Бөлімі: №3 Бөлім: Дизайн және технология Педагогтің аты-жөні



бет1/3
Дата24.01.2023
өлшемі279,97 Kb.
#62663
  1   2   3




Бөлімі:

№3 Бөлім: Дизайн және технология

Педагогтің аты-жөні:

Сурапов Б.А.

Күні:

18.01.23

Сыныбы: 6

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Электрлі қол аспаптары және құрал-жабдықтарымен жұмыс істеу

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты:

6.2.2.1 Құрастырымды, табиғи және жасанды материалдарды өңдеу үшін пайдаланатын қол электрлік құралдарының қозғалысты беру механизмдері мен құрылысын анықтау және сипаттау
6.2.6.2 Қол электрлі құралдары және жабдықтарымен қауіпсіз жұмыс жасау тәсілдерін, еңбек гигиенасы ережелерін білу және түсіндіру

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар орындай алады:.
• Түрлі құралдарды қолданудың түсінігін көрсетеді;
• Электрлі қол аспаптары және қол құрал-жабдықтарымен жұмыс істеу барысында қауіпсіздік техникасын үйренеді;
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Кейбір оқушылар орындай алады:
• Электрлі және қол құралдарының ерекшеліктерін зерттейді;

Бағалау критерийлері

  1. Қол электрлік құралдарының қызметін зерттеді;

  2. Қол электрлік құралдарын қолдану аясын қарастырды;

  3. Электрлі қол аспаптары мен қол құрал-жабдықтарын жұмыс істеу барысында қауіпсіздік техникасын біледі.

  4. Электр қол аспаптарын қолдану арқылы бір бірімен сайысады

Сабақтың барысы:



Сабақ кезеңі/
Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

5 мин.
Топпен жұмыс




Өткен сабақты тексеру
6-10 мин.

Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау.
Ынтымақтастықты қалыптастыру, оқушылардың сенімділігін арттыру. Шаттық шеңбер "Жақсы тілек- жан жылуы "
Топқа бөлу:
І топ
ІІ топ


Оқушыларды екі топқа бөлеміз, топқа бөлу кезінде оқушылар электбұрағышпен электрлік бәрбі (дрель) сүреттерін таңдап топтарға бөлінеді



Өткен сабақты тексеру
Сұрақтарға жауап беру
Өткен сабақтар бойынша сұрақ-жауап жүргіземіз.
1.Электр құралдары қанша бөліктен тұрады?
2.Электр құралдарының жұмысшы бөлігі қандай бөлшектерлен тұрады?
3. Қандай электр қол құрал саймандарын білесіз?
4. Электрбұрағыш қандай бөлшектерден тұрады?

«Жақсы тілек- жан жылуы» оқушылар бір-бірлеріне тілектер айтып, жақсы көңіл күймен сабақты бастайды.

Оқушылар сұрақтарға жауап береді. Мысалдар келтіреді.
Әр топ өз өзара топ іші келісіп сұрақтарға кезекпен жауап береді

Дескриптор:


-Өткен сабақты қайталау, сұрақтарға жауап беру


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет