Сенбі Суббота 28 ақпан февраля 2015 жыл года 24 (5387)



жүктеу 400.4 Kb.

бет3/4
Дата15.03.2017
өлшемі400.4 Kb.
1   2   3   4

№153 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Кенесбаева  Назира 

Аманбаевна,  Чкалов  атындағы  орта 

мектеп директорының орынбасары.

Төраға  орынбасары  –  Кошкаров 

Мансур Жунусулы, Жалпақтөбе ауылдық 

емханасының дәрігері.

Хатшысы  –  Жарасов  Досжан 

Амангельдиевич, Полатқосшы ауылдық 

округі әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Усенова  Мария 

Нұроллаевна,  Жалпақтөбе  ауылдық 

емханасының медбикесі; Таштанбекова 

Ж а р к ы н к ул ь   Б е к ж а п п а р о в н а , 

уақытша  жұмыссыз;  Нуров  Аскар 

Абдумаликович, Чкалов атындағы орта 

мектептің мұғалімі; Паншаева Фатима 

Бакировна, Чкалов атындағы орта мектеп 

директорының орынбасары.

№154 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Усупалиева  Ботагөз 

Ко в е с о в н а ,   А қ б ұ л ы м   ау ы л д ы қ 

кітапханасының меңгерушісі.

Төраға орынбасары – Абдыкадыров 

Рысбек  Конакбаевич,  Б.Бе сбаев 

атындағы орта мектептің мұғалімі.

Х а т ш ы с ы   –   Д у й с е н б а е в а 

Айгуль  Бейсенбековна,  “Балауса” 

балабақшасының тәрбиешісі.

Мүшелері – Кошкарбаева Кулжахан 

Алпысбаевна, Ақбұлым ауылдық округі 

әкімі  аппаратының  статист  маманы; 

Аскарова  Гулдерайм  Нурматовна, 

Ақбұлым  ауылдық  округі  әкімі 

аппаратының  есепшісі;  Маткаримович 

Бақытбек  Рахимович,  Б.Бесбаев 

атындағы орта мектептің жұмысшысы; 

Косаева Ляззат Жиенбетовна, Б.Бесбаев 

атындағы орта мектептің кітапханашысы.



№155 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Оспанов  Сарсенбек 

Умирзакович,  Абай  орта  мектебінің 

мұғалімі.

Төраға орынбасары – Сыражиева 

Рауза  Сафиуллаевна,  «ҚЕЖОШҒЗИ» 

ЖШС Жамбыл филиалының агрономы.

Хатшысы – Мухмедкалиева Амина 

Махмутовна,  Бесағаш  ауылдық  округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Абдиманова  Раиса 

Калмурзаевна,  Бесағаш  ауылының 

м ә д е н и   ұ й ы м д а с т ы р у ш ы с ы ; 

Ахмеджанова  Саракул  Айтбаевна, 

зейнеткер;  Жумадилов  Ахметхан 

Кулмаганбетов,  Абай  орта  мектебінің 

мұға лімі;  Самигуллаева  Айнур 

Султановна,  Абай  орта  мектебінің 

мұғалімі.

№156 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Имашев  Шамшибек 

Шаймерденович,  Макаренко атындағы 

орта мектептің мұғалімі.

Төраға орынбасары – Саттыбаева 

Гульзахира  Бектаевна,  Макаренко 

атындағы орта мектептің  мұғалімі.

Хатшысы – Хабибуллаева Гулзира 

Томарбаевна,  Бесағаш  ауылдық  округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Илабекова  Турдыкыз 

Ю н у с о в а ,   Т ү р к с і б   д ә р і г е р л і к 

амбулаториясының медбикесі; Сыздыков 

Муратбек  Касымович,  Макаренко 

атындағы  орта  мектептің  мұғалімі; 

Жайқожа  Жазира  Кеңшілікқызы, 

уақытша жұмыссыз; Шыныбеков Болат  

Насырович, Макаренко атындағы орта 

мектептің мұғалімі.

№157 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Шербаев  Бахром 

Солмазович, Қарой ауылдық округі әкімі 

аппаратының бас маманы.

Төраға  орынбасары  –  Даврушев 

Наим Газивич, жеке кәсіпкер.



Хатшысы – Кожамкулова Гульзира 

Абдуразоковна, Қарой ауылдық округі 

әкімі аппаратының статист маманы.

Мүшелері – Джолдасова Кынакуль 

Малбаевна,  Пригородное  дәрігерлік 

амбулаториясының фельдшері; Тузакбева 

Балзира  Айбасовна,  Әйтиев  атындағы 

орта  мектептің  мұғалімі;  Бекбасарова 

Мария  Исаковна,  Әйтиев  атындағы 

орта мектептің лаборанты; Нурабекова 

Гулнур Омаровна – уақытша жұмыссыз.



№158 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Инкашева  Гульшат 

Орынбасарқызы, Қарой ауылдық округі 

әкімінің орынбасары.

Төраға орынбасары – Есиркепова 

Зауреш Ортаевна, Әйтиев атындағы орта 

мектеп директорының орынбасары.

Хатшысы – Есаналиев Нұрсұлтан 

Есеналыұлы,  Қарой  ауылдық  округі  

әкімі аппаратының маманы.

Мүшелері – Кокжалбекова Жанар 

Абубакирқызы,  облыстық  оңалту 

орталығының психологы; Рахимжанова 

Баян Муратовна, Әйтиев атындағы орта 

мектептің мұғалімі; Етекбаева Махаббат 

Жарылкасымовна,  Әйтиев  атындағы  

орта  мектептің  мұғалімі;  Бейсебаева 

Ғалия, Әйтиев атындағы орта мектептің 

шаруашылық меңгерушісі.

№159 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Калыбаев  Жаркын 

Ыбышбаевич, Айшабибі орта мектебінің 

директоры. 

Төраға  орынбасары  –  Зиябеков 

Муратбек  Маселбекович,  Айшабибі 

мәдениет үйінің меңгерушісі.

Хатшысы  –  Курманкулова  Азиза 

Жаншаевна, Айшабибі ауылдық округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Дуйсебаева  Парида 

Керимбаевна,  Айшабибі  дәрігерлік 

а м бул ато р и я с ы н ы ң   м ед б и ке с і ; 

Дуйсембиев  Серик  Абдраханович, 

«Ветеринариялық  қызметі»  ШҚ 

КМК  мал  дәрігері;  Мусралиева  Сауле 

Каланбековна,  Айшабибі  ауылдық 

к і т а п х а н а с ы н ы ң   м е ң г е р у ш і с і ; 

Келгенбаева  Лескүл  Бақытбаевна, 

Айшабибі  ауылдық  округі  әкімі 

аппаратының маманы.

№160 учаскелік сайлау комиссиясы

Комиссия  төрағасы  –  Абдраева 

Зарина Сабитовна, Қызылтаң бастауыш 

мектебінің мұғалімі.

Төраға орынбасары – Сейлханов 

Жан  Абубакирович,  Жүйке  аурулар 

интернатының жұмысшысы.

Хатшысы  –  Усохленник  Надежда 

Александровна, зейнеткер.



М ү ш е л е р і   –   Д уб а е в   Д ул ат 

Акимжанович,  Қызылтаң  бастауыш 

мектебінің  күзетшісі;  Базаркулова 

Жанар Жексеновна, Қызылтаң бастауыш 

мектебінің  мұғалімі;  Ташметова 

Гульвира  Дуйсеналиевна,  Қызылтаң 

бастауыш мектебінің мұғалімі; Усербаева 

Жайлаукуль Калкышевна, зейнеткер.



№161 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Момынов  Агабек 

Рустемович, Аса су шаруашылығының 

гидротехнигі.

Төраға  орынбасары  –  Асабаева 

Калиша  Абитаевна,  Т.Рысқұлов 

атындағы  орта  мектеп  директорының 

орынбасары.



Хатшысы  –  Касымов  Максат 

Ануарович, Т.Рысқұлов атындағы орта 

мектептің мұғалімі.

Мүшелері  –  Дженбаева  Роза 

Абдибековна,  Т.Рысқұлов  атындағы 

орта мектеп директорының орынбасары; 

Панапов  Нургали  Омаркулович, 

«Береке» шаруа қожалығының басшысы; 

Нурманалиев Бердибек Асанович, Аса 

су  шаруашылығының  гидротехнигі; 

Арынов Курал Оскенбаевич, «Ақбидай» 

шаруа қожалығының басшысы.

№162 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Бакирова  Бакыт 

Уайдилдаевна, Қаратөбе ауылдық округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Төраға орынбасары – Жақсынбетов 

Нұрхат Жақсынбетұлы, Амангелді орта 

мектебі директорының орынбасары.

Хатшысы  –  Жарасова  Мадина 

Амангельдиевна,  Қаратөбе  ауылдық 

округі әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Темирбаева  Айгерим 

Жанабековна, Қаратөбе ауылдық округі 

әкімі аппаратының маманы; Сұлтанбек 

Гулзира  Тлеуқұлқызы,  Қаратөбе 

ауылдық  округі  әкімі  аппаратының 

әлеуметтік қызметкері; Омарова Гулнар 

Сейфиловна,  «КазТарнсГаз  Аймақ» 

АҚ  бақылаушысы;  Байсейітов  Мұхтар 

Ашерұлы,  Амангелді  орта  мектебінің 

мұғалімі.



№163 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы – Леспаев Серик, Жамбыл 

ауылдық округі әкімі аппаратының бас 

маманы.

Төраға орынбасары – Бердалиева 

Гулбахыт  Бегалықызы,  «Ақбота» 

балабақшасының меңгерушісі.

Хатшысы  –  Алеханова  Гулдара 

Тобжановна,  Шайқорық  ауылдық 

мәдениет үйінің меңгерушісі. 

М ү ш е л е р і   –   С а п а р б а е в а 

Нуршакул  Сергазиевна,  Шайқорық 

орта  мектебінің  мұғалімі;  Жанкараева 

Алия  Манаповна,  Шайқорық  орта 

мектебі  директорының  орынбасары; 

Ахметова Гульшат Маратовна, «Ақбота» 

балабақшасының әдіскері; Джалмендиев 

Ерлан  Маратович,  Жамбыл  ауылдық 

округі әкімі аппаратының жұмысшысы.

№164 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Сыздыкова  Гульнара 

Курманалыевна,  Ысмайлов  атындағы 

орта мектептің директоры.

Төраға  орынбасары  –  Бидалиев 

Алтай Бидалиевич, Ысмайлов атындағы 

орта мектептің мұғалімі.

Хатшысы  –  Атишева  Куралай 

Сембековна, Ысмайлов атындағы орта 

мектеп директорының орынбасары.

Мүшелері – Майнашева Гульдана 

Шыналиевна,  Ысмайлов  атындағы 

орта  мектептің  іс  жүргізушісі; 

Исабекова  Кулзинат  Орыновна, 

Ысмайлов  атындағы  орта  мектептің 

ж ұ м ы с ш ы с ы ;   Р а х м а н б е р д и е в а 

Перуза  Нурмаканбетовна,  зейнеткер; 

Темирбеков Куат Абилдаевич, «Аса су» 

КМК операторы. 

№165 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы – Нураева Баян Туленовна, 

Қоңыртөбе  бастауыш  мектебінің  

меңгерушісі.

Төраға  орынбасары  –  Игиликов 

Жанибек  Бекбосынович,  Жамбыл 

ауылдық  округі  әкімі  аппаратының 

есепшісі.



Хатшысы  –  Есенбекова  Алтынай 

Амантаевна, Қапал бастауыш мектебінің 

мұғалімі.

Мүшелері  –  Уа лиева  Алия 

Сериковна,  Қоңыртөбе  бастауыш 

мектебінің әдіскері; Абильдаева Айнур 

Таласбаевна,  Қоңыртөбе  ауылдық 

кітапхана  меңгерушісі;  Ташметова 

Жулдыз  Дуйсенбековна,  Қоңыртөбе 

бастауыш  мектебінің  мұғалімі; 

Мустахиева  Гульмира  Абсаттаровна, 

Қоңыртөбе  бастауыш  мектебінің 

мұғалімі.



№166 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Джанкоразов  Аскар 

Абдимажитович,  Жамбыл  ауданы 

әкімдігі жұмыспен қамту және әлеуметтік 

бағдарламалар  бөлімі  бөлімшесінің 

меңгерушісі.

Төраға орынбасары – Джигитекова 

Салтанат  Рахметханова,  Ю.Гагарин 

атындағы  орта мектептің директоры.

Хатшысы  –  Аушенова  Сауле 

Баисеитовна,  Жамбыл  ауданы  әкімдігі 

жұмыспен  қамту  және  әлеуметтік 

бағдарламалар  бөлімі  бөлімшесінің 

кеңесшісі.

Мүшелері  –  Маханова  Гульмира 

Аубакировна,  Жастар  орталығының 

бухгалтері;  Қарабеков  Асан  Утбаевич, 

Аса ауылдық округі әкімі аппаратының 

бас  маманы;  Балықбаева  Гульзина 

Амзеевна,  Жамбыл  ауданы  әкімдігі  

жұмыспен  қамту  және  әлеуметтік 

бағдарламалар  бөлімі  бөлімшесінің 

маманы; Алиев Примжан Алтынбекович, 

Ю.Гагарин  атындағы  орта  мектептің 

мұғалімі.

№167 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Тулендиев  Бауыржан 

Жанатбекович, Жамбыл аудандық қаржы 

бөлімінің сектор меңгерушісі

Төраға  орынбасары  – Байдалиев 

Аскар  Маратулы,  Жамбыл  аудандық 

мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің 

басшысы.


Хатшысы  –  Бабашев  Болат 

Акжигитович, Жамбыл аудандық сәулет, 

қала құрылысы және құрылыс  бөлімінің 

маманы.


Мүшелері  –  Искаков  Бауыржан 

Хожалепесович,  Аса  ауылдық  округі 

әкімі  аппаратының  бас  маманы; 

Асанов  Арыстанбек  Бейшеханұлы, 

Аса ауылдық округі әкімі аппаратының 

бас  маманы;  Кулекеева  Келсинкул 

Жумалиевна,  Жамбыл  аудандық 

мұрағатының  директоры;  Калисаева 

Аида  Куанышовна,  Жамбыл  аудандық 

орталықтандырылған  кітапханалар 

жүйесінің директоры.

№168 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы – Тастемиров Бакытжан 

Жарқынбекұлы,  аудан  әкімдігі  ауыл 

шаруашылығы бөлімінің бас маманы.

Төраға орынбасары – Нуртазаева 

Зәуре  Кеңесбекқызы,  Рахат  дәрігерлік 

амбулаторияның меңгерушісі.

Хатшысы – Джанысбаева Ботагоз 

Омирбековна, Аса ауылдық округі әкімі 

аппаратының маманы.

Мүшелері  –  Анкабаева  Гульбара 

Дильдахановна,  Рахат  бастауыш 

мектебінің мұғалімі; Оспанов Пердебек 

Убайулы, шаруа қожалығының басшысы; 

Нургельдинова  Шынар  Кенесбековна, 

Рахат  бастауыш  мектебінің  мұғалімі; 

Байгелов  Мейрбек  Карабекович,  Рахат 

бастауыш  мектебінің  шаруашылық 

меңгерушісі.

№169 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Исмайлова  Калила 

Мамадияровна,  Бірлесу-Еңбек  орта  

мектебі директорының орынбасары

Төраға  орынбасары  –  Тансыков 

Берик  Керимович,  Жилстройсбербанк 

күзетшісі.

Хатшысы  –  Акинбаева  Розлан 

Даулетовна,  Бірлесу-Еңбек  орта  

мектебінің мұғалімі.

М ү ш е л е р і   –   Та н ат о в а   Р а я 

Мирзахасимовна,  Ақбастау  ауылдық 

о к ру г і   ә к і м і   ап п а р ат ы н ы ң   б а с 

маманы;  Дарменкулов  Нурболат 

Аязович,  Бірлесу-Еңбек  орта  мектебі 

директорының орынбасары; Коскулакова 

Галия Есеналиевна, Бірлесу-Еңбек орта 

мектебінің  мұғалімі;  Джамартбекова 

Кулимшаш  Кокебаевна,  Ақбастау 

ауылдық округі әкімі аппаратының бас 

маманы.

№170 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы – Кулымбетова Нургуль 

Жанатбековна,  Октябрь-Жеміс  орта 

мектебі директорының орынбасары.

Төраға  орынбасары  –  Досқожа 

Жандос,  Октябрь-Жеміс  орта  мектебі 

директорының орынбасары.

Хатшысы  –  Өмірбекова  Лаззат 

Дұйсеналықызы,  Октябрь-Жеміс  орта 

мектебінің мұғалімі.

Мүшелері  –  Усенбаев  Кожахмет 

Кож а х а н о в и ч ,   ж е ке   а вт о к ө л і к 

жүргізушісі;  Жумадилов  Талгат 

Малимбайулы,  Октябрь-Жеміс  орта  

мектебінің  мұғалімі;  Примкулов 

Адилгазы Сембекович, Октябрь-Жеміс 

орта мектебінің мұғалімі; Джилкибаева 

Улжан Кизметовна, Октябрь-Жеміс орта 

мектебінің мұғалімі.

№171 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Тлебалдиева  Акерке 

Молдахановна,  Ильич  орта  мектебінің 

директоры.

Төраға орынбасары – Шуланбаев 

Еркебулан  Конысбекович,  Ильич  орта 

мектебінің мұғалімі.

Хатшысы  –  Тастанова  Лаура 

Онғарқызы,  Ильич  орта  мектебінің 

мұғалімі.

Мүшелері  –  Абсаттарова  Жанар 

Елемесовна, аудандық емхана медбикесі; 

Толетаева  Гульнар  Ермековна,  Ильич 

орта  мектебінің  кітапханашысы; 

Асылбекова  Асия  Кудайбергеновна, 

Ильич  орта  мектебінің  жұмысшысы; 

Тулегенов  Куанышбек  Шуленович, 

«Казфосфат» АҚ жұмысшысы.



№172 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Шайдаева  Шолпан 

Абзаловна,  Қаракемер  ауылдық 

кітапханашысы.

Төраға орынбасары – Кемпреков 

Саламат Шокеевич, Қаракемер ауылдық 

округі әкімі аппаратының бас маманы.

Хатшысы  –  Ракишев  Бахитжан 

Аршаевич,  Қаракемер  ауылдық  округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Иманкулова  Гульнар 

Байсейтовна, Қаракемер ауылдық округі 

әкімі  аппаратының  статист  маманы; 

Кадырбекова  Задан  Пардабековна, 

Қаракемер  ауылдық  округі  әкімі 

аппаратының бас маманы; Омирзакова 

Нурила  Мамажановна,  Қаракемер 

ауылдық  округі  әкімі  аппаратының 

жұмысшысы;  Шаймкулова  Карашаш 

Кенжебаевна, Қаракемер ауылдық округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

№173 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Олжатаев  Алтынхан 

Айтбекович,  Ә.Тарази  атындағы  орта 

мектептің мұғалімі.

Төраға орынбасары – Кошайбаев 

Марат Бухарбаевич, Көлқайнар ауылдық 

округі әкімі аппаратының бас маманы.

Хатшысы – Абдибеков Амангелды 

Есжанович,  Жамбыл  ауданы  әкімдігі 

ауыл  шаруашылығы  бөлімінің  бас 

маманы.


Мүшелері  –  Копбаев  Төрехан 

Абдыкалыкович,  Ә.Тарази  атындағы 

орта  мектептің  мұғалімі;  Бейсенбаева 

Балжан Сериковна, Көлқайнар ауылдық 

округі әкімі аппаратының бас маманы; 

Бегманов Нуритдин Аблекович, «Қызыл 

Дихан» ӨК төрағасы; Байдалиев Асхат 

Аярбекович, Тастөбе ауылдық мәдениет 

үйінің меңгерушісі.

№174 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Аширов  Ербол 

Сапарбаевич,  Еңбек  орта  мектебінің 

мұғалімі.

Төраға орынбасары – Есеев Куат 

Керимбаевич,  Еңбек  орта  мектебінің 

мұғалімі.

Хатшысы  –  Курманходжаева 

Лаззат  Еркинбековна,  Еңбек  ауылдық 

кітапханасының кітапханашысы.

М ү ш е л е р і   –   А б д е н б а е в 

Жеңісбек,  Еңбек  ауылдық  мәдениет 

үйінің  күзетшісі;  Ускинбаев  Лесбек 

Омирзакович, Еңбек ауылдық мәдениет 

үйінің  меңгерушісі;  Уябаев  Нұрбол 

Абдрасилович,  Еңбек  орта  мектебінің 

мұғалімі;  Маделбаев  Бектемир,  Еңбек 

орта мектебінің мұғалімі.



№175 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы – Сураншиева Айнакүл 

Айтуовна, Жамбыл бастауыш мектебінің 

меңгерушісі.

Төраға  орынбасары  –  Калабаева 

Алия  Тортайевна,  Қостөбе  бастауыш 

мектебінің мұғалімі. 

Хатшысы  –  Кадырова  Назымкүл 

Орынбасаровна,  Қостөбе  бастауыш 

мектебінің мұғалімі.

Мүшелері  –  Сағынбеков  Мақсұт 

Ас а н ұ л ы ,   уа қ ы т ш а   ж ұ м ы с с ы з ; 

Налибаева Шолпан Дуйсеновна, Жамбыл 

фельдшерлік пункт меңгерушісі; Алиев 

Естай, «Алиев» ШҚ жетекшісі; Смайлова 

Сауле  Тажибаевна,  Жамбыл  бастауыш 

мектебінің мұғалімі.

№176 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Узенбаев  Лесбек 

Ермекович,  Қ.Сартбаев  атындағы  орта 

мектептің мұғалімі.

Төраға  орынбасары  –  Укибаев 

Ерболат  Онлабаевич,  Қ.Сартбаев 

атындағы орта мектептің мұғалімі.

Хатшысы  –  Тлешов  Куаныш 

Шакирбаевич, Пионер ауылдық округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Муслимова  Айнаш, 

зейнеткер;  Примкулова  Гулнар 

Секеновна,  Қ.Сартбаев  атындағы 

орта  мектептің  мұғалімі;  Ордабаева 

Маржан Койшыбаевна, Пионер ауылдық 

кітапханасының  кітапханашысы; 

Тойбекова Жанаркул Узакбаевна, Пионер 

ауылдық округі әкімі аппаратының бас 

маманы.

№177 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Демешев  Насипбек 

Мынжасарович, Б.Тайшапов атындағы 

орта мектептің мұғалімі.

Төраға  орынбасары  –  Атыхаев 

Онласын, «Көктөбе» ШҚ басшысы.



Хатшысы  –  Кабулов  Бакыт 

Ерназарович,  Өрнек  ауылдық  округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Рысқұлбеков  Самғат 

Даулетбекович, Өрнек ауылдық  округі 

әкімі  аппаратының  статист  маманы; 

Муханова  Айгера  Сериковна,  музыка 

мектебінің  оқытушысы;  Альменова 

Майра  Кыдырбаевна,  «Гүлдер» 

б а л а б а қ ш а с ы н ы ң   ш а руа ш ы л ы қ 

меңгерушісі;  Абдыкамалова  Гулшахар 

Дюсенбековна,  «Абдыкамалова»  ШҚ 

басшысы.


№178 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Садыков  Таласбек, 

зейнеткер.



Төраға орынбасары – Елшибеков 

Абди Коныралиевич, Кейкиев атындағы 

орта мектептің директоры.

Хатшысы  –  Нышанова  Урлай 

Бекмановна,  Ерназар  ауылдық  округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

М ү ш е л е р і   –   А ш и м о в а 

Улбосын  Кенжебаевна,  «Жәнібек» 

балабақшасының  меңгерушісі;  Абенов 

Керимбек, «Атамекен» ШҚ; Болжыров 

Оралбек Сарсенбекулы, Ерназар ауылдық 

округі әкімі аппаратының бас маманы; 

Куртибаев  Бектурган  Махамбетович, 

Б.Кейкиев  атындағы  орта  мектептің 

мұғалімі.

№179 учаскелік сайлау комиссиясы

Төрағасы  –  Ордабаев  Жандос 

Алиевич,  Тоғызтарау  ауылдық  округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Төраға  орынбасары  –  Кадыров 

Еркин Далешович, Т.Тоқтаров атындағы 

орта мектептің мұғалімі.

Хатшысы – Жапаркулова Абилаш 

Даулетовна, Тоғызтарау ауылдық округі 

әкімі аппаратының бас маманы.

Мүшелері  –  Онгарбаев  Мухит 

Мырзабаевич,  А.Матросов  атындағы 

мектептің  директоры;  Кенжебеков 

Рахметолла Алпысбаевич, А.Матросов 

атындағы  мектеп  директорының 

орынбасары;  Боранбаева  Гулнар 

Бурлибаевна, Т.Тоқтаров атындағы орта 

мектептің  шаруашылық  меңгерушісі; 

У т е г е н о в   Н у р л а н   Тул е н о в и ч , 

фельдшерлік пункт жүргізушісі.



Жамбыл аудандық аумақтық 

сайлау комиссиясы.

Учаскелік сайлау комиссияларының құрамы туралы хабарлама

5 бет

28 ақпан 2015 жыл №24

Ассамблея жылына орай Жұма ауылдық кітапханасы мен бастауыш 

мектеп  ұжымы  «Ынтымақ  –  достық  кепілі»  атты  музыкалық  кеш 

ұйымдастырды.  Оған  ата-аналар  мен  оқушылар  қатысты.  Түрлі  ұлт 

киімдерін киген 3-4 сынып оқушылары өнерлерін ортаға салып, хормен 

«Дос  болайық  бәріміз»  әнін  орындады.  Мектеп  меңгерушісі  Қаракөз 

Сарыбаеваның құттықтау сөзінен кейін тұрғын Гаухар Шаметова қазақ 

халқының салт-дәстүрімен жете таныстырса, өзбек халқының өкілі Хадиша 

Мірқалықова өзбекке тән салт-дәстүрді алға тартты. 3-сынып оқушысы 

Ихтер Сүлейменов өзбек халқының биін билесе, Ұлжан Жұмсақова түрік 

биін биледі. Ерасыл Пернебек, Қарақат Жақсылық және Айболат Әбдіманап 

өлеңдер оқыды. 

Кеш  соңында  Жұма  бастауыш  мектебінің  оқушылары  дайындаған 

концерттік бағдарлама көпшілік назарына ұсынылды.



К. АҚБӨРТЕЕВА,

кітапханашы.

Жасөркен  орта  мектебінде  мектеп  директоры  Л.Момбаеваның 

бастамасымен  директордың  құқықтық  ісі  жөніндегі  орынбасары 

З.Сәрсенбаева мен әлеуметтік педагог Ф.Байназарованың ұйымдастыруымен 

«Бар жақсылық бала үшін» атты қамқорлық қайырымдылық акциясы өтті. 

Акцияға мектеп ұстаздары мен кіші кызметкерлер атсалысты. Акцияда 

түскен қаржыға әлеуметтік көмек алуға құқығы бар аз қамтылған, көп 

балалы, тұрмысы қолайсыз отбасынан шыққан 12 оқушыға  киім-кешектер 

және оқу құралдары алынып берілді.



1   2   3   4


©emirsaba.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

войти | регистрация
    Басты бет


загрузить материал