Пәні: Қазақ тілі
|
Мектеп:Жданов ЖББМ
|
Күні: 02.02.2022 ж.
|
Мұғалімнің аты-жөні: Садыкова А.А
|
Сынып: 10 А
|
Қатысқандар:
|
Қатыспағандар:
|
Бөлім атауы:
|
3 – бөлім Адамзат дамуының жаhандану мәселелері.
Тілдік жүйе және норма
|
Сабақ тақырыбы
|
Аумақтық жаһандану
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары.
|
10.1.5.1 коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында тиісті сөйлеу әдебін сақтай отырып, дұрыс сөйлеу;
10.4.4.1 сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу
10.3.5.1 әртүрлі тақырып бойынша көркемдегіш құралдарды ұтымды қолданып, шығармашылық жұмыстар (өлең, хат, әңгіме, шығарма) ұсына білу;
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар орындай алады: коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында тиісті сөйлеу әдебін сақтай отырып, дұрыс сөйлеуге дағдыланады; сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды шығармашылық жұмыстарда қолдана алады
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: көпшілік алдында тиісті сөйлеу әдебін сақтай отырып, сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды шығармашылық жұмыстарда тиімді қолдана алады
Кейбір оқушылар орындай алады: көпшілік алдында тиісті сөйлеу әдебін сақтай отырып, сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды шығармашылық жұмыстарда өте жақсы қолдана алады
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері
|
Жоғары деңгей
|
Құндылықтарды баулу:
|
Ұлттық қауіпсіздік және еліміздің бүкіләлемдік, өңірлік мәселелерді шешуге жаһандық тұрғыдан қатысуы — мемлекетіміздің белсенді, теңдестірілген, сындарлы және жауапты ішкі саясатының басты мәні.
|
Пәнаралық байланыс
|
Тарих, құқық, экономика
|
Алдыңғы оқу
|
Экономикалық жаһандану. Сөзжасамның синтетикалық тәсілі
|
ЖОСПАР
|
Сабақтың жоспар-ланған кезеңдері
|
Сабақта жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақ басы
5 мин
|
Үй жұмысын тексеру: Экономикалық жаһандану
Сөзжасамның синтетикалық тәсілі
|