Бекітемін:
|
Басшының оқу ісі жөніндегі орынбасары Ж.Қ.Тайтенова
|
Түркістан қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің «Оқушылар сарайы» ШЖҚ МКҚК
|
Күні:
|
Үйірме атауы:
|
Үйірме жетекшісі аты-жөні:
|
Осатай Индира
|
Топ №
|
Үйірме сабақтың тақырыбы:
|
Су өсімдіктерінің негізгі бөлігі, судың маңызы жайлы айту.
|
Үйірме сабақтың мақсаты:
|
Судың пайдасы мен қасиеті, маңыздылығы туралы ақпараттар түсіндіру.
Судың өсімдіктер үшін маңызы туралы және өсімдіктер суды қалай сіңіретіні туралы түсіндіру.
|
Сабақ барысы:
|
І.Сабақтың кезеңі/ уақыты
|
1. Сәлемдесу, топқа бөлу – 5 мин
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Жаңа сабаққа кіріспе – 20 мин
Сабақтың ортасы, сергіту сәті 15 мин
«Галереяға ой шарлау» әдісі
«Жұмбақтар» әдісі
«Білгір биолог» әдісі
Сабақтың соңы – 5 мин
«Көңіл-күй құмырасы» рефлексия
|
ІІ. Педагогтің әрекеті
Сәлемдесу 5 мин.
Жаңа сабаққа кіріспе
20 мин.
Сабақ ортасы
15 мин
Сабақтың аяқталуы
Бекіту
5 мин.
|
Сәлемдесу.
Топқа бөлемін : «Билеттер арқылы»топқа бөлінеді. Оқушыларды кассадан билеттер алып, 1,2,3,4 вагондарға бөлініп отрады.
Сынып реттілігін қадағалау.
Оқушыларды түгелдеу. Оқу құралдарын байқау.
Бір-бірімізді тыңдаймыз десек 1 рет қол шапалақтаймыз!
Ұйымшыл боламыз десек 2 рет
Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз!
1-топ:
«Бақыт» вагоны
2-топ:
«Сүйіспеншілік» вагоны
3-топ:
«Жарқын өмір» вагоны
4-топ:
«Сәттілік» вагоны
Жаңа тақырып «Галереяға ой шарлау»әдісімен слайдттар арқылы таныстырылады.
1-тапсырма. Сұрақтарға жауап беріңдер.
Өсімдік тіршілігіне су қалай әсер етеді.
Суды қалай сақтайды?
Өсімдікті сирек суарса, не бо¬луы мүмкін? Өсімдікті жиі, бірақ бұрынғы¬дан екі есе аз мөлшерде суарса, не болады?
Судың маңызын қалай түсінесің
2-тапсырма
|