іздеу: Микрофон

Қонақпен жүздесу” КүніҚонақпен жүздесу” Күні
Назарларыңызға Жетісу Радиосының толқынындағы “Қонақпен жүздесу” бағдарламасын ұсынамыз. Микрофон алдында мен Мақпал Әділханқызы
Бағдарламасы 15,06 Kb. 1
оқу
Жоспар Компьютер құрылғыларыЖоспар Компьютер құрылғылары
Жүйелік блоктың артқы жағында негізгі (монитор, пернетақта, тінтуір) және қосымша құрылғыларды (принтер, модем, сканер, микрофон) қосатын порттар мен кірістік құрылғылар орналасқан
169,18 Kb. 6
оқу
Сабақтың тақырыбы: Презентациялар. Сабақтың мақсаты: Педагогикада цифрлық технологияларды қолдануды игеруСабақтың тақырыбы: Презентациялар. Сабақтың мақсаты: Педагогикада цифрлық технологияларды қолдануды игеру
Оқытудың инновациялық әдіс-тәсілдері: «Бэкроним», «Ашық микрофон», «Эйлер шеңбері», «Гүлмен тілек», «Кинометафора» әдісі
Сабақ 1,51 Mb. 1
оқу
Глоссарий петличка журналист жағасына жабысатын сымы бар микрофон түрі. СтенографияГлоссарий петличка журналист жағасына жабысатын сымы бар микрофон түрі. Стенография
Стенография – ауызша сөйлеуді жылдам жазуға мүмкіндік беретін арнайы белгілер мен бірқатар қысқартуларды қолданып жазу тәсілі
15,62 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: Музыка және классикалық туындылар туралы түсінік Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсатыСабақтың тақырыбы: Музыка және классикалық туындылар туралы түсінік Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты
«Еркін микрофон» әдісі. Мұғалім сабақты қорытындылау мақсатында оқушылардың сабаққа деген көзқарасын, рефлексиясын тыңдайды
Сабақ 16,25 Kb. 1
оқу
Әдебиеттік оқу IІ тоқсан 3 сынып БӨлімі: уақыт тақырыбы: М. ЖұмабаевӘдебиеттік оқу IІ тоқсан 3 сынып БӨлімі: уақыт тақырыбы: М. Жұмабаев
«Ашық микрофон әдісі Қайтпас уақыт, білімге жүгір, надандықтан жирену сөз тіркестерінің мағынасын түсіндір ««Қара жәшік ішіндегі жұмыс» әдісі
0,52 Mb. 1
оқу
Мозаика әдісі арқылы 2 топқа бөлінеді. 1-топ аты –«Микрофон» 2-топ аты-«Құлаққап» Видео бейнеМозаика әдісі арқылы 2 топқа бөлінеді. 1-топ аты –«Микрофон» 2-топ аты-«Құлаққап» Видео бейне
«Үш аю» ертегісін көрсету. Ертегінің соңын өз идеяларымен аяқтау. Дыбыс жазу бағдарламасын қолдану арқылы
Сабақ 0,81 Mb. 1
оқу
«Ашық микрофон» әдісі«Ашық микрофон» әдісі
«Кинометафора» әдісі Оқушының ой-өрісін, ойлау қабілетін дамыту. Оқушының логикалық ойлау қабілеті дамиды. Бір мәселе бойынша бейнесюжеттен үзінді көрсету арқылы баланың өз ойын, ой-пікірлерін білуге болады
Сабақ 15,94 Kb. 1
оқу
Сабақ кезеңі/Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар Сабақтың басы С1 Ұйымдастыру кезеңі: «Ашық микрофон»Сабақ кезеңі/Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар Сабақтың басы С1 Ұйымдастыру кезеңі: «Ашық микрофон»
Рнқ молекуласының құрылысы мен қызметтері. Матрицалық (ақпараттық) рибонуклеин қышқылы. Рибосомалық рибонуклеин қышқылы. Транспорттық рибонуклеин қышқылы
Сабақ 20,41 Kb. 1
оқу

  1




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет