Бекітемін: Э. С. Аманшиева Педагогтің аты-жөні



бет1/3
Дата27.07.2022
өлшемі241,4 Kb.
#37930
  1   2   3

Бекітемін: _________________ Э.С. Аманшиева

Педагогтің аты-жөні

Утенова Н.И.

Күні:

24.11.2021жыл

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Заттар қандай болады?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.3.1.1заттың қасиетіне байланысты қолдану аясын анықтау
4.1.2.2 алынған нәтижені оқушы таңдаған формада ұсыну

Сабақтың мақсаты:

Оқушылардың бәрі: заттардың қандай түрі болатынын біледі;
Оқушылардың көбі: заттардың қандай түрі болатынын біледі;заттың қасиеттерін сипаттайды, заттың қасиетіне байланысты қайда қолданылатынын анықтайды;
Оқушылардың кейбірі: заттардың қандай түрі болатынын біледі;заттың қасиеттерін сипаттайды, заттың қасиетіне байланысты қайда қолданылатынын анықтайды; түрлі үдеріс кезінде заттардың қасиеті өзгеретінін түсінеді;

Сабақтың барысы.




Сабақтың кезең
уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы

Психологиялық ахуал қалыптастыру.
-Балалар, бүгін бізге қонақтар келді. Сол қонақтарымызбен амандасып алайық.
Жұмыс ережесін келісу

  • Сабақта бір-бірімізді сыйлаймыз, тыңдаймыз!

  • Уақытты үнемдейміз!

  • Нақты, дәл жауап береміз!

  • Сабақта өзіміздің шапшаңдығымызды, тапқырлығымызды көрсетеміз!

  • Сабаққа белсене қатысып, жақсы баға аламыз!



Алдыңғы білімді еске түсіру (ұжымда)
«Дұрыс не бұрыс» әдісі




Дұрыс

Бұрыс

  1. Бір заттың тек бір қасиеті болады.







  1. Заттың қорабындағы белгілер заттың қасиеті мен құрамын білдіреді.







  1. Су – аққыш.







«Болжау» стратегиясы бойынша сабақтың тақырыбын ашу.


Ой қозғау
- Бұл диаграмма нені білдіреді?







Саз су

ауа


құм

  • Бұл сызба нені еске түсіреді?

  • Оны қалай білдің?

  • Диаграмма мен сызбада жасырылған заттарды табуға не көмектесті?

  • Дұрыс, заттардың құрамы затты анықтауға көмектеседі.

  • Осындай түрлі заттардан құралатын заттарды қалай атауға болады?

  • Немесе, әртүрлі заттарды бір-біріне қоссақ не болады?

  • Әрине, қоспа.

Дескриптор:

  • Заттың құрамы арқылы заттардың атауын табады;

Қорытынды: әртүрлі заттарды бір-біріне қосу арқылы бір затың құрамын шығаруға болады.


Сабақтың тақырыбын: «Заттар қандай болады?»
Мақсаты:
Заттардың қандай түрі болатынын білесің;
Түрлі үдеріс кезінде заттардың қасиеті өзгеретінін түсінесің.

Амандасып, сабаққа назарларын аударады.
Оқушылар
сұраққа жауап береді, жұмысты берілген түріне қарай орындайды.

Заттың құрамы арқылы заттардың атауын табады.


Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен танысады.




ФБ: Өзін –өзі бағалау
3 балл

ҚБ «Мадақ-тау»




Психоло-гиялық ахуал.

Алдыңғы білімді еске түсіру тапсырмалары.


«Дұрыс не бұрыс» кесте

Диаграмма мен кесте




Ортасы

Оқулықпен жұмыс. Топтық жұмыс.
Құрамын анықта.

  • Екі ыдыстағы судың құрамын салыстыр.

  • Қандай қорытынды жасадың?

  • Ұқсастық пен айырмашылық бар ма?



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет