БАҒдарламасы № Лектордың аты, жөні, тегі Лектордың қызметі, кафедрасы



жүктеу 0.63 Mb.
Pdf просмотр
Дата09.03.2017
өлшемі0.63 Mb.
түріБағдарламасы

 

Ашық дәрістерді өткізу  

БАҒДАРЛАМАСЫ

 

 

№  Лектордың аты, жөні, 

тегі 

Лектордың қызметі, 

кафедрасы 

Дәрістің тақырыбы,  

өткізу түрі 

Аудитория,  

уақыты 

27 ҚАРАША    

Карбозова 



Гульнара 

Кумисбековна 

к.ф.н.,  доцент  кафедры 

«Английского 

языкознания» 

«The  Ancient  historical  data  on 

Germanic Tribes» 

Форма проведения - лекция с 

использованием 

опорных 

сигналов  

10.10 

201  


главный  

корпус 


Айменова 

Жанар 

Еркеновна 



магистр, 

старший 


преподаватель 

кафедры 


«Биотехнология» 

«Haploid technology» 



Форма 

проведения 



информационная 

10.10 

114 А 


Турадилов Мейрбек 

Унербекович 

т.ғ.к. «Мәдениеттану, 

әлеуметтік жұмыс және 

музей ісі» кафедрасының 

 аға оқытушысы 

«Музейдегі маркетинг 

түрлері» 

Өткізу түрі - визуалды 

ақпараттық 

10.10 

312  


корпус №8 

 



Тәңірбергенов 

Медеубек Жұматаевич 

п.ғ.д. «Бейнелеу өнері 

және кескіндеме» 

кафедрасының доценті  

«Бейнелеу өнерінің мазмұны» 



Өткізу түрі - ақпараттық 

11.15 

424 


корпус №8 

 

Алибекова Жазира 



Даулетхановна 

«Математиканы 

оқытудың теориясы мен 

әдістемесі» 

кафедрасының аға 

оқытушы  

«Linear differential equations» 

Форма проведения - 

информационная 

11.15 

201  


главный  

корпус 


Алибеков Равшанбек  

Султанбекович 

к.х.к., доцент кафедры 

«Технология пищевых 

производств» 

«Enzymes (biological catalysts) 

role and value in food industry» 



Форма проведения – 

информационная  

12.20 

201  


главный 

корпус 


Тұрдалиева Роза  

Сапарбековна 

ф.ғ.к.  «Қазақ  әдебиеті» 

кафедрасының  

аға оқытушысы 

«Шешендік  дау  және  оның 

түрлері» 



Өткізу түрі - пікір талас 

12.20 

407  


корпус №8 

 



Жұмабаева Роза 

Ортаевна 

б.ғ.к. «Агротехнология» 

кафедрасының 

 аға оқытушысы 

«Бір жылдық гүлдер» 



Өткізу түрі – ақпараттық 

лекция 

12.20 

220  


главный 

корпус 


Сыпабекова  Гулчехра 

Жумабекқызы 

«Су ресурстары және суды 

пайдалану» 

кафедрасының 

аға 

оқытушысы 



«Гидротрубиналардың  түрлері 

мен негізгі параметрлері» 



Өткізу түрі – шолу лекция  

13.25 

201  


главный 

корпус 


10  Сейтханов Нурлан 

Тулегенович 

т.ғ.к. «Технологиялық 

машиналар және 

жабдықтар» 

кафедрасының доценті  

«Машиналардың типтік 

түйіндерін жөндеу»  



Өткізу түрі – презентация 

13.25 

312 Б 


11  Изтилеуова  

Азиза Шамековна 

«Кәсіпке баулу теориясы 

мен әдістемесі» 

кафедрасының  

аға оқытушысы 

«Түкті кілемнің құрылуы және 

алғашқы түк шалу 

жұмыстары» 

Өткізу түрі - проблемалық 

15.35 

221  


корпус №7  

 

28 ҚАРАША

 



Есболова Айнур  



Ергазиевна 

старший преподаватель 

кафедры «Бизнес и 

коммерциализация», 

магистр экономики  

«Технико-экономические 

расчеты в энергетике» 

Форма проведения – 

комбинированная 

9.05 

430  


главный  

корпус 


 

 

 



 

 

Тұрысбеков 

Сайлаубек  

Жораханович 

т.ғ.к. «Инженерлік 

графика» кафедрасының 

доценті 

«Беттердің түзу сызықпен 

қиылысу нүктелерін салу» 

Өткізу түрі – проблемалық 

10.10 

302 В 


 

Есенбекова Патима 



Танирбергенқызы 

«Азаматтық  және  еңбек 

құқығы» кафедрасының 

 аға оқытушысы 

«Соттардың ерекше іс жүргізу 

тәртібімен істерді қарауы»  



Өткізу түрі  -  нақты 

жағдайды талдау 

10.10 

148 главный  

корпус 



Жылысбаева Акконыр 



Нурдиллақызы 

к.х.н., доцент кафедры 

«Безопасность 

жизнедеятельности и 

защита окружающей 

среды» 


«Air pollution control 

techniques» 



Форма проведения – 

презентация 

10.10 

222Б 


Есенбаева Молдир 

Айтбаевна 

старший преподаватель 

кафедры «Теория и 

методика преподавания 

биологии», магистр 

биологии 

«Insects and human welfare» 

Форма проведения – 

визуальная 

11.15 

201  


главный 

корпус 


Миронова Татьяна 

Геннадьевна  

старший преподаватель 

кафедры «Дизайн и 

декоративное искусство» 

«Формирование 

объектов 

ландшафтного 

дизайна 


в 

регулярном стиле» 



Форма 

проведения 

– 

обзорная  

11.15 

148 главный  

корпус 

 



Хакимова Айгуль 

Алибековна 

к.э.н., старший 

преподаватель кафедры 

«Экономика» 

«Investment and innovation 

policy of the enterprise»  

Форма проведения – 

проблемная 

11.15 

419  


главный  

корпус 


Қалдыбаева Гулбостан 

Юсупжановна 

 

старший преподаватель 



кафедры «Технология 

текстильных материалов 

и изделий легкой 

промышленности» 

«Стадии развития тутового 

шелкопряда» 



Форма проведения –ролевая 

игра 

12.20 

410Д 


Тайтелиева Айгуль 

Адилхановна 

 

к.х.н., доцент кафедры 



«Технология текстильных 

материалов и изделий 

легкой промышленности» 

«Polyester fibres» 



Форма проведения – лекция 

конференция 

12.20 

201 


главный  

корпус 


10  Махмудова 

Гульжамол  

Иманкуловна 

т.ғ.к. «Жеңіл өнеркәсіп 

бұйымдарының көркем 

безендірілуі және 

конструкциялануы» 

кафедрасының доценті 

«Киім және аяқ киімнің 

қасиеттері» 



Өткізу түрі – проблемалық 

12.20 

220 


главный  

корпус 


11  Жуматаев Нурлыбек 

Сраилович 

РhD  докторы  «Есептеу 

техникасы 

және 

бағдарламалық 



қамтамасыздандыру» 

кафедрасының 

 

аға 


оқытушысы 

«Сызықты программалаудың 

тасымалдау (көлік) есебі»  

Өткізу түрі – проблемалық  

12.20 

404 Г 


12  Пазылов Ғалымжан 

Абдурасулович 

«Банк ісі» кафедрасының  

аға оқытушысы 

«Сақтандыру компаниялары 

және қорлары» 



Өткізу түрі – проблемалық  

13.25 

407  


главный  

корпус 


13  Иманбаева 

Айгуль 


Баратовна 

к.ф-м.н.,  доцент  кафедры 

«Математические  методы 

и моделирование» 

«Исследование функций. 

Применение 

дифференциального 

исчисления к исследованию 

функций» 

Форма проведения – лекция 

с разбором конкретных 

ситуаций 

13.25 

356  


главный  

корпус 


14  Сәрсенбаев Хамит 

Акжигитович 

т.ғ.к. «Мұнайгаз ісі» 

кафедрасының  

 аға оқытушысы 

«Жинауыштардың мұнай газ 

су қанықтылығы» 

Өткізу түрі – ақпараттық  

13.25 

127 А 


15  Сузев Николай  

Антонович 

к.т.н., профессор кафедры 

«Технология 

строительных 

материалов, изделий и 

конструкций» 

«Природные каменные 

материалы и сырье для 

производства строительных 

материалов из горных пород»  

Форма проведения – 

информационная 

14.30 

220 


главный  

корпус 


29 ҚАРАША

 



Шингисбаева  

Жадыра 


Атырхановна 

к.т.н.,  доцент  кафедры 

«Геоэкология 

и 

природопользование» 



«Global 

environmental 

problems» 

Форма 

проведения 

 

комбинированная  лекция  – 

дебаты 

9.05 

420 А 


Соловьева Алина 

Робертовна 

к.п.н., доцент кафедры 

«Общая психология» 

«Анализаторы и их роль в 

восприятии» 

Форма проведения – 

информационная 

9.05 

201  


главный  

корпус 


Оразалиева Алия 

Мадетовна 

к.ю.н., 


старший 

преподаватель 

кафедры 

«Конституционное 

и 

таможенное право» 



«Правосознание. Правовая 

культура» 



Форма проведения – 

проблемная с элементами 

мозгового штурма 

9.05 

148  


главный  

корпус 


Халдаров 

Нартай 

Халдыбекович 



х.ғ.к.  «Мұнай,  газ  және 

полимерлер 

технологиясы» 

кафедрасының доценті 

«Мұнай  шикізатын  термиялық 

өңдеу 


процесінің 

технологиясының  теориялық 

негіздері» 

Өткізу түрі - дискуссия 

10.10 

201  главный 

корпус 



Бигельдиева Диана 



Сериковна 

старший 


преподаватель 

кафедры 


«Международные 

отношения» 

«Executive power in the USA» 

Форма проведения – пресс-

конференция 

11.15 

148 главный  

корпус 

 



Ботаева Сауле 

Байзаховна 

к.т.н., 

старший 


преподаватель 

кафедры 


«Информационные 

системы» 

«Visual Components library 

Button types» 



Форма проведения – 

конференция 

11.15 

404Г 


Есипов 


Владислав 

Владимирович 

старший 

преподаватель 

кафедры 

«Спортивные 

дисциплины 

и 

единоборства», магистр  



«Инновационные 

информационно- 

педагогические  технологии  в 

образовании» 



Форма 

проведения 

– 

информационная 

11.15 

201  


главный  

корпус 


Нышанбаева Жанар 

Усербаевна 

старший 


преподаватель 

кафедры 


«Вычислительная техника 

и 

программное 



обеспечение» 

«Introduction to mathematical 

logic» 

Форма проведения – деловая 

игра 

12.20 

404Г 


Шевченко Ирина 

Ивановна 

старший преподаватель 

кафедры «Маркетинг» 

Стимулирование сбыта 



Форма проведения –лекция - 

визуализация 

13.25 

312  


главный  

корпус 


 

Бас ғимарат, 3-қабат,  

Акт залы 30 қараша 10.00

 

Қорытындылау 



Марапаттау 

Подведение итогов 



Награждение 

 

Каталог: files -> laz
files -> Көркемсөз зергері
files -> Мұратбеков Сайын
files -> Литература по физико-математическим наукам
files -> Г. Д. Рыскелдиева Жинақта «Жаратылыстану гуманитарлық ғылымдары жəне олардың Қазақстан Республикасының индустриалды нновациялық даму бағдарламасын жүзеге асырудағы рөлі» атты
files -> Issn 2308-0590 Индекс 74661 редакциялық кеңес мағауин Мұхтар Қазақстанның халық жазушысы Ғарифолла Есім
files -> «Бекітемін» Алматы облысы білім басқармасының басшысы
files -> Хіх ғасырдағЫ Қазақ Әдебиетінің тарихы
files -> Бағдарламасы бойынша шығарылып отыр Редакция алқасы


Поделитесь с Вашими друзьями:


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет