472 бұйрығы бойынша жасалған Қмж келесі бетте



бет1/25
Дата07.12.2022
өлшемі3,12 Mb.
#55706
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   25

Құрметті әріптес!


Қазақстан Республикасының «Авторлық құқық және сабақтас құқықтар туралы» заңына сәйкес авторлық құқық заңмен қорғаланатынын ескертеміз. Сатып алған ҚМЖ – ны тарату туралы факт анықталған жағдайда әкімшілік айыппұл салынады.
«USTAZ tilegi» ғылыми әдістемелік орталығының әкімшілігі




472 бұйрығы бойынша жасалған ҚМЖ келесі бетте
Бұл ҚМЖ ust.kz сайтында жасалынған. «USTAZ tilegi» ғылыми-әдістемелік орталығының сайтынының ҚМЖ бөлімінде кез-келген пән, кез-келген сынып бойынша ҚМЖ және презентацияны жүктеп ала аласыз. Ол үшін сілтеме арқылы өтіңіз.
https://ust.kz/qmg

Қысқа мерзімді жоспар


Сабақтың тақырыбы: Масса және денелердің массасын өлшеу



Бөлімі:




Педагогтің аты-жөні:




Күні:




Сыныбы:

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Масса және денелердің массасын өлшеу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

7.2.2.11 – электронды, серіппелі, иінді таразылардың көмегімен дененің массасын өлшеу

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар істей алады: масса ұғымының физикалық мағынасын түсінеді,белгіленуін, ХБЖ-ғы өлшем бірлігін біледі
Көптеген оқушылар істей алады: денелердің массасын өлшеу тәсілдерін айта алады ;
электронды, серіппелі иінді таразылардың көмегімен дененің массасын өлшейді
Кейбір оқушылар істей алады: Берілген дененің бір данасының массасын анықтау тәсілін ұсынады

Бағалау критерийлері



  • масса терминінің мағынасын біледі, анықтамасын айтады

  • Тұрмыстық мысалдармен дәлелдеп, ХБЖ-ғы өлшем бірліктерге келтіре алады

  • электронды, серіппелі иінді таразылардың көмегімен дененің массасын өлшей алады

Берілген дененің бір данасының массасын анықтау тәсілін ұсынады

Құндылықтарға баулу

Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау, қарым қатынас жасау, көзқарастарына құрметпен қарау .Оқушылар өз бетімен жұмыс жасау,іздену қабілеттерін арттыру.
Мәңгілік ел идеясын дамытуға тәрбиелеу.



Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/
Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
5 мин.

5 мин
“Ой қозғау әдісі” 


10 мин

Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау.
– жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру
– топтарға бөлу.
“Конверт әдісі”бойынша оқушыларды топқа бөлу
1-топ: Дене
2-топ: Зат
3-топ: Физика

Бүкіл сыныпқа”ТАБИҒАТ ҚҰБЫЛЫСТАРЫНА”


видеоролик көрсетіледі
Оқушылар сабақтың мақсатын анықтайды.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   25




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет