Бөлім Дизаин және технология Педагогтің Т. А.Ә



Дата25.02.2022
өлшемі3,41 Mb.
#26425

Бөлім

Дизаин және технология

Педагогтің Т.А.Ә.

Раимбекова Б.С

Күні: 1 ақпан




Күні :

Сынып: 5 сынып а,ә,б,в

Қатысушылар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Тігін бұйымдарының жіктемесі.Идеядан өнімге

Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары

5.1.6.3-Тоқыма материалдары мен бұйымдарының классификациясын, құрамы мен қарапайым тоқылу әдісін сипаттау және білу


Сабақтың мақсаты:

Киімдерді белгілері мен қасиеттеріне қарай жіктейді; Киімдерді дайындаудың технологиялық үдерісін түсіндіреді;   Киімдерге қойылатын талаптарды тұжырымдайды; Киім бөлшектерін атайды;


Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушылардың әрекеті

Бағалау


Ресурстар

Басталуы


Ұйымдастыру кезеңі.

Оқушылармен сәлемдесу. «Ассоциация» тәсілі  Әр білім алушыға «Тігін бұйымдары» ұғымы кіммен немесе немен байланыстырылатынын ойлану және сөйлемдерді жалғастыру  ұсынылады:  Тігін бұйымдары бұл.....

Қайталау сұрақтарға тез әрі нақты жауап бер

Жауап

Сұрақ

Тігіс

Матадағы иненің екі

шаншымы арасындағы

жіптің өрімі

Тігім

Матадағы қайталанатын

тігіс қатары

Тігіс ұзындығы

Шаншылып алынғын

инелердің арақашықтығы




Оқушылар амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді.


Сұрақ жауап арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді


Қалыптастырушы бағалау: Бірінбірі бағалау.

АКТ ресурстары


Ортасы


1 .Жаңа сабақты түсіндіру. Сабакта видео сабак корсетіледі.

«Тігін бұйымдары»

Тігін бұйымдары киім және

төсек-орын бұйымдарына

арналған материалдан тігі

н өндірісінде дайындалған

бұйымдар.

Киім адам өзін қоршаған

орта әсерінен қорғау

мақсатында киетін бұйым

немесе бұйымдар жиынтығы.

Тұрмыстық тігін бұйымдары - төсек-орын жабдығы (жайма, сейсеп, жастық тысы, сырылған көрпе) дастархан, сулық,

Орамал кіредіү

Тапсырма Киім жіктемесі”

кестесін толықтырыңыздар.

дар кіреді.







Оқулық және қосымша ақпараттар

.


.





АКТ ресурстар




Аяқталуы





Кері байланыс парағы



Кері байланыс парағы – 8 дана









Оқушылар бүгінгі сабақты қандай деңгейде түсініп,білгендерін кемені жасыл,қызыл сары түстерге бояу арқылы біле аламыз



Оқушылардың таңдаған бояуларға пікір қалдыру



Түрлі –түсті қарандаштар

АКТ

Қосымша ақпарат

Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?




Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)

1:

2:

Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)?

1:

2:

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім?

1:

2:


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет