Астана қаласы №29 кмм қысқамерзімді (сабақ)



Дата14.10.2023
өлшемі20,37 Kb.
#114058
түріСабақ

__Астана қаласы №29 КММ
Қысқамерзімді (сабақ) жоспары
Омыртқасыздар және омыртқалылардың тыныс алу мүшелерін салыстыру

Миеленді, миеленсіз аксондарда жүйке импульстарының туындауы және өткізілуі. Өткізу жылдамдығыБөлім:




Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Косыбаева Камшат Сапаровна



Күні:

21.12.



Сынып: 9а,б

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

7.1.4.4 Омыртқасыздар және омыртқалылардың тыныс алу мүшелерін салыстыру

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

Омыртқасыздар
және омыртқалылардың тыныс алу мүшелерін салыстыру

Сабақтың мақсаты

Омыртқасыздар
және омыртқалылардың тыныс алу мүшелерін салыстыра білу

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру

Gazmath.net құрылғысы арқылы топқа бөліну

Топқа бөліну







Өткен білімді еске түсіру

еске түсіру
еске түсіру




Құрылғы автоматты бағалау

https://learningapps.org/view27786560



Жаңа білім

1.«Миға шабуыл» әдісі (тыңдалым,көрсетілім).
Бүгінгі тақырбымыз не туралы болмақ? №1.Тапсырма. «Think-Pair-Share». «Ойлан, жұптас, талқыла» страт
Түрлі даму кезеңінде тұрған жануарлар бірдей тыныс алады. Алайда тыныс алу жолдары әр түрлі болып табылады.
Қай жануарларда бірінші болып тыныс алу органдары пайда болды?
Презентация Стикерлер, маркер Үлестірме таратпа қағаздар жетісігі
Жануарлар топтарының атауы Тыны салу органдары Құрылымдық ерекшеліктері

Бір жасушалы ағзалар Жоқ. Бүкіл дене қабатымен тыныс алады.


Ішекқуыстылар Жоқ. Бүкіл дене қабатымен тыныс алады.
Жәндіктер Трахея Әрбір сегментінде демтесіктер бар.
Балықтар Желбезек қақпағы, желбезек . Желбезектер желбезек доғалармен және желбезек талшықтармен.
Құстар Өкпе, бронх, ауа қапшықтары. Өкпе – кеуекті, тығыз. Бронхтар
өкпеге тармақталған және ауа қапшықтарын құрайды.
Сүтқоректілер Трахеялар, бронхтар, өкпе, альвеолдар, диафрагма Өкпе – кеуекті , бронхтар өкпеге тармақталған, альвеолдар капилярлармен оралған.

бағалап, ынталандыру мақсатында қолданылады 3 шапалақ түсіндім, 2 шапалақ толық түсінбедім, 1шапалақ түсінбедім Сергіту сәті Нейрогимнастика жаттығулары саусаққа жаттығу жаса
Тапсырма №4 (жұптық жұмыс)«суреттер сөйлейді» әдісі

: ҚБ. «Шапалақтау» әдісі арқылы жеткен



Критериалды бағалау топты

https://ppt-online.org/837492
https://www.youtube.com/watch?v=8HXmsAw5euo



Бекіту

«Бақытты адам» әдісі арқылы

Кез келген оқушы төбесіне «Бақытты адам»белгісі қойылып, оған қалған оқушылар тақырып бойынша сүрақ қояды







Рефлексия

«Бағдаршам»











Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет