Сабақ тақырыбы Сабақ № тоқсандық бағдарлама бойынша Күні Мұғалімнің аты-жөні



Дата29.04.2023
өлшемі205,79 Kb.
#88374
түріСабақ
Байланысты:
музыка 3 сынып 23 02.2023


Абай облысының білім басқармасы Семей қаласының білім бөлімінің «№20 жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі




Үй тапсырмасы: 102-103 бет мазмұндау.Маңмаңгер әнін жаттау
78-80 бет мазмұндау. Кестелі орамал әнін жаттау. тапсырмалардқайталШығармашылық және суырыпс алма.109– бет 10-тапсырма.

сынып

пән

Сабақ тақырыбы

Сабақ № тоқсандық бағдарлама бойынша

Күні

Мұғалімнің аты-жөні

Тарау: 4-бөлім

3

музыка

Ұлы Дала сал -серілері




23.02.23

Аманбаева Х.А
САБАҚ ЖОСПАРЫ

Оқу мақсаты: 3.1.3.3 - музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтау және ажырату
3.3.1.1 - өз шығармашылық жұмысын көрсету, өзінің және өзгелердің жұмыстарын бағалай білу

Сабақ мақсаты:
Музыкалық шығармаларды талдау барысында негізгі музыкалық ұғымдарды анықтайды және ажыратады өз шығармашылық жұмысын көрсетеді, өзінің және өзгелердің жұмыстарын бағалай біледі.

Сабақ барысы/ уақыты

Оқушы әрекеті

Мұғалім әрекеті

бағалау

Ресурстар

1. ұйымдастыру



Музыкалық сәлемдесу. Оқушыларды түгелдеп, оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.
3 тілде музыкалық амандасу.







https://www.youtube.com/watch?v=4mh3ElJrh2U



2.Қайталау. Үй тапсырмасын тексеру.

Сұрақтарға жауап беріңдер:


-Шара Жиенкұлова кім?
- Болат Аюханов қай жерде дүниеге келді?
- Билердің қандай түрін білесің?



Оқушыларға сұрақ қояды

ҚБ



Оқулық.



3.Өзектілігі немесе тақырыптың маңыздылығы.

Ойтүрткі
«Ой шақыру» әдісі
Мақсаты: бейнелі суреттерге сүйене отырып, сабақтың тақырыбын болжау .

- Суретте кім бейнеленген?
Оқушыларға сабақтың тақырыбы және мақсаты таныстырылады.

Жаңа сабақты ашу



https://www.youtube.com/watch?v=8oWphQ1nqyo

4. Жаңа тақырыпты меңгеру

Оқы/Прочитай бейне таспаны
104-105-бет, 1 тапсырма.Талқылау.
Суреттерге қарап, басқа да атақты әнші,сал-серілерді , ақындарды, күйшілерді, композиторларды ата.
-Олардың атақты адамдар болуына қандай қасиеттері әсер етті?
-Өзің неге қызығасы?Қалай атақты болуға болады?:жақсы оқу, мақсат қою, ұлы адамдарға еліктеу арқылы және т.б.
2-тапсырма. Ақпарат іздеу. Ақансері Қорамсаұлы
3- тапсырма . Тыңдау және талдау. Маңмаңгер әні

Қарқыны баяу оқушыларға жетелеуші, түрткі сұрақтар қояды



ҚБ


Оқулық 4-бөлім,
104-105 бет
https://www.youtube.com/watch?v=ZRQyeBVZAEw
https://www.youtube.com/watch?v=iEW8KULpnkg
Ерлан Рысқали



5. Сабақты бекіту. Рефлексия/кері байланыс.



Рефлексия:
Бүгінгі сабақтан не білдің?
-Сабақта не сәтті болды?
-Қай тапсырма қиын болды?
-Сабақа әлі нені жақсарту керек?

Оқылым жұмысы арқылы сабақты бекіту

ҚБ

Оқулық 4-бөлім, бет



ЖТ- жекелей тапсырма

4-тапсырма.Орындау.
Маңмаңгер әнін үйрену.
2\4 өлшеміне дирижерлеп , әнді орында. Рамазан Стамғазиевтің орындауы

Жеке жұмыс

ҚБ


Оқулық 5-бөлім, 103-бет
https://www.youtube.com/watch?v=6ICzHgyBK1w

Есте сақта!
Сал- жан-жақты өнерлі адам (ақын, әнші,композитор,суырыпсалма т.б ).
Лирикалық ән адамның ішкі сезімі мен толғанысын білдіреді. «Маңмаңгер»-әншінің тұлпарына деген сүйіспеншілігін білдіретін лирикалық ән.

Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет