Көркем еңбек
|
Мектеп: №126 мамандандырылған лицей
|
Күні: 20.10.2023ж
|
Оқытушының аты-жөні: Иманбек Н.Қ
|
Сынып: 6 «Ғ»
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар:
|
Бөлім:
|
Визуалды өнер
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Сценарий дайындау. Кейіпкерлер мен декорациялар жасау.
Көркем өнер идеяларын іске асыру. Дыбыстау.
|
Сабақта меңгерілетін оқу мақсаттары
|
6.2.1.1-Өз идеялары мен сезімдерін беру үшін қоршаған ортаның визуалды элементтері мен өнердің көркем тәсілдерін анықтау, таңдау және қолдану;
6.3.4.1-Өзінің және өзгелердің жұмыстарын жетілдіру және адаптациялау бойынша сындарлы пікір мен негізделген ұсыныстарды қабылдау;
|
Сабақтың мақсаты:
|
- Қойылым жұмыстарында ойнау, идеясын ашу.
- Негізгі мазмұнын ұға отырып, образдық талдау жасау.
-Өмірмен байланыстыра отырып, қойылым жұмыстарын қорытындылау.
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыт
|
Педагогтың әрекеті
|
Оқушылардың әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Басталуы
|
Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу. Түгендеу.
Психологиялық ахуал қалыптастыру.
(БӘ)Шаттық шеңбері.
(БӘ) «Колесо фортуны» ойына оқушылардың есімдері жазылған,колесо бойынша түскен оқушыдан алдыңғы білімін тексеру мақсатында сұрақтар қойылады.
https://choice-helper.com/wheelOfFortune/index
(БӘ) Атом-молекула әдісі арқылы 2 топқа бөлінеді.
Атом дегенде балалар жан-жаққа шашырайды, ал молекула 2,3,4 балалар жиналады.
|
Бір-біріне тілек айту.
Сұрақтар:
1.Қуыршақ театры дегеніміз?
2.Театр қуыршақтарының түрлері?
3.Декорация дегеніміз не?
4.Қойылым қойған кезде нені ескеру керек?
5. Қазақстандағы қуыршақ театрлары қашан және қайда ашылды?
6. Алғашқы қуыршақ театрының пайда болуы?
7. Қойылым көрсетілген кезде нені ескерген жөн?
8. Қуыршақ театрының өркен жайған кезеңі?
9.Көлеңкелі театрдағы жұмыс кезеңдері қандай?
|
|