САБАҚ: 1
|
Мектеп:“М.Ғабдуллин атындағы №3 мамандандырылған гимназиясы” КММ
Күні:16.02.2022ж
|
Сабақтың тақырыбы: Тезірек. Биігірек. Күштірек !
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні: Орасбекқызы Аяулым
|
СЫНЫП:6
|
Қатысқандар:
|
Қатыспағандар:
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары
|
6.1.3.1. Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсініп, детальді ақпаратты анықтайды
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлығы: Мәтіннің мазмұнын түсінеді
Көпшілігі: детальді ақпаратты анықтайды
Кейбірі: мәтіннен анықтаған детальді ақпаратты ауызша сұхбат пен жазба жұмыстарында қолдана алады
|
Тілдік мақсат
|
Негізгі сөздер мен сөз тіркестер: баскетбол,волейбол,футбол,кабадди, херлинг,бейсбол,хоккей,ирландықтар,гандбол т.б
|
Бағалау критерийі
|
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсінеді
Мәтін бойынша сұрақтар құрастырады
Сұрақтарға жауап береді
Детальді ақпаратты анықтайды
|
Құндылықтар
|
Салауатты өмір салтына баулу
|
Пәнаралық байланыс
|
Спорт тарихы
|
Алдыңғы оқу:
|
Спорт түрлері туралы біледі
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығу түрлері
|
Ресурстар
|
Басы
|
Үй тапсырмасын сұрау.
|
|
Ортасы
|
Оқылым
Мұғалім:
Видеоролик көрсету. Кабадди, Херлинг,Джай-алай, Боссабол ойындары туралы
Оқылым тапсырмасы
Сәйкестендіру
Сурет пен берілген етістіктерді сәйкестендіру
Секіру
Таяқ ұстау
Кері қайту
Доп соғу
Жазылым тапсырмасы. Оқулықпен жұмыс.
3- тапсырма(оқулық)
Оқылым мәтінінен салт және сабақты етістіктерді тіркескен сөзімен қосып жазыңдар
5-тапсырма. Мақал-мәтелбердегі өздік етіс жұрнақтарын көрсетіп, іс-әрекетті кім орындайтынын анықтаңдар.
|
АКТ
Оқулық
|
Соңы
|
Оқушылар берілген стикерлерге сабақтың барысы жайлы өз ойларын жазып, ағашқа іледі.
Үй тапсырмасы: 6- тапсырма, 127 бет
|
Стикер
|