Сабақтың тақырыбы: 3D модельдерді практикалық тұрғыдан құрастыру



Дата17.10.2023
өлшемі149,5 Kb.
#117173
түріСабақ
Байланысты:
6-сынып кмж 16


Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

3D баспа

Педагогтың аты-жөні




Күні




Сынып 6

Қатысушалыр саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

3D модельдерді практикалық тұрғыдан құрастыру.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану
6.3.1.4 айналу денелерін құру және оларды түрлендіру
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

«3D модель» анықмасын біледі

Көптеген оқушылар:

SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, модель құрастырады

Кейбір оқушылар:

SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, модельді бояйды



Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

1.Оқушылармен амандасу.
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.
3. «Телеграмма» әдісі
-SketchUp программасын пайдаланып күнделікті тұрмыста қолданылатын қандай бұйымдардың 3D моделін жасауға болады?

ҚБ: жұлдыз /2 балл/





1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
4.Сұраққа жауап береді

Жұлдыз
2 балл




Сабақтың ортасы

Жеке жұмыс.Тұрмыстық заттардың модельдерін құрастыр.

1-тапсырма. Орындықтың моделін құрастыр.


Дескриптор:


- SketchUp редакторды іске қосады;
- SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, орындықтың моделін құрастырады;
-модельді бояйды.

ҚБ: жұлдыз /4 балл/


2-тапсырма. Терезенің моделін құрастыр.


Дескриптор:


- SketchUp редакторды іске қосады;
- SketchUp программасының құралдарын пайдаланып, терезенің моделін құрастырады;
-модельді бояйды.

ҚБ: жұлдыз /4 балл/



SketchUp программасында моделін құрастырады



SketchUp программасында моделін құрастырады

Жұлдыз
4 балл
Жұлдыз
4 балл

компьютер

Сабақтың соңы

1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.
2.Кері байланыс:


Өзін-өзі бағалау.







Үй тапсырмасы

§2.7











Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет