Газет 1931 жылғы 7 қыркүйектен шығады №33 (7048) 14 тамыз, 2014 жыл. 14 августа 2014 года



жүктеу 1.99 Mb.
Pdf просмотр
бет6/7
Дата15.03.2017
өлшемі1.99 Mb.
1   2   3   4   5   6   7

ҚАЗАҚСТАН 

6.00  «Таңшолпан».  9.00  «Елім-ай».  10.00  «Айтуға  оңай...» 

10.45 Ретроконцерт 11.30, 16.30, 19.30, 23.00, 2.00 Жаңалықтар 

11.45 «Нар тұлға». 12.20 «Көкпар» 13.05 «Айдаһар мінген шабан-

доздар».  13.55  «Джунгли  кітабы».  14.05  «Әйел  бақыты».  15.10 

«Келін». 16.00 «Жан жылуы» 16.25 «Еңбек түбі - береке» 16.50 

«Өзекжарды»  17.10  «Жаңа  Қазақстан  -  2050»  17.35  «Атом  жо-

басы  -  келелі  болашақтың  кепілі»  17.50  «Иман  айнасы»  18.15 

«Ана  жүрегі»  20.05  «Айтуға  оңай...»  20.50  «Ұлттық  шоу»  21.55 

«Келін». 22.40 «Жайдарман». 23.35 «Өзекжарды» 23.50 «Сталин-

ге сыйлық» 1.20 «Иман айнасы» 1.40 «Жан жылуы»

ХАБАР

6.01 «Саз әлемі». 7.30 «Кішкентай рыцарь Тренк». 8.00, 10.00, 

12.00, 16.00, 19.00, 00.00 Жаңалықтар 8.12 «Арнайы Хабар» 8.32 

«Мерейлі  отбасы».  9.00,  14.00,  17.00,  20.00,  0.30  Новости  9.12 

«Аймақтар  аламаны»  10.10,  20.30  «Сулейман  Великолепный» 

11.00,  21.20  «След».  12.12  «Көзқарас»  12.42  Деректі  драма. 

13.12 «Айтұмар» 14.12 . «Перекресток в Астане» . 14.50 «Шум-

ный  львенок  Ра-Ра  »  15.00  .  «Подарок  судьбы».  15.55  «Пода-

ри  детям  жизнь»  16.15  «Вектор  развития»  16.30  «Табиғаттың 

тартуы»  17.15  «Әсельдің  құрбы-  құрдастары».  18.00  «Орталық 

Хабар»  19.30  «Мерейлі  отбасы».  22.00  Кубок  мира  по  водному 

поло. Четвертьфинал . 0.00 «Айтұмар» 0.40 «Вектор развития» 



ҚАЗАҚСТАН-ОРАл

07.00  Жаңалықтар  /сурдоаудармамен/  07.35  “Арайлы 

Ақжайық”  08.05  Новости  /сурдоаудармамен/  08.35  “Арайлы 

Ақжайық”  09.05  “Химик”.  Т/х  10.00  “Ел  алдында”  /сурдоаудар-

мамен/  10.30  “Жасампаздық  белесі-2050”  /сурдоаудармамен/ 

11.00 М/с 12.00 “Балапаннан” базарлық 13.05 “Ән салайық” 13.30 

Жаңалықтар  18.00  Жаңалықтар  18.25  Д/с  19.00  Новости  19.20 

“Время  вашего  вопроса”.  20.00  “Тарихтан  тағылым”  20.30  “Жан 

сәулесі”  21.00  Жаңалықтар  /сурдоаудармамен/  21.35  Новости 

/суроаудармамен/  22.05  “Химик”.  Т/х  23.00  “Маруся”.  Т/х  00.00 

Жаңалықтар  /сурдоаудармамен/  00.30  Новости  /суроаударма-

мен/ 


 

ЕУРАЗИЯ

5.00 «Әке серті» 5.50 Жаңалықтар 6.00 «Доброе утро» 10.00 

«Небесные  родственники».  12.00  «Жұма  уағызы»  12.15  «Сваты 

у плиты» 12.45 «Наедине со всеми» 13.40 «Дикий 3» 14.30 «112» 

14.45  «Дикий  3».  15.50  «Жди  меня».  17.00  Жаңалықтар  17.55 

«Сүйген жар». 18.55 «Братаны 3» 20.00 «Новости в 20.00» 20.40 

«Поле чудес» 21.50 КВН. 0.15 «Что? Где? Когда?» 1.10 «Катина 

любовь» 2.40 «Модный приговор» 3.35 «Контрольная закупка» 



ҚАЗАҚСТАН 

6.00  Концерт  7.00  «Шарайна».  7.30  «Сенбілік  таң».  8.35  «Аг-

робизнес»  9.00  «Дауа».  9.35  «Аc  болсын!»  10.20  «Жайдарман». 

11.55  «Поэзия  әлемі».  12.25  «Телқоңыр»  13.10  «Әке  серті».  14.40 

«Жан  тербеткен  әуендер».  15.05  «Мәлім  де  беймәлім  Қазақстан». 

15.35  «Жарқын  бейне»  16.00  «Мың  түрлі  мамандық»  16.30,  19.30, 

22.50,  2.00  Жаңалықтар  16.45  Футбол.  “Астон  Вилла”  -  “Ньюкасл-

Юнайтед”. Тікелей эфир 18.45 «Тағдыр» 19.05 «Арнайы репортаж» 

20.05  Елена  Әбдіхалықованың  шығармашылық  кеші  22.15  «Сіз  не 

дейсіз?» 23.25 ФУТБОЛ.. “КристалПэлас” - “Уэст Хэм Юнайтед” 1.10 

«Жарқын бейне» 1.35 «Арнайы репортаж» 

ХАБАР

6.01  «Махаббат  мерейі».  7.30  Мультфильм  7.45  «Табиғаттың 

тартуы»  8.05  «Ұлт  саулығы»  8.25  «Подари  детям  жизнь»  8.30 

«Мерейлі  отбасы».  9.00  «Приключения  маленького  Марко  Поло». 

10.00 «Әр үйдің сыры басқа» 11.00 «Дело вкуса с Татьяной Веде-

неевой».  11.30  «Продвопрос»  11.50  Мультфильм  12.10  «Мерейлі 

отбасы».  12.30  Кино.  «Шаг  вперед  3D»  14.15  «Жансарай»  15.00 

«Орталық  Хабар»  15.55  «Бармысың,  бауырым?»  16.35  Концерт. 

17.15 «Мерейлі отбасы». 17.35 «Жасай бер, Қазақстаным!». Гүлнар 

Дәукенова  19.30  «Энергия  будущего»  20.00  Жеті  күн  21.00  «Рид-

дик» 0.00 «Бесбойдаққа бір той» 0.45 «Көкжалдар мекені».

ҚАЗАҚСТАН-ОРАл

09.00  Жаңалықтар  /сурдоаудармамен/  09.35  “Алтын бесік”/сур-

доаудармамен/  10.00  Новости  /сурдоаудармамен/  10.30  “Время 

вашего вопроса” /сурдоаудармамен/ 11.00 “Жандауа” /сурдоаудар-

мамен/ 11.20 “Химик”. Т/х 12.10 Мультфильм 13.40 “Күлегеш” 17.00 

“Балапаннан”  базарлық  18.00  Деректі  фильм  19.00  “Апта”.  19  45 

“Темірқазық”  20.05  “Панорама  недели”.  /сурдоаудармамен/  20.45 

“Свое дело” 21.05 “Сыр толғау” 21.35 “Сенбілік шоу” 22.10 “Бизондар 

мекені”. 23.40 “Завтрак в постель”. 

 ЕУРАЗИЯ

5.00  «Идеальный  ремонт»  6.00  «Катина  любовь»  7.30  «Таңғы 

пошта» 8.00 Новости 8.10 «Смак» 8.45 «Судьба Марии» 10.30 «Фаб-

рика грез» 11.00 «Идеальный ремонт» 12.00 «Травма» 13.00 «До-

стояние республики». 15.30 «Диван для одинокого мужчины» 20.00 

«Новости  в  субботу»  20.30  «Сенбілік  жаңалықтар»  20.45  «Тілші 

түйіні»  21.15  «Сенбілік  жаңалықтар»  21.35  «Кешкі  кездесу»  23.00 

«Точь-в-точь».  2.00  «Катина  любовь»  2.45  «Травма»  3.30  «Конт-

рольная закупка» 

ҚАЗАҚСТАН 

6.00  Концерт  7.30  Мультфильм  7.40  «Саяхатшы  Випо»  8.45 

«Айгөлек». 10.05 «1 KZ Лото». 10.35 «Ақсауыт» 11.10 «Сәнді бас-

пана» 11.40 «Ұлттық шоу» 12.40 «Әке серті».. 14.10 Концерт 16.00 

«Сыр-сұхбат»  16.35  «Шарайна».  17.05  «Жайдарман».  17.30  ФУТ-

БОЛ.  “ТоттенхэмХотспур”  -  “Куинз  Парк  Рейнджерс”.  19.30  «Апта. 

Кz» 20.05 «Жайдарман». 21.50 «Алаң» 22.40 «Көкпар». 23.25 Жазғы 

демалыс» драма 1.15 «Телқоңыр» 2.00 «Апта. Кz» 



ХАБАР

6.01  «Махаббат  мерейі».  7.30  «Айбын»  8.00  Мульфильм.  8.30 

Мультфильм.  9.30  Фильм  детям.  «Коряжка  женится»  11.00  «Ме-

рейлі отбасы». 11.20 Мультфильм. 13.00 «Ас арқау» 13.20 «Арман 

-Астана» концерт 14.10 Кубок мира по водному поло .15.25 Концерт 

16.00 «Мерейлі отбасы». 16.20 Кино. «Они сражались за родину» . 

18.40  «Әніңе  жаным  құмар».  Нұрғиса  Тілендиев  шығармаларынан 

концерт. 19.15 «Көзкөрген» 20.00 Жеті күн 21.00 «Жұлдызды дода 

- Звездные войны» 22.30 «P.S. Я люблю тебя» 0.30 «Көкжалдар ме-

кені». 2.00 Көркем фильм. «Самғаумен өткен өмір» 



ҚАЗАҚСТАН-ОРАл

09.00  “Апта”.  /сурдоаудармамен/  09.45  “Жан  сәулесі”  /сурдо-

аудармамен/  10.05  “Панорама  недели”.  /сурдоаудармамен/  10.45 

“Тарихтан  тағылым”/сурдоаудармамен/  11.15  “Сенбілік  шоу”  12.05 

“Бизондар  мекені”.  Көркем  фильм  13.35  “Томпақ”  17.00  “Балапан-

ҚАЗАҚСТАН

6.00 Таңшолпан 9.00 «Елім-ай». 10.00, 20.10 Айтуға оңай... 10.45 

«Сағындырған  әндер-ай»  Ретроконцерт  11.30,  16.30,  19.30,  23.15, 

2.05  Жаңалықтар  11.45  «Тағдыр»  12.10  Сәнді  баспана  12.35  Заң 

және біз 13.05 «Айдаһар мінген шабандоздар». 14.00 «Джунгли кіта-

бы». 14.10 «Әйел бақыты». 15.15 «Келін». 16.05 Шетелдегі қазақ ба-

лалары. 16.55 Өзекжарды 17.10 «Еңбек түбі - береке» 17.15 Толағай 

18.00 Қылмыс пен жаза 18.25 «Астанаға көктем кеш келеді» 20.55 

«Елім-ай». 21.55 «Келін». 22.45 Түнгі студия 23.50 Өзекжарды 0.05 

Сыр-сұхбат 0.35 «EXPO жолы» 0.55 Шетелдегі қазақ балалары 1.30 

Түнгі студия 

ХАБАР

6.01 Саз әлемі 7.31 «Кішкентай рыцарь Тренк». 8.30 Кино. «Свет-

лячки в саду» 10.10, 20.30 «Сулейман Великолепный» 11.00, 21.20 

«След». 12.00, 16.00, 19.00, 22.45 Жаңалықтар 12.12 Көзқарас 12.45 

Д/драма. «Әр үйдің сыры басқа» 13.15 Айтұмар 14.00, 17.00, 20.00, 

0.45 Новости 14.12 Док/драма. «Телефон доверия». 15.00 Подарок 

судьбы 15.55 Подари детям жизнь 16.15 Морган Фриманмен бірге. 

17.15 «Әсельдің құрбы - құрдастары». 17.55 ТВ Бинго 19.30 Бюро 

расследований 22.15 Көзқарас 0.15 Тотальный футбол 0.15 Энер-

гия будущего 0.45 Д/драма. «Әр үйдің сыры басқа»



ҚАЗАҚСТАН-ОРАл

07.00  Ақжайық  07.35  “Шырқайды  Жайық”  08.00  Ақжайық  08.30 

Сыр толғау 09.00 Свое дело /сурдоаудармамен/ 09.20 Темірқазық 

09.45 “Түнгі баққа саяхат”. М/с 10.45 “Спецагенты на отдыхе”. К/ф 

12.25  “Балапаннан”  базарлық  13.30  Жаңалықтар  Новости  18.00 

Жаңалықтар  18.25  “Табиғат  таңғажайыптары”.  Д/с  19.00  Новости 

19.20 Опираясь на закон 20.10 Жайық жауһарлары 20.35 Топжарған 

21.00 Жаңалықтар /сурдоаудармамен/ 21.35 Новости /с сурдопере-

водом/ 22.05 “Охота на гауляйтера”. Т/х. 23.00 “Маруся”. Т/х. 00.00 

Жаңалықтар Новости 



ЕУРАЗИЯ

5.00 «Әке серті» 5.50 Жаңалықтар 6.00 Доброе утро 10.00 «Не-

бесные  родственники»  11.00  «Модный  приговор»  12.05  «Сваты  у 

плиты» 12.35 «Наедине со всеми» 13.30 «Дикий 3» 14.30 «112» 14.45 

«Судебные  истории»  15.50  Давай  поженимся  17.00  Жаңалықтар 

17.55 «Сүйген жар». 18.50 Т/с «Братаны 3» 20.00 Новости В 20.00 

20.40 Летняя комедия «Сваты 6» 21.50 Пусть говорят 23.05 «Личная 

жизнь  следователя  Савельева».  1.10  «Катина  любовь»  1.55  Мод-

ный приговор

ҚАЗАҚСТАН

6.00 Таңшолпан 8.55 «Елім-ай». 9.55, 20.05 Айтуға оңай... 10.40 

«Туған  елдің  түтіні».  11.30,  16.30,  19.30,  23.10,  2.00  Жаңалықтар 

11.45 «Sport.kz» 12.10 Алаң 13.00 «Айдаһар мінген шабандоздар». 

13.55  «Джунгли  кітабы».  14.05  Әйел  бақыты  15.10  «Келін».  16.00 

Ғибратты  ғұмыр  16.50  Ас болсын!  17.30  Сыр-сұхбат  18.00  «EXPO 

жолы» 18.20 «Астанаға көктем кеш келеді» 20.50 «Елім-ай». 21.50 

«Келін». 22.40 Түнгі студия 23.45 «EXPO жолы» 0.10 Еңселі Елорда 

0.20 Ғибратты ғұмыр 0.50 Ас болсын! 1.35 Түнгі студия

ХАБАР

6.01  Саз  әлемі  7.30  «Кішкентай  рыцарь  Тренк».  8.00,  10.00, 

12.00,  16.00,  19.00,  0.30  Жаңалықтар  8.12  Бюро  расследований 

8.35 Д/ф «Моя планета». 9.02, 14.00, 17.00, 20.00, 0.00 Новости 9.14 

Аймақтар аламаны 10.10, 20.30 «Сулейман Великолепный» 11.00, 

21.20 «След». 12.15 Көзқарас 12.45 Д/драма. 13.15 Айтұмар 14.12 

«Перекресток в Астане» 14.44 «Шумный львенок Ра-Ра» 14.58 «По-

дарок судьбы» 15.52 Подари детям жизнь 16.15 Арнайы хабар 16.40 

Кубок мира по водному поло. Казахстан-Австралия. 17.40 «100 биз-

нес-историй» 17.50 «Әсельдің құрбы- құрдастары». 18.15 Біз 19.30 

Мерейлі отбасы 22.15 Жансарай 0.00 Көзқарас 0.30 Арнайы хабар 

0.50 Д/драма. 



ҚАЗАҚСТАН-ОРАл

07.00 Жаңалықтар /сурдоаудармамен/ 07.35 Ақжайық 08.05 Но-

вости /сурдоаудармамен/ 08.35 Ақжайық 09.05 “Охота на гауляйте-

ра”. Т/х. 10.00 Опираясь на закон /сурдоаудармамен/ 10.30 Замансөз 

11.00  Арнайы  репортаж  /сурдоаудармамен/  11.20  Бәрекелді 

6.01 Саз әлемі 7.30 «Кішкентай рыцарь Тренк». 8.00 Жаңалықтар 

8.12  Арнайы  хабар  8.32  Мерейлі  отбасы  9.00,  14.00,  17.00,  20.00, 

0.55 Новости 9.12 Аймақтар аламаны 10.00, 12.00, 16.00, 19.00, 0.25 

Жаңалықтар  10.10,  20.30  «Сулейман  Великолепный»  11.00,  21.20 

«След».  12.12  Көзқарас  12.42  Д/драма.  «Әр  үйдің  сыры  басқа» 

13.12 Айтұмар 14.12 «Перекресток в Астане» 14.42 «Шумный льве-

нок Ра-Ра» 15.00 «Подарок судьбы» 15.55 «Подари детям жизнь» 

16.15 Жаңа қоғам 16.25 «Бизнес сыры» 16.40 Кубок мира по водно-

му поло. Казахстан-Венгрия. 17.40 «Әсельдің құрбы- құрдастары». 

18.10 Біз 19.30 Мерейлі отбасы 22.15 Көзкөрген 22.55 Көзқарас 0.25 

Жаңа қоғам 0.35 Айтұмар



ҚАЗАҚСТАН-ОРАл

07.00  Жаңалықтар  /сурдоаудармамен/  07.35  Ақжайық  08.05 

Новости  /сурдоаудармамен/  08.35  Ақжайық  09.05  “Химик”.  Т/х. 

10.00  Ел  алдында  /сурдоаудармамен/  10.30  Топжарған  10.50 

Жайық жауһарлары 11.20  М/с 12.25 “Балапаннан” базарлық 13.30 

Жаңалықтар  13.45  Новости  14.00  18.00  Ақжайық  18.25    Д/с  19.00 

Новости 19.20 Время вашего вопроса 20.00 Д/ф 20.30 Жасампаздық 

белесі-2050  21.00  Жаңалықтар  /сурдоаудармамен/  21.35  Новости 

/суроаудармамен/  22.05  “Химик”.  Т/х.  23.00  “Маруся”.  Т/х.  00.00 

Жаңалықтар /сурдоаудармамен/ 00.30 Новости /суроаудармамен/



ЕУРАЗИЯ

5.00 «Әке серті» 05.50 Жаңалықтар 6.00 Доброе утро 10.00 Т/с 

«Небесные родственники» 11.00 Модный приговор 12.05 «Сваты у 

плиты» 12.35 «Наедине со всеми» с Юлией Меньшовой 13.30 «Ди-

кий 3» 14.30 «112» 14.45 Судебные истории 15.50 Давай поженимся 

17.00 Жаңалықтар 17.55 «Сүйген жар». 18.50 Т/с «Братаны 3» 20.00 

Новости 20.40 «Сваты 6» 21.50 Пусть говорят 23.05 «Личная жизнь 

следователя Савельева». 1.10 «Катина любовь» 1.55 Модный при-

говор

нан” базарлық 17.55 “Күлегеш” 18.25 “Шалқар шабыт” 20.00 “Арнайы 



репортаж”  20.20  “Бәрекелді”  20.40  “Замансөз”  21.10  “Перейти  чер-

ту”. 22.50 “Найти свою любовь”. 00.35 Деректі фильм 



 ЕУРАЗИЯ

5.00 «Идеальный ремонт» 6.00 «Катина любовь» 6.45 «Сенбілік 

жаңалықтар»  7.00  «Тілші  түйіні»  7.30  «Сенбілік  жаңалықтар»  7.45 

«Воскресные беседы» 8.00 Новости 8.10 «Здоровье» 9.10 «Казло-

то».  Прямой  эфир  9.55  «Среда  обитания»  11.00  «Идеальный  ре-

монт»  12.00  «Травма»  13.00  «101  кеңес»  13.15  «Минута  славы» 

14.50  «Добрый  вечер,  Казахстан!»  15.55  «Люба.  любовь»  20.00 

«Аналитика» 21.00 «Время» 23.25 Стивен Сигал в боевике «В Оса-

де» 1.10. «50 первых поцелуев» 2.40 «Травма» 3.30 «Контрольная 

закупка»


14 тамыз.  2014 жыл.  

11

таңы



ЖАЙЫҚ

таңы


ЖАЙЫҚ

«Жайық таңы» газеті  

редакция цехында теріліп,беттелді.

«Жайық Пресс» ЖШС  

баспаханасында басылды:  

Орал қаласы, Мұхит көшесі, 57/1

Газет аптасына 1 рет,

12 бет болып шығады.

Таралымы - 3611

Газет жарияланымдарындағы автор пікірі 

редакцияның түпкілікті көзқарасы болып есептелмейді.

Редакция оқырман хаттарына жауап бермейді, оны 

қайтармайды. Деректердің дәлдігі үшін автор жауапты.

ҚР Байланыс және ақпарат министрлігінің Ақпарат 

және мұрағат комитеті “Жайық таңы” газетіне берген 

куәлік нөмірі 12258-Г, берілген күні 19.01.2012 жыл.



Меншік иесі: «Жайық 

Пресс» ЖШС. Бас директоры 

Жантас Сафуллин

«Жайық Пресс» ЖШС  

Ақжайық филиалы - 

«Жайық таңы» Ақжайық аудандық  

қоғамдық-саяси газетінің  

директор-редакторы  



Булат Ескалиев

Мекенжайымыз: 090100,  

БҚО, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы,  

Ихсанов көшесі, 18

Телефондар: 

Редактор: 92-3-24 

(факс);  тілшілер: 91-7-56.

Біздің электронды поштамыз:

E-mail: 

zhaiktany@mail.ru

Ж  белгісімен жарияланған  

материалдар ақылы болып есептеледі.



www.zhaikpress.kz

Музыка 


М.Абдулов 

атындағы НЖБ-

БМ

2сағат


50-5-50

Жамбыл  а/о,  Жам-

был ауылы

Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Бастауыш 

сынып 


мұғалімі (уақытша)

Краснояр НЖББМ 18 сағат

871152179

Тайпақ ауылдық ок-

ругі, Томпақ ауылы

Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Бастауыш 

сынып 


мұғалімі (уақытша)

Краснояр НЖББМ 18 сағат

871152179

Тайпақ ауылдық ок-

ругі, Томпақ ауылы

Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Бейнелеу 

өнері 


(уақытша)

Краснояр НЖББМ 5 сағат

871152179

Тайпақ ауылдық ок-

ругі, Томпақ ауылы

Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Ағылшын тілі (уақытша)

Краснояр НЖББМ 8 сағат

871152179

Тайпақ ауылдық ок-

ругі, Томпақ ауылы

Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Іс-қағаз 

жүргізуші 

(уақытша)

Краснояр НЖББМ 0,5 бірлік

871152179

Тайпақ ауылдық ок-

ругі, Томпақ ауылы

Мамандығы  бойынша  жоғары  не-

мес  арнаулы  орта  білім.  Осы  сала 

бойынша 


сертификат 

немесе 


анықтамасының болуы шарт.

Шағын 


орталық 

тәрбиешісі

Краснояр НЖББМ 1 бірлік

52179


Тайпақ ауылдық ок-

ругі, Томпақ ауылы

Жоғары,  арнаулы  орта  пед.  білім, 

еңбек өтіліне талап қойылмайды

Биология пәні мұғалімі

Абай атындағы 

мектеп-гимназия

1 бірлік 

91761

Чапаев а/о, Чапаев 



ауылы

Жоғары,  арнаулы  орта  пед.  білім, 

еңбек өтіліне талап қойылмайды

Директордың 

оқу 

ісі 


жөніндегі орынбасары

Ғ.Махамбетов 

атындағы ОЖБ-

БМ

1 бірлік



87114253150

Базаршолан 

а/о, 

Базаршолан ауылы



жоғары пед. немесе бейіні бойынша 

білім және пед. жұмыс өтілі кемінде 5 

жыл болуы тиіс.

Математика 

Ғ.Махамбетов 

атындағы ОЖБ-

БМ

23 сағат


87114253150

Базаршолан 

а/о, 

Базаршолан ауылы



Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Бастауыш 

сынып 

мұғалімі


Горячкин НЖББМ  18 сағат

87113691769

Мерген а/о, Мойыл-

ды ауылы


Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Математика (уақытша)

Горячкин НЖББМ  16 сағат

87113691769

Мерген а/о, Мойыл-

ды ауылы


Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Математика 

Горячкин НЖББМ  6 сағат

87113691769

Мерген а/о, Мойыл-

ды ауылы


Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Химия 


Горячкин НЖББМ  4 сағат

87113691769

Мерген а/о, Мойыл-

ды ауылы


Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Музыка 


Горячкин НЖББМ  6 сағат

87113691769

Мерген а/о, Мойыл-

ды ауылы


Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Дене шынықтыру пәні

Горячкин НЖББМ  18 сағат

87113691769

Мерген а/о, Мойыл-

ды ауылы


Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Педагог-психолог

Горячкин НЖББМ   1 бірлік

87113691769

Мерген а/о, Мойыл-

ды ауылы


Еңбек  өтіліне  қойылатын  талаптар-

сыз  тиісті  бейіні  бойынша  жоғары 

кәсіптік білім

Медбике 


Горячкин НЖББМ   0,5 бірлік

87113691769

Мерген а/о, Мойыл-

ды ауылы


Бейіні  бойынша  жоғары  немесе  ар-

наулы  орта  білім,  еңбек  өтіліне  та-

лап қойылмайды.

Директордың  тәрбие  ісі 

жөніндегі орынбасары

Жаңабұлақ 

ОЖББМ

1 бірлік 



87113696612

Жаңабұлақ 

а/о 

Жаңабұлақ



жоғары пед. немесе бейіні бойынша 

білім және пед. жұмыс өтілі кемінде 5 

жыл болуы тиіс

Психолог (уақытша)

Жаңабұлақ 

ОЖББМ


1 бірлік 

87113696612

Жаңабұлақ 

а/о 


Жаңабұлақ

Еңбек  өтіліне  қойылатын  талаптар-

сыз  тиісті  бейіні  бойынша  жоғары 

кәсіптік білім

Бастауыш 

сынып 


мұғалімі

Жаңабұлақ 

ОЖББМ

18 сағат  



87113696612

Жаңабұлақ 

а/о 

Жаңабұлақ



Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Химия


Жаңабұлақ 

ОЖББМ


8 сағат  

87113696612

Жаңабұлақ 

а/о 


Жаңабұлақ

Жоғары  немесе  арнаулы  орта 

пед.  білім.  Еңбек  өтіліне  талап 

қойылмайды

Автобус жүргізушісі 

Ақжайық 


ауданының білім 

бөлімі


1 бірлік

91-9-55


92-0-57

Чапаев 


ауылдық 

округі,  Чапаев  ауы-

лы,  Қонаев  көшесі 

72 үй


«Д» жүргізушілік санаты және  жұмыс 

өтілі кемінде 5 жыл болуы тиіс

Сантехник

Жаңажол НЖББМ  1 бірлік 

87115920310

Алғабас 


а/о 

Жаңажол ауылы

Мамандығы бойынша тиісті білімінің 

болуы шарт



Конкурсқа қажетті құжаттар: конкурсқа түсуге арыз, жеке басын куәландыратын құжат көшірмесі, білім туралы құжаттың 

көшірмесі  және  қосымшасы  (нотариалды  шандырылған),  еңбек  қызметін  дәлелдейтін  құжаттын  көшірмесі,  кадр  есебі 

жөніндегі жеке іс-парағы, алдын-ала медициналық байқаудан өткені туралы құжат, фотосурет 3х4 (1дана), сотталмағаны ту-

ралы анықтама. Конкурсқа қатысу үшін қажетті құжаттар конкурс өткізу туралы хабарландыру ақпарат құралдарында 



жарияланғаннан бастап, 15 күн ішінде тиісті мекенжайға ұсынылуы тиіс.

Конкурстық комиссия тиісті мекенжайда өтеді.

Ақжайық ауданының білім бөлімі аудан мектептері бойынша конкурс жариялайды:

Конкурсқа қажетті құжаттар: 

конкурсқа 

түсуге 

арыз, 


жеке 

басын 


куәландыратын 

құжаттардың 

көшірмесі, 

білімі  және  мамандығы  тура-

лы  құжаттың  көшірмесі  және 

қосымшаларымен (нотариалдық 

шандырылғын),  еңбек  қызметін 

дәлелдейтін 

кітапшасының 

көшірмесі,  денсаулығы  туралы 

медициналық құжат (№ 086 ны-

сан),  3  х  4  фотосурет  (4  дана), 

кадр  есебі  жөніндегі  жеке  іс-

парағы,  соталмағаны  туралы 

анықтама.

Конкурсқа 

қатысу 

үшін 


қажетті  құжаттар  конкурс  өткізу 

туралы  хабарландыру  ақпарат 

құралдарында 

жарияланған 

күннен  бастап  15  күн  ішінде 

мына  мекенжайға  ұсынылады: 

Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы 

Ихсанов көшесі 15 үй 1 пәтер.

Тел:  8  (71136)  91-2-48,  50-2-

96

7-беттен.



БҚО дене шынықтыру және спорт басқармасының Ақжайық аудандық «Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» бойынша азаматтық 

қызметші лауазымының орынына конкурс жариялайды

Мамандықтар атауы

Білім беру 

ұйымы

Барлығы

үміткерлерге қойылатын талап

Еркін күрес 

Чапаев а/о 

БЖСМ


1 бірлік

Жоғары,  арнаулы  орта,  дене  шынықтыру 

және  спорт  мамандығы  бойынша  пед.білім, 

БЖСМ-де еңбек өтілі 3 жылдан кем емес

Волейбол 

Чапаев а/о 

БЖСМ

1 бірлік


Жоғары,  арнаулы  орта,  дене  шынықтыру 

және  спорт  мамандығы  бойынша  пед.білім, 

БЖСМ-де еңбек өтілі 3 жылдан кем емес

Еркін күрес 

Жайық ауылы

1 бірлік


Жоғары,  арнаулы  орта,  дене  шынықтыру 

және  спорт  мамандығы  бойынша  пед.білім, 

БЖСМ-де еңбек өтілі 3 жылдан кем емес

Еркін күрес 

Қабыршақты 

а/о


1 бірлік

Жоғары,  арнаулы  орта,  дене  шынықтыру 

және  спорт  мамандығы  бойынша  пед.білім, 

БЖСМ-де еңбек өтілі  3 жылдан кем емес

Еркін күрес 

Жаңабұлақ 

а/о

1 бірлік


Жоғары,  арнаулы  орта,  дене  шынықтыру 

және  спорт  мамандығы  бойынша  пед.білім, 

еңбек өтіліне талап қойылмайды. 

Еркін күрес 

Алғабас а/о

1 бірлік


Жоғары,  арнаулы  орта,  дене  шынықтыру 

және  спорт  мамандығы  бойынша  пед.білім, 

БЖСМ-де еңбек өтілі 3 жылдан кем емес

Қазақ күресі 

Тайпақ а/о 

БЖСМ


1 бірлік

Жоғары,  арнаулы  орта,  дене  шынықтыру 

және  спорт  мамандығы  бойынша  пед.білім, 

БЖСМ-де еңбек өтілі 3 жылдан кем емес

Еркін күрес 

Тайпақ а/о 

БЖСМ

1 бірлік


Жоғары,  арнаулы  орта,  дене  шынықтыру 

және  спорт  мамандығы  бойынша  пед.білім, 

БЖСМ-де еңбек өтілі 3 жылдан кем емес

Батыс  Қазақстан  облысында  жылдың  7  айында  175  жол-көлік 

оқиғаларынан 39 адам көз жұмды, 219 адам жарақаттанды.

Үрейлі дерек

Ақсуат 

ауылында 



жастар-

мен,  студенттермен  кездесу  өтті. 

Мұнда алдымен деструктивті діни 

ұғымдарға  арбалып  қалмаудың 

жолдары тақырыбында жан-жақты 

әңгіме  болды.  Діни  сауаттылықты 

арттыру,  бөгде  діни  ағымдардан 

сақтану  мақсатында  “Дін  –  бей-

бітшілік  тірегі”  атты  әдебиеттер 

көрмесі  ұйымдастырылып,  «За-

падня» бейнефильмі көрсетілді.

Ауылдық  округ  әкімі  Дәмелі 

Бекен 

жастардың 



жұмыспен 

қамтылуы,  кәсіпкерлікпен  айна-

лысуы  туралы  нақты  мысалдар-

мен баяндап, үлгілі қыз-жігіттердің 

еңбегін  әңгімелеп,  болашақ  дәрі-

гер, инженер-құрылысшы, мұғалім 

жүздесу

А




Поделитесь с Вашими друзьями:
1   2   3   4   5   6   7


©emirsaba.org 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет