Сабақтың тақырыбы: Динамика негіздері жиынтық сабақ. Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



бет1/3
Дата15.12.2023
өлшемі25,83 Kb.
#138533
түріСабақ
  1   2   3

Қысқа мерзімді жоспар

Бөлімі:

Динамика негіздері

Студент-практикант:

Құдайберген Ұ.Ж

Күні:




Сыныбы:9В

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Динамика негіздері жиынтық сабақ.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты:




Сабақтың мақсаты:

Динамика бөлімін түсініп, өмірмен байланыстыра алады.

Сабақтың барысы:



Сабақ кезеңі/
Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
10 мин.
3 мин.
«Ой қозғау әдісі»



Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен амандасу, түгендеу, сабаққа дайындығын бақылау.
– жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру
– топтарға бөлу.
“Конверт әдісі”бойынша оқушыларды топқа бөлу
1-топ: 1-топ
2-топ: 2-топ
3-топ: 3-топ
1. «Сәйкестендіру» әдісі бойынша өткен тақырыптарды еске түсіру

1-топ,2-топ,3-топ сөздерін бір-бірлеп конверттен суырады, кімге қандай сөздер келеді сол бойынша топқа бөлінеді.
Берілген тапсырманы орындайды.

Дескриптор
Динамика бөліміндегі формулаларды біледі;
Жалпы балл-2

Презентация

Тапсырмалар жазылған қағаздар



Сабақтың ортасы
15 мин.
«Физикалық кафе» әдісі

3 мин.
«Карта» әдісі


10 мин.



2. «Физикалық кафе» әдісі бойынша динамика бөлімін толық қайталап, есептер шығартады.
«Карта» әдісі арқылы оқушылар динамика бөлімі бойынша теорияны еске түсіру.

Есептер береді



Менюден тапсырмаларды таңдап орындайды.

Карталар арқылы сұрақтарды дұрыс жауабымен басады.


Есептер шығарады

Дескриптор
Тапсырманы орындайды
Жалпы балл-3
Дескриптор
Сұрақтарға жауап береді
Жалпы балл-2

Дескриптор


Есеп шығарады
Жалпы балл-3

Меню
Тапсырмалар жазылған қағаздар
Сұрақтар мен теория жазылған карталар

Есептер жазылған қағаздар



Сабақтың соңы
Рефлексия
4 мин.

Бағалау
Үй тапсырмасы



+Плюс
Сабақта қызық болған, пайдалы нәрселер жазылады
– Минус
Сабақта сәтсіз шыққан ,пайдасы жоқ не шамалы болды деген нәрселер жазылады
?- Қызықты- «Не білгім келеді? Не «Бұл мен үшін қызық болама деген сұрақтарға жауап келтіру.
Әр тапсырманың бағалау критериилері бойынша 10 баллдық жүйемен бағалау
Оқулық 103-беттегі тапсырма

Стикерге өз ойларын жазады

Жалпы тапсырмалар бойынша 10 балл



Стикер



«Физикалық кафе» ойыны
Ойын шарты: Бұл сайысқа Әр топтан 3 оқушыдан қатысады. Даяшылар әр үстелге ас мәзірін алып барады, оқушылар өздері бірінші тағам, екінші тағам, салат, сусындар таңдайды.
Ас мәзірі


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет