Сабақтың тақырыбы 3,4 Бұрылыстар Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата18.12.2022
өлшемі0,53 Mb.
#57899
түріСабақ
Байланысты:
инфор


Қысқа мерзімді жоспар


Бекітемін: ________________



Бөлім:

Роботтехника

Педагогтің аты-жөні




Күні:




Сынып: 5

Қатысқаны:

Қатыспағаны:

Сабақтың тақырыбы

3,4 Бұрылыстар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

5,3,3,3 робот қозғалысын ұйымдастыруға арналған түс датчигін қолдану

Сабақтың мақсаты

Бағалау критерийлері

  • Сызықтық алгортмге мысал келтіре алады.

  • Роботтың шаршы бойымен қозғалу алгоритмін айта алады.

  • Роботтың шаршы бойымен қозғалу программасын құра алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар



Сабақтың басы


Ұйымдастыру бөлімі
Оқушылармен амандасу, сабақ тақырыбы мен мақсаты, бағалау критерийлері таныстырылады. Оқушылардың сабаққа дайындау үшін, алдымен көңіл күйлерін сұраймын.

Өткен сабақты пысықтау: «Бір минут» әдісі



  • Гироскоп дегеніміз не?

  • Гороскопиялық датчик дегеніміз не?

  • Гороскопиялық датчик қалай жұмыс істейді?

  • Роботтың бұрыштық бейімділігін анықтау және оны белгілі бір бағытқа бұру үшін қандай программа жазу керек?



Жаңа сабақ
Сабақ тақырыбына сәйкес бейнематериал көрсетемін.
Жаңа сабақты түсіндіремін.





Сабақтың мақсаты мен бағалау критерийлерін мұғалімнің көмегі арқылы танысады.

Оқушылар қойылған сұрақтарға жауап айтады.


Оқушылар видеоматериалды көреді, түсінеді.

«Жарайсың», «жақсы», «талпын», «керемет» мадақтау сөздерімен бағалаймын.



WhatsApp



Сабақтың ортасы


Жаңа сабақты меңгеру.


Onlinemektep.kz платформасынан бүгінгі сабақ тапсырмаларын орындайды.





Платформадан сабақ тапсырмаларын орындайды.

10 баллдық жүйемен бағаланады.

Onlinemektep.kz



Сабақтың аяғы




Оқушылардан рефлексияны «Мини-сұхбат» әдісімен аламын. Google Forms-да жазалған сұхбатқа сілтеме арқылы жауап береді.



- Мен... үйрендім.
- Маған...қиын болды.
- Маған ... қызықты болды.
- Бүгінгі сабақ ұнады ма?
Үйге тапсырма:


Google Forms-дағы сілтемеге кіріп, оқушы өз ойын жазады.Кері байланысын білдіреді.










Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет