Сабақтың тақырыбы: Қазіргі сән Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты



Дата10.02.2023
өлшемі242,29 Kb.
#66655
түріСабақ

Білім беру ұйымының атауы

М.Дәуленов атындағы мектеп-интернаты

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

Киіну. Сән.Талғам.

Педагогтің аты-жөні:

Ризабекқызы Назым

Күні:

10.10.2022

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Қазіргі сән

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

5.3.6.1 мәтіндегі орфографиялық қателерді сөздіктерге сүйене отырып, түзету және редакциялау;5.4.2.1 сөз ішіндегі және сөз аралығындағы ілгерінді, кейінді және тоғыспалы ықпал заңдылықтарына сәйкес айта білу

Сабақтың мақсаты

Оқшау сөздерді біледі. Мәтінді оқиды. Киім түрлерін атай алады...

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру
Өзін-өзі тексеру
Өткен білімді еске түсіру

Жаңа білім


Бекіту
Кері байланыс





Семантикалық кесте



Р/с

Оқшау сөздердің қай түріне жататынын белгіле

Қаратпа сөз

Қыстырма сөз

Одағай сөз

1

Меніңше, бұл-өте мықты адам.










2

Сәуле, бүгін кешке киноға барасың ба?










3

Па, шіркін! Дауысы дауыс-ақ.










4

Қашан келдің, қарағым.










5

Бәлкім, бұл жолы жеңіске жетерміз.










6

Әттеген-ай! Үлгермей қалдымғ ой.









6-тапсырма



Топтастыру. Тақтаға киім түрлері ілінеді.




«Броундық қозғалыс». Сыныптағы оқушылардың қандай стильді ұнататынын сауалнама жүргізу арқылы біледі.

Сабақтан алған 3 ақпарат әдісі



1.Қаратпа сөзді табады


Қыстырма сөзді табады
Одағай сөзді табады

1.Мәтінді оқиды


2. Мәтін бойынша 1 сұрақ құрастырады

1.Атасының киімін табады


2.Анасының киімін табады
3.Әжесінің киімін табады
4.Әкесінің киімін табады
5. «Көйлегі» сөзіндегі ықпал түрін ажыратады

1.Сыныптасына тақырыпқа сай сұрақ қояды


2.Сұрақтың жауабын дәптеріне жазады
3.Қатесін сөздікке сүйеніп жөндейді.

Жұптардың бірін-бірі бағалауы
Мұғалімнің кері байланысы

Екі жұлдыз, бір тілек


Екі жұлдыз, бір тілек



Парақтар
Оқулық

Суреттер






Семантикалық кесте

Р/с

Оқшау сөздердің қай түріне жататынын белгіле

Қаратпа сөз

Қыстырма сөз

Одағай сөз

1

Меніңше, бұл-өте мықты адам.










2

Сәуле, бүгін кешке киноға барасың ба?










3

Па, шіркін! Дауысы дауыс-ақ.










4

Қашан келдің, қарағым.










5

Бәлкім, бұл жолы жеңіске жетерміз.










6

Әттеген-ай! Үлгермей қалдымғ ой.












Р/с

Оқшау сөздердің қай түріне жататынын белгіле

Қаратпа сөз

Қыстырма сөз

Одағай сөз

1

Меніңше, бұл-өте мықты адам.










2

Сәуле, бүгін кешке киноға барасың ба?










3

Па, шіркін! Дауысы дауыс-ақ.










4

Қашан келдің, қарағым.










5

Бәлкім, бұл жолы жеңіске жетерміз.










6

Әттеген-ай! Үлгермей қалдымғ ой.













Р/с

Оқшау сөздердің қай түріне жататынын белгіле

Қаратпа сөз

Қыстырма сөз

Одағай сөз

1

Меніңше, бұл-өте мықты адам.










2

Сәуле, бүгін кешке киноға барасың ба?










3

Па, шіркін! Дауысы дауыс-ақ.










4

Қашан келдің, қарағым.










5

Бәлкім, бұл жолы жеңіске жетерміз.










6

Әттеген-ай! Үлгермей қалдымғ ой.












Р/с

Оқшау сөздердің қай түріне жататынын белгіле

Қаратпа сөз

Қыстырма сөз

Одағай сөз

1

Меніңше, бұл-өте мықты адам.










2

Сәуле, бүгін кешке киноға барасың ба?










3

Па, шіркін! Дауысы дауыс-ақ.










4

Қашан келдің, қарағым.










5

Бәлкім, бұл жолы жеңіске жетерміз.










6

Әттеген-ай! Үлгермей қалдымғ ой.











Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет