Пән: Қазақ тілі
|
Мектеп: №2 АГГПК
|
Күні: 20.10
|
Мұғалімнің аты-жөні: Мухамеди Синара
|
Сынып: 3 сынып
|
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
|
Сабақ тақырыбы
|
Ас не үшін қажет?
|
Оқу мақсаттары
|
4.1.1.54. Оқыған, тыңдаған материалдар бойынша мұғалімінің көмегімен оқулық бойынша жұмыс жасау
|
Сабақ мақсаттары
|
Білімділік: Біріккен сөздермен таныстыру.
Дамытушылық: Оқушылардың сөздік қорын, шығармашылық қабілетін, топпен жұмыс істеулерін, қиялын дамыту, іскерлік дағдыларын қалыптастыру.
Тәрбиелік: әдемі, таза, сауатты жазуға үйрету. Бірігіп жұмыс жасауын ұйымдастыра отырып, ынтымақтастыққа тәрбиелеу.
|
Сабақтың көрнекіліктері
|
Ребус, слайд, суреттер, кесте
|
Әдіс-тәсіл
|
Жеке жұмыс, Гүлмен тілек әдісі, Бес Т әдісі
|
Бағалау критерийлері
|
Жаңа ақпарат жинап, сөйлемдер құрайды.
|
Пәнаралық байланыстар
|
Дүниетану
|
Қауіпсіздік ережелер
|
Құрал-жабдықтарын қадағалау, бес Т ережесі
|
Қолданылатын ресурстар
|
Оқулық, постер, тапсырмалар, кері байланыс, стикер, интерактивті тақта
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы(3мин)
|
Бес “Т” ережесі
«Гүлмен тілек» (сергіту және топқа біріктіру)
Оқушылар арнайы дайындалып келген гүлді алақандарына салып тұрып, бір-біріне тілек тілейді.
|
Түрлі-түсті гүлдер
|
Сабақтың
Ортасы
1-тапсырма
|
Мәтінді тыңда.
Сұрақтарға жауап бер.
|
Сабаққа керекті оқулық дәптер қаламсаптар стикерлердің көмегімен сабақ өту
|
2-тапсырма
|
Жер-су атаулары мен олардан шығатын пайдалы қазбаларды сәйкестендір. Біріккен сөздерді тап. Үлгі бойынша 3-4 сөйлем құра.
|
3-тапсырма
|
Өнеңді мәнерлеп оқы. Өлең не туралы? Өлеңнен біріккен сөздерді тауып, оның қалай жасалғанын түсіндір.
|
4-тапсырма
|
Сергіту сәті! Шығармашылық жұмыс .
Қызығушылықтарын оятып! Хоки-поки биін билейді
|
|
5-тапсырма
|
Тірек сөздермен монолог құрап жаз.
|
Сабақтың
соңы
|
Рефлексия сұрақтары
Сендерге бүгінгі сабақта не ұнады?
Сендерге бүгінегі сабақта не қиын болды?
Сендер бүгінгі сабақта не үйрендіңдер
Үйге тапсырма: 115 бет 34 тапсырма; Дереккөздерден төменгі сұрақтарға жауап ізде.
|
Стикердің көмегімен бүгін сабақта қандай көңілде болғанын жазу
|
Қорытынды бағалау
|
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1.
2.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1.
Сабақ барысында сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиындықтары туралы не
білдім? Менің келесі сабағымды жетілдіруге не көмектеседі, неге көңіл бөлу керек?
1.
2.
|