Білім беру ұйымының атауы
|
Нұр-Сұлтан қаласы, «Абай Құнанбайұлы атындағы №87 мектеп-гимназия» КММ
|
Бөлім:
|
Аспан әлемінің құпиялары
|
Педагогтің Т.А.Ә.
|
|
Күні:
|
10.04.2023
|
Қатысушылар саны:
мигрант оқушы(бағдарламаны меңгеруде олқылық, тілдік кедергісі бар)
|
Қатыспағандар саны:
|
Cынып:
|
5-cынып
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Алғашқы ғарышкерлер
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:
|
5.1.4.1 тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау;
5.1.6.1 коммуникативтік жағдаятқа сай эмоционалды сөздерді, дауыс ырғақтары арқылы қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді еркін қолданып, диалогке даярлықсыз қатысу, өз пікірін білдіру.
|
Сабақтың мақсаты:
|
Берілген ақпараттан тірек сөздер мен жетекші сұрақты табады;
Тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды;
Қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді еркін қолданып, даярлықсыз диалогке қатысады, өз пікірін білдіреді.
|
Бaғалаy кpитерийі:
|
- ақпарат ішінен тірек сөздер мен жетекші сұрақтарды падаланып, негізгі ойды анықтайды;
- қыстырма, қаратпа, одағай сөздерді қолдана отырып, диалогке қатысып, өз пікірін білдіреді;
- өткенді еске түсіреді;
- жазылым кезінде орфографиялық және пунктуациялық нормаларды сақтайды;
|
Ойлау дағдылаpының деңгейі
|
Қолдану
|
Cабақтың кезеңі/ уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Ұйымдастыру
5 минут
|
Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен амандасу, түгендеу.
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру.
|
Сабақтың тақырыбы, мақсатымен танысады.
|
Амандасу түрлері
|
Интерактивті тақта
|
Cабақтың басы
5-7 минут
Тыңдалымалды тапсырмасы
5 минут
|
Үй жұмысын тексеру. «Серпілген сауал» әдісі. Оқушыдан өткен тақырыбы бойынша сұрақ қойылады.
|
Оқушыға сұрақтар қойылады. Орнында отырған оқушыларға да сұрақ қоюға болады.
|
«Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау
|
|
|