¹49 (867) Бейсенбі, 4 желтоқсан 2014 жыл



жүктеу 3.85 Mb.
Pdf просмотр
бет2/3
Дата30.12.2016
өлшемі3.85 Mb.
1   2   3

Бағлан ҚОЖАҚОВ.

Қараша  айының 26-ы  күні  Ақан  сері  атындағы 

аудандық  Мәдениет  үйінде 1 желтоқсан - Қазақстан 

Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орайласты-

рылып, «Бір Отан! Бір тағдыр! Бір Елбасы» атты Айыртау 

ауданы жастарының форумы болып өтті. 

Ауданымыздың белсенді жастары бас қосқан жиынға аудан 

әкімі, «Нұр Отан» партиясы Айыртау аудандық филиалының 

төрағасы  Ағзам  Тастеміров  қатынасып, аудан  жастарын 1 

желтоқсан – Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті 

күнімен құттықтады.

- Еліміздің Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә.Назарбаев 

жастар саясатына әрдайым үлкен мән береді. 

Үстіміздегі жылдың 11 қарашасында Қазақстан халқына 

арнаған «Нұрлы жол – болашаққа бастар жол» атты Жолдау-

ында Елбасы «Мемлекет жастар үшін, олардың білім алуы мен 

жұмысқа орналасу үшін барлық есікті, барлық жолды ашты. 

«Нұрлы  Жол»  жаңа  экономикалық  саясаты – біздің  озық 

ойлы, жігерлі жастарымыздың күш салатын жері. Бұл жерден 

әркім өз орнын таба алады» деп атап өткендігін тілге тиек етіп, 

тәуелсіз Қазақстанның жастары, елдің басты байлығы болып 

табылатындарын және Отанымыздың болашағы  сендерге 

байланысты, - деді. 

Сонан соң аудан әкімі Ағзам Ахметжанұлы сахна төрінде 

«Денсаулық сақтау саласының үздік қызметкері» аталымында 

аудандық аурухананың медбикесі Ирина Азаренконы, «Ауыл 

шаруашылығы  саласының  үздік  қызметкері»  аталымында 

«Бабық Борлық» ЖШС-нің механизаторы Евгений Дубейконы, 

«Үздік жас белсенді» аталымында агротехникалық кллледждің 

студенті Яна Мрачковскаяны, «Жылдың үздік дарыны» ата-

лымында  Айыртау  мектеп-интернатының  тәрбиеленушісі 

Анастасия  Бердниковичті, «Жылдың  үздік  спорт  маманы» 

аталымында жеңіл атлетикадан Қазақстан Республикасының 

бірнеше  дүркін  чемпионы,  агротехникалық  колледждің 

Форум


ЖАСТАР – ЖАРҚЫН БОЛАШАҚТЫҢ ИЕСІ

Өткен аптада, Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне қарсы 

«Нұр Отан» партиясы Айыртау аудандық филиалының ғимаратында аудандық 

мәслихаттың депутаттарына, ауданның атқарушы органдарының, ауданның 

мекемелері  мен  ұйымдарының  бірқатар  қызметкерлеріне  партияның  жаңа 

үлгідегі билеттері салтанатты түрде табысталды.

Тұңғыш  Президент  күніне  орайластырылған  салтанатты  шарада  «Нұр 

Отан» партиясы Айыртау аудандық филиалы төрағасының бірінші орынба-

сары Болат Ахметжанов  Александр Гладкийге, Гүлнар Төлегеноваға, Иван 

Иванченкоға, Василий Филипьевке, Айдарбек Байтеновке, Алмас Байғаринға, 

Равиль  Ғалиасқаровқа,  Светлана  Губановаға,  Мария  Андрееваға,  Әсима 

Саттыбаеваға,  Сара  Ахметоваға  және  Гүлмира  Нұрмағамбетоваларға 

партияның жаңа үлгідегі билеттері мен «Нұр Отан» партиясының саяси док-

тринасы басылған кітапшаларын табыстап, пария билеттерінің иелерін  айтулы 

оқиғамен және Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күнімен шын 

жүректен құттықтады.

Салтанатты шара соңында аудандық мәслихаттың депутаты, «Нұр Отан» 

партиясының мүшесі Александр Гладкий де партиялық әріптестерін құттықтап, 

оларға еліміздің гүлденуі жолындағы еңбектеріне табыс тіледі.

Өз хабарымыз.

Суретті түсірген Ольга ТАРИЦИНА.

Нұр Отан: күнбе-күн

НҰРОТАНДЫҚТАРДЫҢ ҚАТАРЫ 

жаңа үлгідегі билеттермен толықты

оқытушысы Алмас Бейсеновты, «Жылдың үздік жас кәсіпкері» 

аталымында  жеке  кәсіпкер  Дионис  Мезировты, «Жылдың 

үздік  білім  маманы»  аталымында  Рудный  орта  мектебінің 

мұғалімі  Жомарт  Базарбаевтарды  арнайы  дипломдармен 

марапаттап,  оларға  «Отау  ТV»  спутниктік  антенналарын 

сыйласа, Саумалкөл қазақ ОМ-нің «Қамқоршылар», Айыртау 

мектеп-интернатының «Қамқор» және №2 Саумалкөл МГ-ның 

«Милосердие» волонтерлік жасақтарының топ басшылары 

Мирас  Қоспановқа,  Леонид  Лампицкийге  және  Екатерина 

Корякиналарға наградалар табыстады.    

Форумда  сөз  алған  Саумалкөл  қазақ  ОМ-нің  мұғалімі, 

жастар  бастамаларының  белсенді  қатысушысы  Руслан 

Дөкетбаев, «Даму» қорының кеңесшісі, аудандық мәслихаттың 

депутаты Алмас Байғариндер аудан жастарының Елбасы сая-

сатын жүзеге асыруда аянбай еңбек ететіндеріне сенімділік 

білдірді.

Елбасы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев  жастар саясаты-

на үлкен мән береді. «Қазақстанның болашағы жастардың 

қолында» - деп айтқан болатын. Еліміздің белсенді жастары 

қоғамдық  және  экономикалық  өмірдің  барлық  салаларын 

дамытуға  өз  үлестерін  қосуда. «Дипломмен – ауылға!» 

бағдарламасы елімізде бастау алғанына 6 жыл толып отыр. 

Аталмыш  бағдарлама  аясында  қызмет  атқарып  жүрген 

аудандық аурухананың дәрігері Нұрпейіс Ақжол  «Диплом-

мен – ауылға!»  бағдарламасының  жақсы  мүмкіншіліктерін 

баян  етсе,  «Жұмыспен  қамтудың  жол  картасы – 2020» 

бағдарламасы шеңберінде жастар тәжірибесіне қатысушы 

Евгений Козьминых жастар тәжірибесі біздің жастарымызға 

болашақта  жұмысқа  орналасуға  мүмкіндік  беретіндігі  айт-

ты. 

Салтанатты шараның соңы аудандық көркемөнерпаздар 



ұжымының ұйымдастырылған  мерекелік концертіне ұласты.

Бағлан ҚОЖАҚОВ.

Айыртау  таѕы

3

4 желтоқсан  2014 жыл



 эл. пошта:airtau_tany@mail.ru

ТЕЛЕБАҒДАРЛАМА

«Жұмыспен қамтудың жол картасы - 2020» үшінші бағытының бірінші 

құрамдас бөлігінің бір компоненті әлеуметтік жұмыс орнына жіберу.

Әлеуметтік жұмыс орны дегеніміз жұмыс берушінің жергілікті атқарушы 

органмен келісім негізінде жұмыс беруші Қазақстан Республикасының аза-

маттарын мақсатты топтан еңбек ақысына жұмсалатын төлемді ішінара 

өтемақымен төлеу арқылы құралатын жұмыс орны. Әлеуметтік жұмыс 

орнының  құрылуына  Қазақстан  Республикасының  азаматы  мен  орал-

мандар, жұмыссыздар, ішінара жұмыспен қамтылған, аз қамтылғандар, 

өздігінен жұмыспен қамтылғандар қатыса алады.

Әлеуметтік  жұмыс  орнына  жұмыс  берушінің  меншік  құрылымынан 

тәуелсіз құрылады.

Әлеуметтік жұмыс орны уақытша жұмыс орнын құру арқылы құрылады, 

жұмыс орнының саны шектелмеген, жұмыс сипаты уақытша және оны 

ұйымдастыру  барысында  тұрақты  жұмыс  орны  мен  бос  жұмыс  орны 

қолданыла алмайды.

«Жұмыспен  қамтудың  жол  картасы - 2020» бағдарламасын  жүзеге 

асыру мақсатында 2011 жылдан бастап  Айыртау ауданында әлеуметтік 

жұмыс орнын ұйымдастыру жұмысы жүргізіледі. 2011 жылдан 2013 жыл 

ішінде 200 әлеуметтік жұмыс орны құрылып,  24475,0 мың теңге  төленді. 

Біздің аудан бойынша 2014 жылы 16 жұмыс беруші 6580 мың теңге жалпы 

соммасына 41 әлеуметтік  жұмыс  орнын  құруға  келісім-шарт  жасасты. 

Имантау, Казанка, Арықбалық, Володар ауылдық округ жұмыс берушілері 

әлеуметтік жұмыс орнын ұйымдастыруға белсенді қатысты.

Әлеуметтік жұмыс орны құрудың басты мақсаты азаматтарға берген 

мүмкіндікте уақытша жұмыс орнына бейімделіп, тұрақты жұмыс орнына 

бекітілуі  болып  табылады.  Осыған  сәйкес  атап  кеттім  келді,  уақытша 

жұмыс орнында жұмыс істеген 200 адамның 164-і тұрақты жұмыс орнына 

орналасып 82% құрады.

Әлеуметтік  жұмыс  орнын  құрылуына  ат  салысқысы  келетін  жұмыс 

Жұмыспен қамту орталығына хабарласа алады, онда әлеуметтік жұмыс 

орнын құру және қаржыландыру сұрақтары бойынша кеңес ала алады. 

Әлеуметтік  жұмыс  орнын  ұйымдастыру  жыл  сайын 10 қаңтарға  дейін 

жұмыс берушілерден өтініштер жинау арқылы жүргізіледі.

Жұмыс берушілердің өтініштерін қарастыру және бекітілгеннен кейін 

олармен әлеуметтік жұмыс орнын қаржыландыру келісімі жасалады.

Азаматтарды  құрылған  әлеуметтік  жұмыс  орнына  жұмысқа 

орналастыруға жібергенде ескеру керек:

1.2014  жылдың 23 қаңтарынан  «Халықты  жұмыспен  қамту  туралы» 

Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жұмысқа жіберілетін азамат  

уәкілетті органда немесе халықты жұмыспен қамту орталығында жұмысыз 

ретінде тіркелуі және мақсатты топқа жатқызылуы.

2. Бағыт бойынша жіберер кезде жұмыспен қамту орталығында жұмысқа 

жіберілетін азаматқа сәйкес тұрақты жұмыс орнының болмауы.

Құрылған әлеуметтік жұмыс орнына азаматтарды жұмысқа орналасты-

ру он екі айлық кезеңде бір рет ғана рұқсат етіледі және тіркелген күнге 

сәйкес кезекпен жүргізіледі. 

Жұмыс берушінің бастамасымен әлеуметтік жұмыс орнына қабылданған 

азаматты еңбек шартының аяқталуына дейін тұрақты жұмысқа қабылдай 

алады. Осындай жағдайда жұмыс беруші жұмыспен қамту орталығына 

тұрақты жұмысқа қабылдау туралы бұйрық көшірмесін жібереді.

Әлеуметтік жұмыс орнын қаржыландыру.

Әлеуметтік жұмыс орнына жұмысқа тұрғызған бағдарлама қатысушының 

еңбек ақысын мемлекет ішінара көмек қаржы беруді жұмысқа қабылдаған 

күннен бастап 12 ай ішінде төлейді.

Әлеуметтік  жұмыс  орнына  жұмысқа  тұрғызылған  бағдарлама 

қатысушының  еңбек  ақысына  ай  сайынғы  көмек  қаржы  көлемі  салық, 

міндетті  әлеуметтік  төлем  және  экологиялық  үстеме  бойынша  төлем 

есептелмеген қолданылмайтын еңбек демалысын өтемақы есебі есеп-

телген 35%, бірақ бекітілген еңбек ақы мөлшері  қаржыландыру жылына 

сәйкес республикалық бюджетпен анықтаған төмен жалақы мөлшерінен 

аспайды.

«Жұмыспен  қамтудың  жол  картасы - 2020» бағдарламасын  жүзеге 

асыруға және 2015 жылға әлеуметтік жұмыс орнын құруға атсалысқысы 

келетін жұмыс берушілерді мына мекен-жай бойынша күтеміз: Саумалкөл 

а., Ш.Уәлиханов көшесі, 42 үйі. тел: 20-159, 22-077.



Вера МИКРУХ,

ауданның жұмыспен қамту орталығының маманы.                                     

«Жұмыспен қамтудың жол картасы - 2020» 

МҮМКІНДІГІ ЗОР БАҒДАРЛАМА



ХАБАРЛАНДЫРУ

«Нұр Отан» партиясы Айыртау аудандық филиалы ғимаратында жалпы 

көлемі 16 шаршы метрді құрайтын кабинет жалға беріледі.

Ш.Уәлиханов көшесі, 42 А үй, 2 қабат, 3 кабинет.



Анықтама телефоны: 20-242, 79-062. 

 СЕНІМ ТЕЛЕФОНЫ



  «Қазақстан  Республикасы  Ауыл  шаруашылығы  министрлігі 

Ветеринариялық  бақылау  және  қадағалау  комитетінің  Айыртау 

аудандық  аумақтық  инспекциясы»  ММ  Қазақстан  Республикасы   

мемлекеттік  қызметкерлерінің  ар – намыс  Кодексін,  және    жемқорлық  

құқық бұзүшылыктарды мемлекеттік қызметкерлермен бұзу, пайдалану 

фактілерін хабарлауға  болатын сенім 8(71533) 2-0323 телефоны жұмыс 

істейді.

ДҮЙСЕНБІ, 8 ЖЕЛТОҚСАН 

ҚАЗАҚСТАН

7:00 «ТАҢШОЛПАН» 10:00 «Дауа» 

10:35 «Арнайы  репортаж» 10:55 «Айтуға 

оңай...» 11:40 «Сұлтан Бейбарыс» Т/х 12:30 

ЖАҢАЛЫҚТАР 12:45 «Апта Kz» 13:50 

«Ақсауыт» 14:25 «Майя» М/х 14:50 «ДЖУНГ-

ЛИ  КІТАБЫ»  САФАРИ  М/х 15:05 «ӘЙЕЛ 

БАҚЫТЫ» 16:10 «Келін» Т/х 17:00 «Менің 

Қазақстаным» 17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР 17:50 

«ӨЗЕКЖАРДЫ» 18:05 «Шын  жүректен!» 

18:50 «ЗАҢ  ЖӘНЕ  БІЗ» 19:30 «СҰЛТАН 

БЕЙБАРЫС»  Т/х 20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР 

21:05 «АЙТУҒА  ОҢАЙ...» 21:50 «ҚАРА 

ШАҢЫРАҚ»  Т/х 22:40 «КЕЛІН»  Т/х 23:30 

«ТҮНГІ СТУДИЯДА НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ» 

0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР 0:35 «Өзекжарды» 0:50 

«Арнайы  репортаж» 1:10 «Көкпар» 1:50 

ФУТБОЛ  АҒЫЛШЫН  ПРЕМЬЕР-ЛИГАСЫ 

«САУТГЕМПТОН» - «МАНЧЕСТЕР ЮНАЙ-

ТЕД» 4:00 ЖАҢАЛЫҚТАР 



ХАБАР 

7:00 ҚР әнұраны 7:05 «Айтұмар» 8:00 

«Жаңа күн» 10:00 «Жетi күн» 11:00 «Сәтті 

сауда» 11:30 М/ф «Морская бригада» 13:00 

Түскі жаңалықтар 13:15 «Семейные мело-

драмы» 14:05 Т/с  «Женский  доктор – 2» 

15:00 Новости 15:15 «Әр үйдің сыры басқа» 

15:50 «Сәтті  сауда» 16:25 М/с  «Роботым 

екеуіміз» 16:55 «Подари детям жизнь» 17:00 

Кешкі жаңалықтар 17:15 «Көзқарас» 17:45 

«Бизнес  сыры» 18:00 Новости 18:15 «Ду-

думан» 19:00 «ТВ Бинго» 20:00 Қорытынды 

жаңалықтар 20:30 «Арнайы  хабар» 21:00 

Новости 21:30 «Сүрбойдақ»  Т/х 22:00 Т/с 

«Сулейман Великолепный» 23:00 «Жекпе-

жек» 23:55 Т/с  «След» 0:55 Қорытынды 

жаңалықтар 2:50 Новости 3:20 «Әр  үйдің 

сыры  басқа» 3:50 Жаңалықтар 



ЕВРАЗИЯ 

6:00 «ҒАШЫК  ЖҮРЕК»  Т/х 6:50 

ЖАҢАЛЫҚТАР 7:00 «ДОБРОЕ  УТРО» 

11:00  Т/с  «ВЕРОНИКА  БЕГЛЯНКА» 12:00 

«ДУ ҚОЛ ШОКОЛАД» 13:05 «X FACTOR» 

Күнделік 13:15 «АШЫҒЫН  АЙТҚАНДА» 

14:15 «П@УТINA» 14:40 «Сүйген жар» Т/Х 

15:30 «112» 15:45 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ» 

16:45 «ДАВАЙ  ПОЖЕНИМСЯ» 18:00 

ЖАҢАЛЫҚТАР 18:55 «Сүйген  жар»  Т/Х 

19:45 «БЕЛЫЕ ВОЛКИ» 21:00 «НОВОСТИ 

В 21:00» 21:40 Т/с  «СОБЛАЗН» 22:50 «X 

FACTOR»  Дневник 23:00 «ПУСТЬ  ГОВО-

РЯТ» 0:10 Т/с «УХОДЯЩАЯ НАТУРА» 2:00 

«АШЫҒЫН АЙТҚАНДА» 2:45 «П@УТINA» 

3:05 «ҒАШЫК  ЖҮРЕК»  Т/х 



РОССИЯ 1 

3.00 «Утро России». 7.00,1.35 «Диалог 

со  смертью.  Переговорщики». 7.55 «О 

самом  главном». 9.00,12.00,15.00,18.00 

Вести. 9.35,12.30,15.10,17.35 Местное 

время.  Вести - Москва. 9.55 Т/с  «Тайны 

следствия». 10.55 «Особый случай». 12.50 

Вести. Дежурная часть. 13.00 Т/с «Сердце 

звезды». 14.00 Т/с  «Пока  станица  спит». 

15.30  Т/с  «По  горячим  следам». 16.30 

«Прямой  эфир». 18.50 «Спокойной  ночи, 

малыши!» 19.00 Т/с  «Красивая  жизнь». 

21.50  Д/ф  «Национальная  сокровищница 

России». 23.00 Т/с  «Улицы  разбитых  фо-

нарей». 2.25 «Комната  смеха». 

СЕЙСЕНБІ, 9 ЖЕЛТОҚСАН 

ҚАЗАҚСТАН 

7:00 «ТАҢШОЛПАН» 10:00 «Қара 

шаңырақ»  Т/х 10:55 «Айтуға  оңай...» 

11:40 «Сұлтан  Бейбарыс»  Т/х 12:30 

ЖАҢАЛЫҚТАР 12:45 «SPORT.KZ» 13:10 

«Алаң» 14:00 «Сыр-сұхбат» 14:30 «Майя» 

М/х 14:55 «ДЖУНГЛИ  КІТАБЫ»  САФАРИ 

М/х 15:05 «ӘЙЕЛ БАҚЫТЫ» 16:10 «Келін» 

Т/х 17:00 «Келбет» 17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР 

17:50 «Ас болсын!» 18:35 «Бірегей бағбан» 

18:50 «Шапағат» XI республикалық байқау 

Д/ф 19:05 «Жорық  жолындағы  Жиембет 

жырау» 19:30 «СҰЛТАН  БЕЙБАРЫС» 

Т/х 20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР 21:05 «АЙТУҒА 

ОҢАЙ...» 21:50 «ҚАРА  ШАҢЫРАҚ»  Т/х 

22:40 «КЕЛІН» Т/х 23:30 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ» 0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР 

0:30 «Сыр-сұхбат» 1:00 «Ас  болсын!» 

1:45 «Келбет» 2:10 «Жан  жылуы» 2:30 

«Түнгі  студияда  Нұрлан  Қоянбаев» 3:00 

ЖАҢАЛЫҚТАР 3:30 «Шын  жүректен!» 

ХАБАР 

7:00  ҚР  әнұраны 7:05 «Айтұмар» 

8:00 «Жаңа  күн» 10:00 Новости 10:10 Т/с 

«След» 11:00 Таңғы  жаңалықтар 11:15 

«Дело вкуса» 11:45 «Сүрбойдақ» Т/х 12:10 

«Сәтті  сауда» 12:40 «Спорт  без  границ» 

13:00 Түскі жаңалықтар 13:15 «Семейные 

мелодрамы» 14:05 Т/с «Женский доктор – 

2» 15:00 Новости 15:15 «Әр  үйдің  сыры 

басқа» 15:50 «Сәтті  сауда» 16:25 М/с 

«Роботым екеуіміз» 16:55 «Подари детям 

жизнь» 17:00 Кешкі  жаңалықтар 17:15 

«Көзқарас» 17:45 «Экономкласс» 18:00 

Новости 18:15 «Сұлтан Сүлейман» Т/х 19:10 

«Нүкте» 20:00 Қорытынды  жаңалықтар 

20:30 «Бюро  расследований» 21:00 Но-

вости 21:30 «Сүрбойдақ»  Т/х 22:00 Т/с 

«Сулейман Великолепный» 23:10 «Арнайы 

хабар» 23:40 Т/с «След» 0:30 Қорытынды 

жаңалықтар 1:00 Новости 1:30 «Әр  үйдің 

сыры  басқа» 2:00 Жаңалықтар 

ЕВРАЗИЯ 

6:00 «ҒАШЫК  ЖҮРЕК»  Т/х 6:50 

ЖАҢАЛЫҚТАР 7:00 «ДОБРОЕ  УТРО» 

11:00  Т/с  «ВЕРОНИКА  БЕГЛЯНКА» 12:00 

«ДУ ҚОЛ ШОКОЛАД» 13:05 «X FACTOR» 

Күнделік 13:15 «АШЫҒЫН  АЙТҚАНДА» 

14:15 «П@УТINA» 14:40 «Сүйген жар» Т/Х 

15:30 «112» 15:45 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ» 

16:45 «ДАВАЙ  ПОЖЕНИМСЯ» 18:00 

ЖАҢАЛЫҚТАР 18:55 «Сүйген  жар»  Т/Х 

19:45 «БЕЛЫЕ ВОЛКИ» 21:00 «НОВОСТИ 

В 21:00» 21:40 Т/с  «СОБЛАЗН» 22:50 «X 

FACTOR»  Дневник 23:00 «ПУСТЬ  ГОВО-

РЯТ» 0:10 Т/с «УХОДЯЩАЯ НАТУРА» 2:00 

«АШЫҒЫН АЙТҚАНДА» 2:45 «П@УТINA» 

3:05 «ҒАШЫК  ЖҮРЕК»  Т/х 



РОССИЯ 1 

3.00 «Утро России». 7.00,1.20 «Жизнь 

взаймы.  Ломбарды.  Возвращение». 7.55 

«О самом главном». 9.00,12.00,15.00,18.00 

Вести. 9.35,12.30,15.10,17.35 Местное 

время.  Вести - Москва. 9.55 Т/с  «Тайны 

следствия». 10.55 «Особый случай». 12.50 

Вести. Дежурная часть. 13.00 Т/с «Сердце 

звезды». 14.00 Т/с  «Пока  станица  спит». 

15.30  Т/с  «По  горячим  следам». 16.30 

«Прямой  эфир». 18.50 «Спокойной  ночи, 

малыши!» 19.00 Т/с «Красивая жизнь». 21.50 

«Министр на доверии. Дело Сухомлинова». 

22.50 Т/с «Улицы разбитых фонарей». 2.10 

«Комната  смеха». 

СӘРСЕНБІ, 10 ЖЕЛТОҚСАН 

ҚАЗАҚСТАН

7:00 «ТАҢШОЛПАН» 10:00 «Қара 

шаңырақ»  Т/х 11:00 «Айтуға  оңай...» 

11:45 «Сұлтан  Бейбарыс»  Т/х 12:30 

ЖАҢАЛЫҚТАР 12:45 «Тағдыр» 13:00 

«Поэзия әлемі» 13:25 «Заң және біз» 14:05 

«Мың түрлі мамандық» 14:35 «Майя» М/х 

14:55 «ДЖУНГЛИ  КІТАБЫ»  САФАРИ  М/х 

15:05 «ӘЙЕЛ  БАҚЫТЫ» 16:10 «КЕЛІН» 

Т/х 17:00 «ҰЛТ МАҚТАНЫШЫ» Д/ф 17:30 

ЖАҢАЛЫҚТАР 17:50 «ӨЗЕКЖАРДЫ» 18:10 

«Бірегей  тәлімгер» 18:40 «Қазақстанның 

музыкалық дауысы» Д/ф 19:10 «ҚЫЛМЫС 

ПЕН ЖАЗА» 19:30 «СҰЛТАН БЕЙБАРЫС» 

Т/х 20:30 ЖАҢАЛЫҚТАР 21:05 «АЙТУҒА 

ОҢАЙ...» 21:50 «ҚАРА  ШАҢЫРАҚ»  Т/х 

22:40 «КЕЛІН» Т/х 23:30 «ТҮНГІ СТУДИЯДА 

НҰРЛАН ҚОЯНБАЕВ» 0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР 

0:30 «Өзекжарды» 0:45 «Ұлт мақтанышы» 

Д/ф 1:15 «Поэзия әлемі» 1:40 «Мың түрлі 

мамандық» 2:10 «Ғасырлар үні» Д/ф 2:40 

«Түнгі  студияда  Нұрлан  Қоянбаев» 3:10 

ЖАҢАЛЫҚТАР 

ХАБАР 

7:00  ҚР  әнұраны 7:05 «Айтұмар» 

8:00 «Жаңа  күн» 10:00 Новости 10:10 Т/с 

«След» 11:00 Таңғы  жаңалықтар 11:15 

«Дело вкуса» 11:45 «Сүрбойдақ» Т/х 12:10 

«Сәтті  сауда» 12:40 «Спорт  әлемі» 13:00 

Түскі жаңалықтар 13:15 «Семейные мело-

драмы» 14:05 Т/с  «Женский  доктор – 2» 

15:00 Новости 15:15 «Әр үйдің сыры басқа» 

15:50 «Сәтті  сауда» 16:25 М/с  «Роботым 

екеуіміз» 16:55 «Подари  детям  жизнь» 

17:00 Кешкі жаңалықтар 17:15 «Көзқарас» 

17:45 «Бизнес сыры» 18:00 Новости 18:15 

«Сұлтан Сүлейман» Т/х 19:00 «Біздің үй» 

20:00  Қорытынды  жаңалықтар 20:30 Д/с 

«Табиғат  тартуы» 21:00 Новости 21:30 

«Сүрбойдақ»  Т/х 22:00 Т/с  «Сулейман 

Великолепный» 23:00 «Нүкте» 23:50 Т/с 

«След» 0:40 Қорытынды жаңалықтар 1:10 

Новости 1:40 «Әр үйдің сыры басқа» 2:10 

Жаңалықтар 

ЕВРАЗИЯ 

6:00 «ҒАШЫК  ЖҮРЕК»  Т/х 6:50 

ЖАҢАЛЫҚТАР 7:00 «ДОБРОЕ  УТРО» 

11:00  Т/с  «ВЕРОНИКА  БЕГЛЯНКА» 12:00 

«ДУ ҚОЛ ШОКОЛАД» 13:05 «X FACTOR» 

Күнделік 13:15 «АШЫҒЫН  АЙТҚАНДА» 

14:15 «П@УТINA» 14:40 «Сүйген жар» Т/Х 

15:30 «112» 15:45 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ» 

16:45 «ДАВАЙ  ПОЖЕНИМСЯ» 18:00 

ЖАҢАЛЫҚТАР 18:55 «Сүйген  жар»  Т/Х 

19:45 «БЕЛЫЕ ВОЛКИ» 21:00 «НОВОСТИ 

В 21:00» 21:40 Т/с  «СОБЛАЗН» 22:50 «X 

FACTOR»  Дневник 23:00 «ПУСТЬ  ГОВО-

РЯТ» 0:10 Т/с «УХОДЯЩАЯ НАТУРА» 2:00 

«АШЫҒЫН АЙТҚАНДА» 2:45 «П@УТINA» 

3:05 «ҒАШЫК  ЖҮРЕК»  Т/х 



РОССИЯ 1 

3.00 «Утро России». 7.00,1.30 «Битва 

за  соль.  Всемирная  история». 7.55 «О 

самом  главном». 9.00,12.00,15.00,18.00 

Вести. 9.35,12.30,15.10,17.35 Местное 

время.  Вести - Москва. 10.00 Разговор 

с  Дмитрием  Медведевым. 11.30 «Осо-

бый  случай». 12.50 Вести.  Дежурная 

часть. 13.00 Т/с  «Сердце  звезды». 14.00 

Т/с  «Пока  станица  спит». 15.30 Т/с  «По 

горячим  следам». 16.30 «Прямой  эфир». 

18.50 «Спокойной ночи, малыши!» 19.00 Т/с 

«Красивая жизнь». 21.50 «Дальневосточный 

леопард.  Борьба  за  таежный  престол». 

22.55  Т/с  «Улицы  разбитых  фонарей». 

2.15 «Комната  смеха». 



БЕЙСЕНБІ, 11 ЖЕЛТОҚСАН 

ҚАЗАҚСТАН

7:00 «ТАҢШОЛПАН» 10:00 «Қара 

шаңырақ»  Т/х 11:00 «Айтуға  оңай...» 

11:45 «Сұлтан  Бейбарыс»  Т/х 12:30 

ЖАҢАЛЫҚТАР 12:45 «Агробизнес» 13:05 

«Сіз не дейсіз?» 13:30 «Жан жылуы» 14:00 

«Ұлт мақтанышы» Д/ф 14:25 «Майя» М/х 

14:55 «ДЖУНГЛИ КІТАБЫ» САФАРИ М/х 

15:05 «ӘЙЕЛ  БАҚЫТЫ» 16:10 «Келін» 

Т/х 17:00 «ҰЛТ  МАҚТАНЫШЫ»  Д/ф 

17:30 ЖАҢАЛЫҚТАР 17:50 «Қылмыс пен 

жаза» 18:10 «Бірегей  кемеңгер» 18:40 

«Қазақстанның  музыкалық  дауысы» 

Д/ф 19:10 «ЖАҢА  ҚАЗАҚСТАН - 2050» 

19:30 «СҰЛТАН  БЕЙБАРЫС»  Т/х 20:30 

ЖАҢАЛЫҚТАР 21:05 «АЙТУҒА ОҢАЙ...» 

21:50 «ҚАРА ШАҢЫРАҚ» Т/х 22:40 «КЕЛІН» 

Т/х 23:30 «ТҮНГІ  СТУДИЯДА  НҰРЛАН 

ҚОЯНБАЕВ» 0:00 ЖАҢАЛЫҚТАР 0:35 

«Қылмыс пен жаза» 1:00 «Ұлт мақтанышы» 

Д/ф 1:30 «Поэзия әлемі» 1:55 «Мәлім де 

беймәлім Қазақстан» 2:25 «Түнгі студияда 

Нұрлан  Қоянбаев» 3:00 ЖАҢАЛЫҚТАР 

3:30 «Сіз  не  дейсіз?» 



ХАБАР 

7:00  ҚР  әнұраны 7:05 «Айтұмар» 

8:00 «Жаңа күн» 10:00 Новости 10:10 Т/с 

«След» 11:00 Таңғы  жаңалықтар 11:15 

«Дело  вкуса» 11:45 «Сүрбойдақ»  Т/х 

12:10 «Сәтті сауда» 12:40 «Экономкласс» 

12:55 «Подари  детям  жизнь» 13:00 Түскі 

жаңалықтар 13:15 «Семейные мелодрамы» 

14:05  Т/с  «Женский  доктор – 2» 15:00 

Новости 15:15 «Әр  үйдің  сыры  басқа» 

15:50 «Сәтті сауда» 16:25 М/с «Роботым 

екеуіміз» 16:55 «Подари  детям  жизнь» 

17:00 Кешкі жаңалықтар 17:15 «Көзқарас» 

17:45 «100 бизнес – историй» 18:00 Но-

вости 18:15 «Сұлтан Сүлейман» Т/х 19:10 

«Жекпе-жек» 20:00 Қорытынды жаңалықтар 

20:30 «Энергия будущего» 21:00 Новости 

21:30 «Сүрбойдақ»  Т/х 22:00 Премьера! 

Т/с «Воля небес» 23:00 «Біздің үй» 23:50 

Т/с «След» 0:40 Қорытынды жаңалықтар 

1:10 Новости 1:40 «Әр үйдің сыры басқа» 

2:10  Жаңалықтар 



ЕВРАЗИЯ 

6:00 «ҒАШЫК  ЖҮРЕК»  Т/х 6:50 

ЖАҢАЛЫҚТАР 7:00 «ДОБРОЕ  УТРО» 

11:00  Т/с  «ВЕРОНИКА  БЕГЛЯНКА» 12:00 

«ДУ ҚОЛ ШОКОЛАД» 13:05 «X FACTOR» 

Күнделік 13:15 «АШЫҒЫН  АЙТҚАНДА» 

14:15 «П@УТINA» 14:40 «Сүйген жар» Т/Х 

15:30 «112» 15:45 «СУДЕБНЫЕ ИСТОРИИ» 

16:45 «ДАВАЙ  ПОЖЕНИМСЯ» 18:00 

ЖАҢАЛЫҚТАР 18:55 «Сүйген  жар»  Т/Х 

19:45 «БЕЛЫЕ ВОЛКИ» 21:00 «НОВОСТИ 

В 21:00» 21:40 Т/с  «СОБЛАЗН» 22:50 «X 

FACTOR»  Дневник 23:00 «ПУСТЬ  ГОВО-

РЯТ» 0:10 Т/с «УХОДЯЩАЯ НАТУРА» 2:00 

«АШЫҒЫН АЙТҚАНДА» 2:45 «П@УТINA» 

3:05 «ҒАШЫК  ЖҮРЕК»  Т/х 



РОССИЯ 1 

3.00 «Утро России». 7.00,1.15 «Русская 

Аляска. Продано! Тайна сделки». 7.55 «О 

самом  главном». 9.00,12.00,15.00,18.00 

Вести. 9.35,12.30,15.10,17.35 Местное 

время.  Вести - Москва. 9.55 Т/с  «Тайны 

следствия». 10.55 «Особый случай». 12.50 

Вести. Дежурная часть. 13.00 Т/с «Сердце 

звезды». 14.00 Т/с  «Пока  станица  спит». 

15.30  Т/с  «По  горячим  следам». 16.30 

«Прямой  эфир». 18.50 «Спокойной  ночи, 

малыши!» 19.00 Х/ф  «Любовь  и  Роман». 

20.55 «Вечер с Владимиром Соловьевым». 

22.35  Д/ф  «Операция «Rex». 23.35 Т/с 

«Улицы  разбитых  фонарей». 2.05 «Ком-

ната  смеха». 





Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет