Бөлім
|
10.3А Көпмүшелер
|
Мұғалімнің аты-жөні:
|
Мұзартбек Шолпан Мұзартбекқызы
|
Пән/Сынып:
|
10 сынып, ЖМБ
|
Күні:
|
18– 20.01.2023
|
№68 Сабақтың тақырыбы:
|
Бір айнымалысы бар көпмүшенің жалпы түрі
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:
|
10.2.1.3 - бір айнымалысы бар көпмүшелерді ажырата және оны стандарт түрге келтіре алу;
10.2.1.4 - бір айнымалысы бар көпмүшенің бас коэффициентін, дәрежесін және бос мүшесін табу
|
Сабақтың мақсаты:
|
- бір айнымалысы бар көпмүшелерді ажырата және оны стандарт түрге келтіре алады
- бір айнымалысы бар көпмүшенің бас коэффициентін, дәрежесін және бос мүшесін таба алады
|
Сабақ барысы
|
Ұжымдық жұмыс
Жаңа тақырыптың түсіндірілуі
Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлерін таныстыру;
Бейнероликті қолдана отырып, бекіту тапсырмаларын орындату
|
Бірлескен жұмыс (1,2 тапсырма)
Тапсырманы ұсыну және дұрыс жауапты ұсыну арқылы үйрету
Бекітуге арналғантапсырмаларды орындату;
Тапсырмалардың жауаптарын жазу.
|
Жеке жұмыс
Тапсырманы ұсыну, оқушылар өз бетімен орындауы
|
Уақыты
|
Кезең
дері
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
5 минут
|
Ұйымдас тыру
|
I. Ұйымдастыру кезеңі.
- оқушылардың назарын шоғырландыру;
- оқушылармен бірге оқу мақсатын анықтау
- оқушылардың «жақын арадағы дамуын» анықтау.
|
Оқушылар бір-бірлерімен қол алысып, жылы лебіздерін білдереді.
|
Ұландар берілген үй тапсырмасында проблемалар болса сұрайды және сұрақтар арқылы өтілген тақырыптар қайталанады.
|
Сынып журналы, тәртіп дәптері
Оқулық
|
17 мин
20 мин
|
Негізгі бөлім
|
|
Тақырып бойынша ресурстарды қарап, танысады
|
|
Оқулық
|
Сабақтың соңы
3 минут
|
|
Сабақты бекіту Рефлексия
«Инсерт» әдісі
«V» - «Білемін»
|
«-» «мен үшін түсініксіз»
|
«+» - «мен үшін жаңа ақпарат»
|
«?» - «мені таңғалдырады»
|
Үй жүмысы
№31,4, №31,5
|
Тақырыпты меңгергенін анықтау
|
кері байланыс
(ауызша)
Оқулық
|
|
Математика пәнінің мұғалімі: Мұзартбек Ш.М
Тексерілді: ОӘБ бастығы Шакирова Б.Б
|