Сабақтың тақырыбы Жемістер бақшасы Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту Мақсаттары



Дата31.05.2022
өлшемі33,95 Kb.
#36043
түріСабақ

Бөлім:

Ш.Уәлиханов атындағы №18 жоббм

Практиканттың аты-жөні

Сайлаубек Қ.М.

Күні:




Сабақтың тақырыбы

Жемістер бақшасы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту
Мақсаттары

Құндылығы: Жемістерді пайдалана отырып,салауатты өмір салтын ұстануға шақыру
Қасиеттері: Шапшаңдыққа,ұқыптылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың мақсаты

Оқу масаты: Жемістердің атауын,сыртқы көрінісін есте сақтап,саналы түрде ажырата алуға үйрету
Коррекциялық бағыт: Жемістер арқылы заттың көлемін,түсін,пішінін ажырата алуға түзету

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының
әрекеті

Бағалау

Ресурстары

5 минут
5 минут

5 минут

5 минут


I.Сабақтың барысы:
Психологиялық сәт:
Амандасу. Тақырыппен танысу.

«Қозғалыс реттілігін сақтау»




Нұсқау: «Берілген қақпақтарды сызық бойымен жүргіз»


II.Негізгі бөлім:

«Жеміс ағашы» (шнуровка)


Нұсқау: «Жеміс ағашынан мен айтқан жемістерді санына қарай табамыз»


«Бөлігін тап»




Нұсқау: «Қазір саған кесілген жемістер беремін,ал сен бір-біріне сәйкестендіресің»
Сергіту сәті:

«Гимнастикалық үзіліс»




Нұсқау: «Ағаштан жемістерді қалай тереміз көрсетейікші»


II.Қорытынды:

«Бағалау»




Нұсқау: «Қане,жемістерді санайықшы сабақты қалай өткіздік екен?!»



Нұсқауды орындайды


Жемістерді табады


Бөліктерді қосады


Сергіту жаттағуларын жасайды

Себеттегі жемістерді санау арқылы





Жемістерді жинау арқылы бағаланады




қақпақ


Ағаш макеті,шнуровка


Кесілген жемістер


Музыка


Себет,
жемістер




Бөлім:

Ш.Уәлиханов атындағы №18 жоббм

Практиканттың аты-жөні

Қалқабайқызы А

Күні:




Сабақтың тақырыбы

Ұсақ моториканы дамыту

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту
Мақсаттары

Құндылығы: Сауатты,көркем жазуға дағдыландыру
Қасиеттері: Тиянақты жұмыс жасауға тәрбиелеу.

Сабақтың мақсаты

Оқу масаты: Дидактикалық ойын арқылы баламен қарым-қатынасты нығайтып,ойынға,оқуға деген ынтасын көтеру.
Коррекциялық бағыт: Қимыл – қозғалыс қабілетін,икемділігін арттыру,логикалық ойлау қабілетін дамыту және танымдық деңгейін арттыру.

Сабақтың кезеңі/уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының
әрекеті

Бағалау

Ресурстары

5 минут
5 минут

5 минут

5 минут


I.Сабақтың барысы:
Психологиялық сәт:
Амандасу. Тақырыппен танысу.

«Фигураларды сәйкестендіру»




Нұсқау: «Кесілген жұмыртқалар ішіндегі фигураларды сәйкестендіреміз»


II.Негізгі бөлім:

«Реттілігін сақта»


Нұсқау: «Ағаштың жаңғақтарын тізбекке орналастыр»


«Қозғалысты реттеу»




Сергіту сәті:

«Бес бармақ» әдісі




Нұсқау: «Ағаштан жемістерді қалай тереміз көрсетейікші»


II.Қорытынды:

«Мұғалімге хабарлама» әдісі (бағалау)




Нұсқау: «Қане,қанша хабарлама келгенін санайық,соған қарай бағалаймыз»

Сәйкестіндіреді


Кезекпен орналастырады


Сергіту жаттағуларын жасайды
Бірге санайды



«Мұғалімге хабарлама»


әдісі


Фигуралар жасырылған жұмыртқа


Емен жаңғағы және талшын жаңғағы


Қақпақ




Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет