Сабақ Тексерілді: Ботабекова г пән: Математика Мектеп: №24 Ж. Сүлейменов атындағы жалпы орта мектеп Күні



Дата30.11.2022
өлшемі183,68 Kb.
#53744
түріСабақ
Байланысты:
24сабақ матем.4.10.22ж


24- сабақ Тексерілді: Ботабекова Г

Пән: Математика

Мектеп: №24 Ж. Сүлейменов атындағы жалпы орта мектеп

Күні:4.10.22ж

Мұғалімнің аты-жөні: Сарбаева А

Сынып: 4-сынып

Қатысқандар саны:22 Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

10, 100, 1000 сандарына қалдықпен бөлу

Оқу мақсаты

4.1.2.6 - 10, 100, 1000 сандарына қалдықсыз және қалдықпен бөлу

Сабақтың мақсаты

10, 100, 1000; сандарын қалдықпен және қалдықсыз бөлуді білетін болады.
10, 100, 1000; сандарын қалдықпен бөлуді қалай тексеруді түсіндіре алатын болады.
Күнделікті өмірден 10, 100, 1000; сандарына қалдықпен және қалдықсыз бөлуге есептер құрастыра алатын болады.

Сабақтың барысы

Сабақ кезеңі

Педагог әрекеті

Оқушы әрекеті

Бағалау

Ресрурс

Сабақтың басы
5 мин

(Ұ) «Сиқырлы қапшық»
Қапшыққа салынған саны бірдей қызыл,сары,жасыл шариктер таңдап алуды ұсынамын. Осы түстер бойынша оқушыларды 3 топқа бөлемін:1-топ: «Сергіту жаттығуы
«Кездесу» ойыны

Топтарға бөлу. Жаңа топ құру
Себетпен стикер әкелу. Оқушыларға себеттен стикер алуларын сұраймын.Стикер түрлеріне қарай 3 топқа бөлініп отырады.



Оқушыларды ынталандыру мақсатында оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау сөздері арқылы қалыптастырушы бағалау жүйесі бойынша бағаланады.



Тапсырма орындауға қажетті құралдар.

Сабақтың ортасы
35 мин

Есепте
3 тапсырма
Есепте.
45 000 : 100 + 50 =
567 – 623 : 7 + 13 =
62 ∙ 9 – 928 : 2 =
(3 599 + 101) : 100 =
825 ∙ 1 000 : 10 =
100 000 : 100 : 100 =

Берілген тапсырманы орындайды
5 тапсырма
Көрсетілген өлшем бірліктеріне өрнекте.
10 см2 = мм2
1 м2 = см2 = мм2

1 000 000 м2 = км2


5 дм2 = см2 = мм2

Оқушыларды ынталандыру мақсатында оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау сөздері арқылы қалыптастырушы бағалау жүйесі бойынша бағаланады.



Тапсырма орындауға қажетті құралдар.





Дескрипторы:
Сен көптаңбалы сандарды 10, 100, 1000-ға қалдықпен бөлуді үйренесің.

Оқушыларды ынталандыру мақсатында оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау сөздері арқылы қалыптастырушы бағалау жүйесі бойынша бағаланады.



Тапсырма орындауға қажетті құралдар.

Сабақтың соңы
5 мин

Жаңа білім мен тәжірибені қолдану.
Ой толғаныс кезеңі
Үйге №10



8 тапсырма
Үш ағайынды үстелде жатқан жаңғақтарды қалай бөлу­ге болатынын ойлануда. Арман былай деді: «Егер әрқайсымыз 8 жаңғақтан алатын болсақ, екеуі артық қалады. Ал 9 жаңғақтан алатын болсақ, бір жаңғақ жетпей қалады». Үстелде барлығы қанша жаңғақ болған?
Жауабы: үстелде барлығы жаңғақ болған.



Оқушыларды ынталандыру мақсатында оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау сөздері арқылы қалыптастырушы бағалау жүйесі бойынша бағаланады.



Тапсырма орындауға қажетті құралдар.


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет