «Нәпсі мен намыс»

05.00 «Женіп көр!»

     КТК

06.00 Открытие вещания. Қр 

ӘНҰраНы

06.05 мультфильмдер 



06.20 “ҚараДаЙы” түрiк теле-

хикаясы


07.25 “алаҢ бОлма, ЖаНым” 

түрiк телехикаясы 

08.30 ЖаҢалыҚТар (повтор)

09.00 “ФаТмаГҮлДІҢ ЖазыҒы 

НЕ?” түрiк телехикаясы (повтор)

10.00 “ЧуЖОЙ” остросюжетная 

драма (фильм 5, 1-2 серии, 

повтор)  

12.00 НОВОсТИ (повтор вечер-

него выпуска)

12.40 “ЧЕрНыЙ КВаДраТ” 

(повтор)


13.10 “ЖЕНЩИНы На ГраНИ” 

(19-20 серии) детективная мело-

драма с участием анастасии за-

воротнюк, александра бухарова, 

Галины Польских

15.00 “барыШНЯ – КрЕсТЬЯН-

Ка-3”. Документальное реалити. 

Премьера! 

16.00 “ТаҒДырмЕН ТарТыс ” 

үнді телехикаясы (391-392 с.). 

Тұсаукесер! с субтитрами на 

русском языке

17.00 “маХаббаТ мҰҢы” үнді 

телехикаясы (повтор)

17.50 “маХаббаТ мҰҢы” 

үнді телехикаясы (806-807 с.). 

Тұсаукесер!

18.40 “маХаббаТТа ШЕК бар 

ма?” үнді телехикаясы. (325-326 

с.)  Тұсаукесер! с субтитрами на 

русском языке.

19.30 “ФаТмаГҮлДІҢ ЖазыҒы 

НЕ?” түрiк телехикаясы. с субти-

трами на русском языке. 

20.30 ЖаҢалыҚТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВОсТИ

21.40 “НаШа ПраВДа” – Краде-

ное счастье

22.45 “сОлНЦЕ В ПОДарОК” 

(15-16 серии), мелодрама с 

участием Елены Шиловой, 

Владмира Жеребцова, Кирилла 

Жандарова, Юрия Цурило. 

Премьера!

00.30 “ЧуЖОЙ” (фильм 5, 3-4 

серии), остросюжетная драма 

с участием сергея Горобченко, 

сергея Кошонина

02.10-03.00 “КТК” 

ҚОрЖыНыНаН” ойын-сауықты 

бағдарлама (повтор)

КАНАЛ

05.58 Қр ӘНҰраНы

06.00 музыкальный час

07:00 Информбюро 

08:00 сериал «КҮЙЕу бала» 

(повтор)


09:00 сериал «аЙНа» (повтор) 

10:00 «ӘзІл сТуДИО» (каз)

11:00 мультсериал «ЮНыЕ 

ТИТаНы» (рус)

12:00 мультсериал «ФИКсИКИ» 

(рус)


13:00 ЕралаШ

14:00 сериал «рОДИТЕлИ»

15:00 сериал «аЙНа» 

16:00 сериал «КҮЙЕу бала» 

(каз)

17:00 сериал «маХаббаТ ПЕН 



Жаза» (каз)

19:00 сериал «КИЕлІ НЕКЕ» 

(каз)

20:00 Информбюро



21:00 сериал «лЮбОВЬ И На-

КазаНИЕ» (рус)

23:00 сериал «ЕрТуГрул» (рус)

23:55 КИНО «КаЖДОЕ ВОс-

КрЕсЕНЬЕ»

02:40 сериал «ГраНЬ» (каз)

04:00 Қазақша концерт (каз)

05:00 мультсериал Ворнер (каз)

 

   ЕвРАЗИя

6:00 ЖаҢалыҚТар субТИТ-

рлЕрмЕН  

6:05 «ЖИТЬ зДОрОВО» (каз) 

7:00 ЖаҢалыҚТар субТИТ-

рлЕрмЕН  

7:15 «саПа баҚылауДа» 

7:55 ЖаҢалыҚТар субТИТ-

рлЕрмЕН  

8:00 «ДОбрОЕ уТрО»  

11:00 многосерийный фильм 

«сКлИФОсОВсКИЙ 3»  

12:00 «бAсТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы    

12:10 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

12:30 «ДЖОДХа ЖӘНЕ аКбар». 

ҮНДІ ТЕлЕХИКаЯсы  

13:25 ТОК-ШОу «ВсЕ мы 

лЮДИ» (каз)  

14:20 «ПраВДа»   

14:25 Премьера. андрей Чадов, 

Татьяна арнтгольц, анастасия 

заворотнюк,  Дмитрий Исаев,  

Даниил спиваковский в много-

серийном фильме «ПрОВО-

КаТОр» 

16:35 «ДаВаЙ ПОЖЕНИмсЯ»  



17:40 Ток-шоу «рОДИНа»  

18:50 «лЕсТНИЦа В НЕбЕса». 

заключительная серия  

20:00 «ГлаВНыЕ НОВОсТИ»  

21:00 «ҒаЖаЙыП ЖаН». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКаЯсы  

22:00 «басТы ЖаҢалыҚТар»  

22:45 «ҒаЖаЙыП ЖаН». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКаЯсы  

23:35 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

0:00 алексей Демидов, Ксения 

роменкова, александр робак, 

Наталья рогожкина в много-

серийном фильме «ЧуЖОЙ 

срЕДИ сВОИХ»  

2:00 «бAсТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

2:10 «басТы ЖаҢалыҚТар»   

2:50 ТОК-ШОу «ВсЕ мы 

лЮДИ»  

3:35 «саПа баҚылауДа»  



До 4:00 

 

7:00 «Қалжың-қоржын» 



бағдарламасы

7:35 «Әзілстан» жасырын 

түсірілім

8:00 Жаңалықтар

8:30 Новости «20:30»

9:00 сериал «Дом с лилиями». 

20 серия

10:00 «Фериха» түрік теле-

хикаясы

11:10 «Жетім жүрек» үнді теле-



хикаясы

13:10 сериал «меч 2». 10 серия

14:20 Программа «Astana live». 

Прямой эфир

15:05 Программа «репортер 

представляет»

15:40 «Ғашық жандар» үнді 

телехикаясы

16:30 «бетперде» корей теле-

хикаясы


17:30 «стамбул көшелері» түрік 

телехикаясы

18:30 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы


20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясының жалғасы

21:30 «стамбул көшелері» түрік 

телехикаясы

22:30 сериал «Дом с лилиями». 

21 серия


23:30 Новости «20:30»

0:00 Жаңалықтар

0:30 «бетперде» корей теле-

хикаясы


1:40 Ән шашу

6:00 Әнұран

6:05 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен 

концерт

7:00 мемлекеттік уақыт 



қызметі: дәлме-дәл уақыт. 

7:00 «ТаҢШОлПаН». 

Таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарлама(8:00; 9:30 

KAZNEWS)

10:00 «лесси». мультхикая. 

10-бөлім (Франция, аҚШ, алма-

ния, 2014-2015 ж.) режиссері: 

Жан-Кристоф рожер

10:25 ТҰсауКЕсЕр! «аЮлар». 

мультхикая. 79-80 бөлімдері 

(Қытай, 2010 ж.)

10:50 «аяулы арман». Теле-

хикая. 35-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2015 ж.) (с 

субтитрами)

11:45 «айтуғ аоңай...»

12:30 «Журналистік зерттеу» 

12:50 «муз-ТВ» премиясы 

2016». Күнделік

13:00 «бІрГЕ ТаҢДаЙмыз!». 

Тікелей эфир

14:10 «Келін». Телехикая.1829, 

1830-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015 жж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙЕл баҚыТы». Ток-

шоу. Тікелей эфир

16:40 «Жүрегім сізге аманат». 

Телехикая. 206-бөлім (Филип-

пин, 2013 ж.) (с субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «бүгінгі күннің батыр-

лары»

18:05 «ӨмІрІм - ӨНЕрІм». 



арнайы жоба

18:35 ТҰсауКЕсЕр! 

«ЖҮрЕГІм сІзГЕ амаНаТ». 

Телехикая.207-бөлім (Филип-

пин, 2013 ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:20 «аЙТуҒа ОҢаЙ...» 

21:05 ТҰсауКЕсЕр! «аЯулы 

армаН». Телехикая. 36-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық телеарна-

сы, 2015 ж.) (с субтитрами)

22:00 ТҰсауКЕсЕр! 

«КЕлІН». Телехикая. 1831, 

1832-бөлімдері (Үндістан, 2014-

2015жж.) (с субтитрами)

22:50 «муз-ТВ» ПрЕмИЯсы 

2016». Күнделік

22:55 «Түнгі студияда Нұрлан 

Қоянбаев»

23:30 KAZNEWS

0:20 «Қыздар». 26-бөлім 

(«Қазақстан» Ұлттық телеарна-

сы, 2014 ж.) (с субтитрами)

1:05 «Журналистік зерттеу»

1:30 «Жарқын бейне»

2:00 «Табыс сыры». арнайы 

жоба

2:25 «Түнгі студияда Нұрлан 



Қоянбаев» 

2:55 «Ғасырлар үні». Деректі 

фильм. 8-бөлім («Қазақстан» 

Ұлттық телеарнасы, 2014 ж.) 

3:30 Әнұран

         ХАБАР

07:00 Қр Әнұраны

07:02 «айтұмар»

08:00 «Жаңа күн» 

таңғы ақпаратты-сазды 

бағдарламасы -утренняя ин-

формационно-развлекательная 

программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Телесериал.  

«Дерево жизни» 

11:00 утренний выпуск 

новостей 

11:10 Кулинарная программа  

«магия кухни»

11:40 «Подари детям жизнь»

11:45 Тұсаукесер!!! «Тағдыр 

тартысы» деректі драмасы

12:15 Телехикая. «Қыз жолы»-2 

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «семейные 

мелодрамы»

14:10 Телесериал. «Катина 

любовь»    

15:00 Дневной выпуск новостей

15:15 «Өмір сабақтары» 

деректі драмасы

16:00 Кешкі жаңалықтар

16:15 «біздің үй»

17:00 Вечерний выпуск 

новостей

17:15 Телесериал. «след»

18:05 Телехикая. 

«Пәленшеевтер»

19:05 Телехикая. «Қыз жолы»-2 

19:55 «Негізінде...» 

20:00 Қорытынды жаңалықтар

20:30 «бетпе-бет» 

20:55 «По сути» 

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Телесериал. 

«Дерево жизни»

22:20 Телесериал. «след»

23:00 «Тағдыр тартысы» 

деректі драмасы

23:30 Қорытынды жаңалықтар

00:00 «сотқа жеткізбей» 

деректі драмасы

00:30 «арман қанатында» 

01:00 Жаңалықтар

03:00 Қр Әнұраны

 

қАЗАқСТАН



ТАРАЗ

7:25 Әнұран.аңдатпа

7:30 «ҚаЙырлы 

ТаҢ,ӘулИЕаТа! « Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама     

9:30 ЖаҢалыҚТар. /қайталау/

9:50 НОВОсТИ. /повтор/

10:10 сазДы ӘуЕН

10:25 ТЕлЕблОКНОТ

10:30 ТЕлЕмарКЕТ

10:35 Хабар: «алтын бесік» 

10:50 Хабар: «Грани» 

11:00 «балаларҒа 

базарлыҚ» /балапан арна-

сынан/

11:25 «сӨз марЖаН» /ұлттық 



мақал-мәтелдер/

11:30 ТЕлЕблОКНОТ

11:45 ТЕлЕХИКаЯ

12:35 ДЕрЕКТІ ФИлЬм   

13:00 ТҮсКІ ЖаҢалыҚТар. 

Тікелей эфир 

13:10 ДНЕВНыЕ НОВОсТИ. 

Прямой эфир

13:20 балаларҒа базарлыҚ 

/балапан арнасынан/

13:45 ТЕлЕблОКНОТ

13:50 ТЕлЕмарКЕТ

13:55 Әулиеата әуендері

14:05 аҢДаТПа

14:05-17.50 Техникалық үзіліс 

17:50 аҢДаТПа

17:55 Хабар: «Өзін-өзі тану»

18:20 КЕШКІ ЖаҢалыҚТар. 

Тікелей эфир 

18:35 ВЕЧЕрНИЕ НОВОсТИ. 

Прямой эфир 

18:50 ТЕлЕмарКЕТ

18:55 ТЕлЕблОКНОТ

19:00 «сазды әуен»

19:15 ТЕлЕХИКаЯ 

20:00 ҚОрыТыНДы 

ЖаҢалыҚТар. Тікелей эфир 

20:20 ИТОГОВыЕ НОВОсТИ. 

Прямой эфир

20:40 ТЕлЕблОКНОТ

20:45 Күй күмбірі

20:55 Хабар: «Первая студия» /

рус/ /прямой эфир/ /Н.багбанов/

21:20 «сӨз марЖаН» /ұлттық 

мақал-мәтелдер/

21:30 ТЕлЕмарКЕТ

21:40 ТЕлЕблОКНОТ

21:45 Әулиеата әуендері

21:55 Көркем фильм

23:25 ТЕлЕХИКаЯ

0:00 ҚОрыТыНДы 

ЖаҢалыҚТар

0:20 ИТОГОВыЕ НОВОсТИ

0:40 ТЕлЕблОКНОТ

0:45 «сазды әуен»

1:05 аңдатпа.Әнұран

1:10 арНаНыҢ Жабылуы

7 канал

06.00 Т/п «Қыздар арасында»

06.40 Т/с «Нәпсі мен намыс»

07.30 Т/с «Қарагүл»

08.30 Т/п «саламатты 

Қазақстан»

09.00 Т/п «мой папа круче»

10.00 Т/п «смеяться раз-

решается»

12.00 Т/п «Әп,бәрекелде!»

12.40 «Жан сырым»

13.15 Т/с «1001 түн»

15.00 Т/п «мои прекрасные»

16.00 Т/с «биение сердца»

17.00 Т/п «смеяться раз-

решается»

18.30 «Q- елі»

19.00 Т/с «Қарагүл»

20.00 Т/с «1001 түн»

21.30 Т/п «Человек-невидимка»

22.30 Т/с «секретные мате-

риалы»


23.30 Т/с «Ответный удар»

00.20 Т/с «Темное дитя»

01.00 Т/с «Ходячие мертвецы»

02.00 «Кәсіби бокс»

03.00 Т/с «арам ақша. адал 

махаббат»

04.00 Т/с «Нәпсі мен намыс»

05.00 «Женіп көр!»



     КТК

06.00 Открытие вещания. Қр 

ӘНҰраНы

06.05 мультфильмдер 



06.20 “ҚараДаЙы” түрiк теле-

хикаясы


07.25 “алаҢ бОлма, ЖаНым” 

түрiк телехикаясы

08.30 ЖаҢалыҚТар (повтор)

09.00 “ФаТмаГҮлДІҢ ЖазыҒы 

НЕ?” түрiк телехикаясы (по-

втор)


10.00 “ЧуЖОЙ” остросюжетная 

драма (фильм 4, 3-4 серии, 

повтор)  

12.00 НОВОсТИ (повтор вечер-

него выпуска)

12.40 “ДИаГНОз” (повтор)

13.10 “ЖЕНЩИНы На ГраНИ” 

(17-18 серии) детективная 

мелодрама с участием анаста-

сии заворотнюк, александра 

бухарова, Галины Польских

15.00 “барыШНЯ – КрЕ-

сТЬЯНКа-3”. Документальное 

реалити. Премьера! 

16.00 “ТаҒДырмЕН ТарТыс ” 

үнді телехикаясы (390-391 с.). 

Тұсаукесер! с субтитрами на 

русском языке 

17.00 “маХаббаТ мҰҢы” үнді 

телехикаясы (повтор)

17.50 “маХаббаТ мҰҢы” 

үнді телехикаясы (804-805 с.). 

Тұсаукесер!

18.40 “маХаббаТТа ШЕК бар 

ма?” үнді телехикаясы. (324-

325 с.)  Тұсаукесер! с субтитра-

ми на русском языке.

19.30 “ФаТмаГҮлДІҢ ЖазыҒы 

НЕ?” түрiк телехикаясы. с суб-

титрами на русском языке.   

20.30 ЖаҢалыҚТар

21.00 ВЕЧЕрНИЕ НОВОсТИ

21.40 “ЧЕрНыЙ КВаДраТ”

22.10 “сОлНЦЕ В ПОДарОК” 

(13-14 серии), мелодрама с 

участием Елены Шиловой, 

Владмира Жеребцова, Кирил-

ла Жандарова, Юрия Цурило. 

Премьера!

00.00 “ЧуЖОЙ” (фильм 5, 1-2 

серии), остросюжетная драма 

с участием сергея Горобченко, 

сергея Кошонина

01.50 “КТК” ҚОрЖыНыНаН” 

ойын-сауықты бағдарлама 

(повтор)


02.35-03.00 ЖаҢалыҚТар 

(повтор)


КАНАЛ

05.58 Қр ӘНҰраНы

06.00 музыкальный час

07:00 Информбюро

08:00 сериал «КҮЙЕу бала» 

(повтор) 

09:00 сериал «аЙНа» (повтор) 

10:00 «ӘзІл сТуДИО» (каз)

11:00 мультсериал «ЮНыЕ 

ТИТаНы» (рус)

12:00 мультсериал «ФИКсИ-

КИ» (рус)

13:00 ЕралаШ

14:00 сериал «рОДИТЕлИ»

15:00 сериал «аЙНа» 

16:00 сериал «КҮЙЕу бала» 

(каз)

17:00 сериал «маХаббаТ 



ПЕН Жаза» (каз)

19:00 сериал «КИЕлІ НЕКЕ» 

(каз)

20:00 Информбюро



21:00 сериал «лЮбОВЬ И 

НаКазаНИЕ» (рус)

23:00 сериал «ЕрТуГрул» 

(рус)


23:55 КИНО «лЮбОВЬ ПО 

ПраВИлам И бЕз»

02:10 сериал «ГраНЬ» (каз)

03:30 Қазақша концерт (каз)

05:00 мультсериал Ворнер 

(каз)


 

   ЕвРАЗИя

6:00 ЖаҢалыҚТар субТИТ-

рлЕрмЕН  

6:05 «ЖИТЬ зДОрОВО» (каз) 

7:00 ЖаҢалыҚТар субТИТ-

рлЕрмЕН  

7:15 «саПа баҚылауДа» 

7:55 ЖаҢалыҚТар субТИТ-

рлЕрмЕН  

8:00 «ДОбрОЕ уТрО»  

11:00 многосерийный фильм 

«сКлИФОсОВсКИЙ 3»  

12:00 «бAсТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы    

12:10 «П@уТINA» 

бағдарламасы 

12:30 «ДЖОДХа ЖӘНЕ аК-

бар». ҮНДІ ТЕлЕХИКаЯсы  

13:25 ТОК-ШОу «ВсЕ мы 

лЮДИ» (каз)  

14:20 «ПраВДа»   

14:25 Премьера. андрей 

Чадов, Татьяна арнтгольц, ана-

стасия заворотнюк,  Дмитрий 

Исаев,  Даниил спиваковский в 

многосерийном фильме «ПрО-

ВОКаТОр» 

16:35 «ДаВаЙ ПОЖЕНИмсЯ»  

17:40 «ПусТЬ ГОВОрЯТ»  

18:50 «лЕсТНИЦа В НЕбЕ-

са». многосерийный фильм  

20:00 «ГлаВНыЕ НОВОсТИ»  

21:00 «ҒаЖаЙыП ЖаН». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКаЯсы  

22:00 «басТы ЖаҢалыҚТар»  

22:45 «ҒаЖаЙыП ЖаН». ҮНДІ 

ТЕлЕХИКаЯсы  

23:35 «П@уТINA» 

бағдарламасы    

0:00 алексей Демидов, Ксения 

роменкова, александр робак, 

Наталья рогожкина в много-

серийном фильме «ЧуЖОЙ 

срЕДИ сВОИХ»  

2:00 «бAсТы ПаТрулЬ» 

бағдарламасы   

2:10 «басТы ЖаҢалыҚТар»   

2:50 ТОК-ШОу «ВсЕ мы 

лЮДИ»  

3:35 «саПа баҚылауДа»  



До 4:00 

  

     



7:00 «Қалжың-қоржын» 

бағдарламасы

7:35 «Әзілстан» жасырын 

түсірілім

8:00 Жаңалықтар

8:30 Новости «20:30»

9:00 сериал «Дом с лилиями». 

19 серия


10:00 «Фериха» түрік теле-

хикаясы


11:10 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы


13:10 сериал «меч 2». 8, 9 

серии


15:15 «Ел аузында» 

бағдарламасы

15:40 «Ғашық жандар» үнді 

телехикаясы

16:30 «бетперде» корей теле-

хикаясы


17:30 «стамбул көшелері» түрік 

телехикаясы

18:30 «Жетім жүрек» үнді теле-

хикаясы


20:00 Жаңалықтар

20:30 Новости «20:30»

21:00 «Жетім жүрек» үнді 

телехикаясының жалғасы

21:30 «стамбул көшелері» түрік 

телехикаясы

22:30 сериал «Дом с лилия-

ми». 20 серия

23:30 Новости «20:30»

0:00 Жаңалықтар

0:30 «бетперде» корей теле-

хикаясы


1:40 Ән шашу

Tv АПТА

19

//   «Жамбыл - Тараз»  //  №22 (1310), 1 маусым 2016 Жыл  //



6:00 Әнұран

6:05 Қазақстан эстрада 

жұлдыздарының қатысуымен концерт

7:00 мемлекеттік уақыт қызметі: 

дәлме-дәлуақыт. 

7:00 «ТаҢШОлПаН». Таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарлама(8:00; 

9:30 KAZNEWS) 

10:00 «лесси». мультхикая. 12-бөлім 

(Франция, аҚШ, алмания, 2014-2015 

ж.) режиссері: Жан-Кристоф рожер

10:25 ТҰсауКЕсЕр! «аЮлар». 

мультхикая. 83-84 бөлімдері (Қытай, 

2010 ж.)


10:50 «аяулы арман». Телехикая. 

37-бөлім(«Қазақстан» Ұлттық теле-

арнасы, 2015 ж)  (с субтитрами)

11:45 «айтуға оңай...»

12:30 «Журналистік зерттеу»

12:55 «муз-ТВ премиясы 2016». 

Күнделік

13:00 «бІрГЕ ТаҢДаЙмыз!». Тікелей 

эфир

14:10 «Келін». Телехикая.1833, 



1834-бөлімдері (Үндістан, 2014-2015 

жж.) (с субтитрами)

15:00 «ӘЙЕл баҚыТы». Ток-шоу. 

Тікелей эфир

16:40 «Жүрегім сізге аманат». Теле-

хикая. 208-бөлім (Филиппин, 2013 ж.) 

(с субтитрами)

17:30 KAZNEWS

17:55 «ИмаН аЙНасы» 

18:15 «ЖаН Жылуы»

18:35 ТҰсауКЕсЕр! «ЖҮрЕГІм сІзГЕ 

амаНаТ». Телехикая.2089-бөлім 

(Филиппин, 2013 ж.) (с субтитрами)

19:30 KAZNEWS

20:05 ПарламЕНТ

20:20 «аЙТуҒа ОҢаЙ...» 

21:05 «сӘлЕм, ҚазаҚсТаН!»

22:30 «муз-ТВ ПрЕмИЯсы 2016». 

Күнделік

22:35 ТҰсауКЕсЕр! «КЕлІН». Теле-

хикая. 1835, 1836- бөлімдері (Үндістан, 

2014-2015 жж.) (с субтитрами)

23:30 «сІз НЕ ДЕЙсІз?»

0:00 KAZNEWS

0:20 ФуТбОл. UEFA EURO 2016. 

«ФраНЦИЯДаҒы ФуТбОл ТОЙы». 

ТІКЕлЕЙ ЭФИр

0:40 ФуТбОл. UEFA EURO 2016. 

ФраНЦИЯ - румыНИЯ. ТІКЕлЕЙ 

ЭФИр


3:00 ФуТбОл. UEFA EURO 2016. 

«ФраНЦИЯДаҒы ФуТбОл ТОЙы». 

ТІКЕлЕЙ ЭФИр

3:20 Әнұран



         ХАБАР

7:00 Қр Әнұраны

7:02 «бұйымтай»

8:00 «Жаңа күн» таңғы 

ақпаратты-сазды бағдарламасы 

-утренняя информационно-раз-

влекательная программа

10:00 Таңғы жаңалықтар

10:10 Премьера!! Телесериал. 

«Дерево жизни»

11:00 утренний выпуск новостей 

11:10 Кулинарная программа  

«магия кухни»

11:40 «Подари детям жизнь»

11:45 Тұсаукесер!!! «Тағдыр 

тартысы» деректі драмасы

12:15 Телехикая. «Қыз жолы»-2»

13:00 Түскі жаңалықтар

13:15 Телесериал. «семейные 

мелодрамы»

14:10 Телесериал. «Катина 

любовь»    

15:00 Дневной выпуск новостей

15:15 «Өмір сабақтары» деректі 

драмасы

16:00 Кешкі жаңалықтар



16:15 «Әр үйдің сыры басқа» 

деректі драмасы

16:50 «Экономкласс»

17:00 Вечерний выпуск новостей

17:15 Телесериал. «след»

18:00 «Ду-думан»

19:15 Телехикая. «Қыз жолы»-2

20:00 Қорытынды жаңалықтар

20:30 «бетпе-бет» 

21:00 Итоги дня

21:30 Премьера!! Телесериал. 

«Дерево жизни» 

22:20 «Тағдыр тартысы» деректі 

драмасы


00:20 Қорытынды жаңалықтар 

00:50 «сотқа жеткізбей» деректі 

драмасы

01:20 мегахит. мег райан, Хью 



Джекман в фантастической ме-

лодраме                               «Кейт 

и лео»

01:45 Жаңалықтар



03:00 Қр Әнұраны

                        



Каталог: images -> PDF-kaz
PDF-kaz -> 2015 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> Ерлер денсаулығы елеусіз қалмауы тиіс
PDF-kaz -> №9 (1244) 3 наурыз 2015 жыл, сейсенбі „ «Адамдықты айт, ерлікті айт, батырлықты айт, Ел бірлігін сақтаған татулықты айт!»
PDF-kaz -> «Жасыл белдеулер» қанат жайып келеді
PDF-kaz -> Конференцияда талқылады басқосуда облыс әкімінің орынбасары Ерқанат манжуов ашып, жүргізіп отырды. Ол ағымдағы жыл аймақта өтетін қазақ
PDF-kaz -> Құрметті тұтынушылар!
PDF-kaz -> Бақытты, Базарлы Балалық! №22 (1257)
PDF-kaz -> №1 (1341) 5 қаңтар 2017 жыл, бейсенбі „ Жаңа жыл мерекесінде облыс әкімі Кәрім Көкірекбаев жүзуден ҚР халықаралық дәрежедегі спорт шебері, Рио-де-Жанейро қаласында өткен XV жазғы Паралимпиада ойындарының жеңімпазы Зульфия Габидуллинаның арманын
PDF-kaz -> 2016 жыл, сәрсенбі
PDF-kaz -> 2 бет. Тарихыңды таны


Поделитесь с Вашими друзьями:
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет