Сабақ жоспары Қазақ тілі Бөлім: Ғ а л а м т ор ғ а л ама



Дата26.01.2023
өлшемі77,81 Kb.
#63040
түріСабақ


Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
«Амангелді әкімдігінің білім беру бөлімі А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін мектебі» КММ
(білім беру ұйымының атауы)

Сабақ жоспары Қазақ тілі



Бөлім:

6.Ғаламтор ғаламаты. Морфология

Педагогтің аты-жөні

Каласова Гулбарам Дуйсеновна

Күні:

20.01.2023

Сынып: 7-сынып

Қатысушылар саны:11

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Ең көп қолданыстағы желілер

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

7.3.5.1 оқылым және тыңдалым материалдары бойынша тірек сөздер мен сөз тіркестерін синонимдік қатармен ауыстыра отырып, жинақы мәтін жазу

Сабақтың мақсаты

Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

І. Ұйымдастыру кезеңі:
Жағымды ахуал 2 мин



Оқушыларды түгендейді және сабаққа әзірлігін белсендіреді.



-Салем достым! (амандасады)
-Сен қалайсың? (иықтарынан қағады)
-Қайда болдың? (құлақтарынан тартады)
-Мен сені сағындым! (қолдарын жүректеріне қояды)
-Сен келдің! (қолдарын жаяды)
-Жақсы болды!(құшақтайды)

Ауызша марапат айтылады

Оқу құралдары

ІІ. Сабақтың негізгі бөлімі:

  1. Үй тапсырмасына шолу. 5 мин

6-тапсырма

Мәтіннің келер шақта баяндалуын тексереді

БА барлығы оқиды.
Құндылықты-бағдарланған тәсіл — оқушының құндылықтар жүйесін қалыптастырушы оқу-тәрбиелік үдерістің сәйкесінше формалары арқылы тұлғаның өзін-өзі танытуы үшін алғы шарттар құруды көздейді.

Жақсы, дұрыста

Оқушы дәптері

Негізгі басты тақырыпқа өту;
25 минут
Ереже! Етістіктің шақтары
«Кім үздік ережеші»
Қолдану.
Ортақ тапсырма:
«Пкірлер» парағы әдісі
«Ең көп қолданыстағы желілер» деген тақырыпта ойтолғау жазу.
1-топ: бақыт
Жауабын жазады.
2-топ: қуаныш
Тексеріп, қосымша мәліметтер қосады.
3-топ: шаттық
Ұсыныс жазады.
Жинақтау.

«Карточкадағы терминдер» әдісі



Тапсырма: Сыныпты аралап жүріп, осы терминді өзге топтардағы оқушыларға түсіндіріп береді.

Сабақ тақырыбы, мақсатын айтады





Осы шақ, түрлері.
Келер шақ, түрлерін айтады.


Коммуникативтік тәсіл — бірінші кезекте оқушылардың ауызша және жазбаша сөйлеу дағдыларын дамытуға, қарастырып отырған мәтін, қатысып отырған әңгіме мазмұнын түсініп, туындаған жағдаятқа сәйкес тілді қолданып үйренуге бағытталған.



Жарайсың
Жақсы
Жетілдір

Жұмыс дәптері

5.Сабақты бағалау бөлімі:
3 мин
Рефлексия:
Үйге: ережелерді жаттау

«Мозаика» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс жасатады.



Сабақ бойынша бағалауын айтады
1.Маған ұнаған әрекет
2. Маған қиындық тудырғаны
3. Ұсынысым бар
4.Менің көңіл-күйім



ҚБ: 10 баллдық



Ноутбук



ҚОРЫТЫНДЫ:
Сабақ аяқталғаннан кейінгі мұғалімнің кері байланысы:









Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет