Сабақтың тақырыбы Семинар-9



бет1/3
Дата15.12.2023
өлшемі26,76 Kb.
#138115
түріСабақ
  1   2   3




Жетекші: Аманбаева Махаббат Батырғалиқызы

Университет: Абай атындағы Қазақ Ұлттық Педагогикалық университеті

Күні: 16.11.2023

Практикант: Оразбек Айбар Арапбекұлы

Группа: 7M01513-биология, 1-курс

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Семинар-9. Зерттеудің ғылыми жаңалығы мен теориялық маңыздылығын айқындау кезеңдері.

Оқу мақсаты



Зерттеудің ғылыми жаңалығы мен теориялық маңыздылығын айқындау кезеңдерін түсіндіру

Сабақтың мақсаты

Зерттеудің ғылыми жаңалығы мен теориялық маңыздылығын айқындау

Бағалау критериилері



Өзіндік бағалау.
Әр топ басшы жауап берген магистранттарға жекелей 1 баллдан қосып отырады.
Жалпы балл саны-10.

Құндылықтарды қалыптастыру



- білімді әдістемелік қолдану;
- өзіндік білімді жетілдірудің тұрақты дағдысы;
- өзіндік дамудың үнемі қажеттіліг;
- қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде еркін сөйлеу;
- топта және жеке тиімді жұмыс істей білу ;

Пән аралық байланыс

СТЕМ технологиясы және модельдеу, Теориялық биология.

Алдыңғы білім

Дәріс 9 Эксперименттік зерттеу жұмыстарын ұйымдастыру талаптары

Сабақтың барысы (50 мин)

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы

3-мин

3-мин
8-мин
8-мин
Сабақтың ортасы

10-мин
5-мин


10-мин

Сабақтың соңы

2-мин

Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу. Магистранттарды түгендеу.
(W) Магистранттар ұсынылған кесік арқылы 3 топқа бөлінеді.
Магистранттар жаңа сабақты топта талқылайды және ұсыныс жасайды. (оқытушы өзі мақсаттарды көрсете/ айта алады ).
Сабақтың мақсатына шығу: (оқытушы айтады)
Топ басшылпары: Өкіл әдісі арқылы бағалау жүргізіледі.
(T) Оқытушы
- Магистранттар, Сіздер квест ойыны арқылы түсінгендеріңіз бойынша эксперименттік зерттеу жұмыстарын ұйымдастыру талаптарынан сұрақтарға жауап беретін боласыздар



  1. Оқытушы Магистранттарға топтық жұмыс ұсынады. Топтық жұмыс Сократив сайты арқылы орындалады. Mагистранттарға тек сұраққа жауап түрінде ғана сұрайды.

Оқытушы үшін:


- Магистранттардың жұмысын қадағалайды
- Ат салыспай отырған магистранттарды топқа енгізуіне күш салады.



  • (W) «Біліміңді тексер» презентациядан зерделеу ұсынылады. Зерттеулерге вордуол платформасы арқылы магистранттар өзі таңдаған сұраққа ауызша жауап береді.



  1. Тұрақты даму мақсаттары

  1. a Балалардың мүдделерін, мүгедектердің ерекше қажеттіліктерін және гендерлік аспектілерді ескеретін білім ордаларын құру және жетілдіру және барлығына бірдей қауіпсіз, зорлықтан және әлеуметтік тосқауылдардан еркін және тиімді білім алу ортасын қамтамасыз ету мақтасында әр топқа жеке тақырыптар берілетін болады.


Әр топ берілген тақырыпқа зерттеудің ғылыми жаңалығы мен проблеманы шешу жолдарын ұсыныс жасайтын болады.


(I)(f) Магистранттар тапсырманы орындайды
Рефлексия: Оқытушы магистранттарға сұрақтар қояды:
- Сіздерді не таңғалдырды? Не қызықты болды?
- Сіздер тапсырманы ойдағыдай орындай алдыңыздар ма? Қандай кедергі, қиыншылықтар кездесті?
- Сабақтағы ең қызықты жағдайды атаңыз?
- Қиыншылық туғызған жағдайды атаңыз?
- Сіздерге қызығушылық туғызған жағдай?
- Сіздердің мұғалімге, және бір-бірлеріңізге тілектеріңіз?
- Сіз өз жұмысыңызды қалай бағалайсыз?
Магистранттар өздерінің ойлары мен тілектерін білдіреді.



АКТ

АКТ

https://b.socrative.com/teacher/#rooms


https://wordwall.net/ru/resource/63858755


АКТ

https://padlet.com/aibarorazbek5/padlet-lpga7l0n5h7o6qk8



1-мин



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет