Сабақ: қазақ тілі
|
Мектеп: №14 орта мектеп гимназиясы
|
Күні: 14.01.2020
|
Мұғалім: С.Б.Базарбаева
|
Сынып: 0 «в»
|
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Бөлім атауы
|
Жолдар бізді қайда бастайды?
|
Сабақтың тақырыбы
|
Мен тауға барамын
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары:
|
1.2.2.1 Сурет/үлгі бойынша хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын дұрыс қойып сөйлеу
|
Сабақтың мақсаттары
|
Сурет бойынша сөйлем құрайды.
Берілген сурет бойынша сұраулы сөйлемнің интонациясын дұрыс қойып айтады.
Суретті басшылыққа ала отырып хабарлы сөйлем құрайды.
|
Бағалау критерийлері:
|
Сурет бойынша сөйлем құрай алады.
Берілген сурет бойынша сұраулы сөйлемнің интонациясын дұрыс қойып айта алады.
Суретті басшылыққа ала отырып хабарлы сөйлем құрай алады.
|
Осыған дейін меңгерілген білім
|
Жұмыс дәптерімен жұмыс
|
Жоспар
|
Жоспарланатын уақыт
|
Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер
|
Дереккөздер
|
Сабақтың басы
8 минут
Сабақтың ортасы
15 минут
|
Оқушылармен амандасып, көңіл-күйлерін сұраймын. Сабаққа дайындықтарын қадағалау.
1-ден 10-ға дейін санау; түстерді ажырату.(3 тілде қазақша, орысша, ағылшынша)
Үй тапсырмасы:Жұмыс дәптерлерін тексеру.
1-тапсырма. Оқушылардың назарын тақтадағы суретке аудару. Сурет бойынша сөйлетуге дағдыландыру.Мен үйге барамын. Мен мектепке барамын. Мен тауға барамын.
2-тапсырма. Барамын барасың, барады сөздерінің айырмашылығын түсіндіру. Сөздерді дұрыс айтуға дағдыландыру.Берілген суретермен үш жақта айтуға дағдыландыру. Оқушылардың өздері сұрақ қойып үйренеді. Мысалы Сен қайда барасың? Ол қайда барады?
3-тапсырма. Оқушыларға А4 қағазы үлестіріліп өздері қалаған таудың суретін салады.
|
|
Сабақтың соңы
2 мин
|
Кері байланыс:
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суретті таңдау арқылы жеткізу
Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
Үйге тапсырма: Жұмыс дәптерімен жұмыс
|
|