Сабақ жоспары № Модуль/пән атауы Математика Сабақтың тақырыбы



Дата01.06.2023
өлшемі37,6 Kb.
#97721
түріСабақ
Байланысты:
Қазақстан Республикасы


Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
2020 жылғы 6 сәуірдегі
№130 бұйрығына 35-қосымша


М.ТЫНЫШБАЕВ АТЫНДАҒЫ ҚАЗАҚ КӨЛІК ЖӘНЕ КОММУНИКАЦИЯЛАР АКАДЕМИЯСЫНЫҢ


ШЫМКЕНТ КӨЛІК КОЛЛЕДЖІ


2022-2023 оқу жылы


Сабақ жоспары №

Модуль/пән атауы

Математика

Сабақтың тақырыбы

Функция және оның графигі

Педагог

Тәліпбай Ж.

Курс

1

Топ
















Сабақтың өткізілетін күні
















Сабақтың түрі

Тәжірибелік

Сабақтың мақсаты немесе оқыту нәтижелері

1 . Функция анықтамасын және берілу тәсілдерін білу;.

Бағалау критерийлері

1. Функцияның берілу тәсілдерін анықтай алады..
2. Функцияның берілу тәсілдерін қолдана алады.
3. Функцияның берілу тәсілдерін байланыстыра алады.
.

Оқу - әдістемелік құралдар, әдебиеттер

Математика:Жалпы білім беретін мектептің жаратылыстану-математика бағытындағы 10-сыныбына арналған оқулық, 1-2 бөлім, Алматы: «Мектеп», 2019ж.
Деңгейлік саралау технологиясы

Техникалық құралдар, материалдар

Оқулықтар,үлестірме материалдар,стикерлер,плакаттар


Сабақ барысы

Сабақ кезеңдері




1.Ұйымдастыру кезеңі: (5 минут)

а) сәлемдесу, студенттерді түгендеу;
б) сабақтың жүру жоспарын түсіндіру

2. Үй тапсырамасын тексеру кезеңі
(20 минут)

«Миға шабуыл» әдісі бойынша үйге берілген тапсырмаларды қайталап,еске түсіру.
1. Тест құрастыру
2. Терминдік сөздер
3. Жуық сандарын нөлдікке жуықтауға есептер құрастыру

3. Жаңа материалды түсіндіруге дайындық кезеңі (жаңа тақырыпты болжау) / Практикалық, зертханалық жұмысқа дайындық кезеңі (5 минут)

Сәлеметсіздерме!


Бүгін, Функцияның қасиеттері тақырыбын қарастырамыз..

Жоспар
1. Сендер қандай функциялармен таныссыңдар?


2. Функциялар мен олардың графиктерінің арасындағы сәйкестікті орнатыңдар?
Есептер шығару

4. Жаңа материалды түсіндіру кезеңі (Практикалық, зертханалық жұмысты орындау кезеңі)
(30 минут)

Функция – бұл негізгі математикалық ұғым. Ол арқылы әртүрлі шамалардың арасындағы байланыстарды көрсетуге болады. Функция туралы көп білген сайын, қоршаған ортаны танитын мүмкіндіктеріміз арта түседі



5. Жаңа материалды бекіту кезеңі. (Практикалық, зертханалық жұмысты тапсыру кезеңі)10 мин



6.Үй тапсырмасы туралы ақпараттандыру кезеңі (3 минут)

1. Қытай математикасы туралы іздену
2. №60-62
3.Термин сөздер

7.Сабақты қорытындылау және рефлексия 7 минут

Нені білдім?

Нені үйрендім?

Нені білгім келеді?










Оқушыларды 100 баллдық жүйе арқылы бағалау

Педагог: ___________________________________




Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет