Сабақжоспары/ Поурочный план 2 Ұғымды анықтаудың тәсілдері мен жолдары ( сабақ тақырыбы/ тема занятия) Модуль/пән атауы/ Наименование модуля /дисциплины
(сабақ тақырыбы/ тема занятия)
Модуль/пән атауы/ Наименование модуля /дисциплины_______________________
Математиканың теориялық негіздері және бастауыш сыныптарда математиканы оқыту әдістемесі Дайындаған педагог/ Подготовил педагог __Амиртай С_____________________
"01" 03.2022 жыл/ года
1.Жалпы мәліметтер/Общие сведения Курс/ топтар/ Курс, группы 2, ЖББ-21А, ЖББ-21Б _________
Сабақ түрі/ Тип занятия__теориялық______________
2. Мақсаттары, міндеттері/ Цели, задачи Ұғымды анықтаудың тәсілдері мен жолдары туралы түсінік беру
2.1 Оқу процесінде білімалушылар игеретін кәсіби дағдылардың тізімі/ Перечень профессиональных умений, которыми овладеют обучающиеся в процессе учебного занятия:
Ұғымды анықтаудың тәсілдері мен жолдары туралы түсінік береді.
Теориялық білімді практикада қолдана алады.
3. Сабақтың жабдықталуы/ Оснащение занятия 3.1 Оқу-әдістемелік жабдықтау, анықтамалық әдебиет/ Учебно-методическое оснащение, справочная литература:
Оспанов Т.Қ., Кұрманалина Ш.Х. Курманалина С.Х. Бастауыш мектепте математиканы оқыту әдістемесі.-Астана. Фолиант,2007.
3.2 Техникалық жабдықтау, материалдар/ Техническое оснащение, материалы: ПК
Сабақ барысы/ Ход занятия___
Сәлемдесу, түгендеу
Сабақ барысын таныстыру
Бүгінгі сабақта біз өзімізді әр түрлі маман иесіміз деп армандап көрейік, олар: дүкенші, құтқарушы және жолсерік. Қандай да болсын маман иесі болу үшін не керек? Әрине, білім керек. Сондықтан маман иесі ретінде жұмысқа кіріспес үшін алдымен біліміміз сол маманға сай ма, жоқ па, соны тексеріп алайық.
Үй жұмысын тексеру: а) Өткен тақырып бойынша тексеру сұрақтарын қою:
- Тең жиындар деп қандай жиындарды айтамыз?
- Бос жиын деп қандай жиынды айтады?
- Ішкі жиын деп қандай жиынды айтады?
- Меншікті ішкі жиын деп қандай жиынды айтады?
Жиындардың қилысуын анықта.
Қилысудың қандай қасиеттері бар?
Жиындардың бірігуін анықты.
Бірігудің қандац қасиеттері бар?