Сабақтың тақырыбы: Кесінді ортасының координаталары Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



бет1/3
Дата25.09.2022
өлшемі52,11 Kb.
#40172
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
10сынып геом 15,03


Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
Кеңістіктегі тікбұрышты координаталар жүйесі және векторлар

Мектеп:№ 138 ЖОББМ

Педагогтің аты-жөні:

Стамкулова Гаухар

Күні:15. 03 2022 ж




Сыныбы: 10 «Ә»

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Кесінді ортасының координаталары

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

10.4.7 кеңістіктегі екі нүкте арасындағы арақашықтықты таба білу;
10.4.12 кеңістіктегі вектордың координаталарын және ұзындығын таба білу;

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар: кеңістіктегі екі нүкте арасындағы арақашықтықты таба біледі;
Оқушылардың басым бөлігі: кеңістіктегі вектордың координаталарын және ұзындығын таба біледі;
Кейбір оқушылар: кеңістіктегі вектордың координаталарын және ұзындығын тұжырымдайды;

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Ұжымдық жұмыс.


3 мин.
Миға шабуыл. «Ой қозғау» әдісі.


5 мин.


1. Ұйымдастыру кезеңі.
Оқушылармен сәлемдесіп, сабаққа қатысуы мен дайындығын қадағалаймын. Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру және ширату үшін
«Қос шеңбердегі комплименттер» ойсергек әдісін қолданамын. «Санамақ» әдісі арқылы 3 топқа бөлемін.1-топ «Үшбұрыш», 2-топ «Шеңбер», 3-топ «Көпбұрыш» деп аталады. Әр топ топбасшы сайлайды.

Оқушылар оқулықтан жаңа сабақты оқып, топ ішінде талқылап бір- біріне түсіндіріп әр топ қорғайды:
Сұрактарга жауап береді
Мақсаты: Жылдам әрі функционалды түрде сыни ойлауды дамыту.
Тиімділігі: Оқушының танымдық дағдысы артады. Сонымен қатар оқушыға сабақтың өмірмен байланысын көрсетеді және сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтауға мүмкіндік береді.
. «Өз өзіңді тексер» әдісі бойынша оқушылар тақтада дұрыс жауабымен тексеріп, өзін бағалайды.
Саралау: Бұл жерде саралаудың «Диалог және қолдау көрсету» тәсілі қолданылады.

(Әр дұрыс жауапқа топбасшы «+» таңбасымен бағалап отырады).

Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай «Мадақтау сөздері» әдісі арқылы бірін-бірі бағалайды. Жарайсың!, Керемет!, Жақсы!, Талпын!,.





Түрлі түсті қима қағаздар

ДК экраны


Сұрақтар топтамасы.


геометрия
ДК экраны
10-сынып оқулығы.
Шыныбеков
«Атамұра» 2019







Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет