Сабақтың тақырыбы Дастархан тәрбиесі дәм-тұз киесі Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата14.03.2022
өлшемі26,01 Kb.
#27824
түріСабақ

«Алмаз «мектеп-бөбекжай-балабақша» кешені» КММ

(білім беру ұйымының атауы)

Бөлім: - бөлім.

Педагогтің аты-жөні: Жумабаев М.С.

Күні: 28.02.22




Сынып: 7

Қатысушылар саны: 8

Қатыспағандар саны: 8

Сабақтың тақырыбы

Дастархан тәрбиесі – дәм-тұз киесі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

7.1.3.1 тындалған мәтіннің мазмұнын түсіну, ұсынылған ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажырата білу

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар орындай алады: мәтіннің мазмұнын түсінеді, берілген ақпарат бойынша факті мен көзқарасты ажырата біледі.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: берілген ақпарат бойынша факті мен көзқарасты салыстыра талдайды.

Кейбір оқушылар орындай алады: берілген ақпарат бойынша факті мен көзқарасты талқылай отырып өз жауабын өзгенің жауабымен салыстырады.

Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар


Сабақтың басы
10 минут

Өткен сабақты қорыту


Ширату

Амандасу; Оқушыларды түгелдеу

Оқушыларға бүгінгі күннің сәттілігін тілеу
Жүгірме диктант.

Ас үстінде Бекзат ыржың-ыржың күледі. Кейде озбырланып басқалардың алдындағы тағамға қол созады. Мұны көрген анасы шаңқ етіп айқайлап жіберді. Үйдегілер тегіс есік жаққа қарап, елең ете қалды.

Мұғаліммен амандасады, сабаққа дайындалады.


Дескриптор:

  • орфографиялық нормаға сай жазады – 1б.

  • еліктеуіш сөздерді табады – 1б.

  • әріп таңбасын дұрыс қолданады – 1б.

Барлығы: 3б.

Мұғалімнің бағалауы

ҚБ. Марапат сөз

Жарайсың, керемет, тамаша, жақсы








Сабақтың ортасы

30 минут
15 минут

15 минут



ТЖ. 1-тапсырма. Мәтінмен жұмыс

Сабақ тақырыбы мен мақсаты хабарланады.



ЖЖ. 2- тапсырма. «Дастархан әдебі» тақырыбында ой толғау жазады.



Дескриптор:

  • мәтінді түсініп оқиды– 1 б

  • негізгі ақпаратты анықтайды - 1 б

  • қосымша ақпаратты анықтайды -1б.

  • тақырып қояды – 1 б.

  • Факт пен көзқарасты ажыратады- 1б.

Барлығы: 5 балл

Тақырыпты анықтайды, сабақ мақсатымен танысады.




Дескриптор:

  • өз көзқарасын айтады – 1б.

  • өз өмірінен мысал келтіреді – 1б


Барлығы: 2 балл

ҚБ. «Шапалақ» тәсілімен өзара бағалауды іске асырады. 4 шапалақ алған топ – «Керемет», 3 шапалақ жинаған топ «Жарайсың», 2 шапалаққа бағаланған топ – «Өте жақсы».




ҚБ. «3 Ж» әдісі:

Жетістік,

жаңалық,

жауапкершілік

Мұғалімнің тиімді кері байланысы

Оқулық



Оқулық


Сабақтың соңы

5 минут

«Шығу парағын» пайдаланып, төмендегі сұрақтарға жауап беріңдер.

1.Сабақ мақсатына жеттік пе?

2.Бүгін не білдік?

3. Тақырып бойынша қандай сұрақтарың бар?

4. Келесі сабақта қандай мәселелерге көңіл аудару керек?
Үйге тапсырма: дастархан батасын жаттау

Шығу парағын толтырады.

Өзін-өзі бағалау

Шығу парағы


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет