Бөлім: Моторлар арқылы қозғалыс
|
Педагог: Абделиева Құндыз Жамбылқызы
|
Күні: 20.10-26.10.2022ж.
|
Үйірме атауы: Смарт
Топ: I, II ,III, IV
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы:
«Биші Робот» жобасы және берілген тапсырмалар бойынша командалық жұмыс.
|
Мақсаттары:
Тәжірибелік жұмыс арқылы бағдарламамен жұмыс жасау дағдыларын дамытады.
|
Сабақтың кезеңі/ Уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
I.Кіріспе бөлім
10 мин
|
Ұйымдастыру кезеңі:
Сәлемдесу
«Шаттық» шеңберін құрғызу.
Топқа үлестірмелер арқылы бірігеді.
1-топ- «Бағдарлама»
2-топ- «Робот»
«Конверт сұрақ» әдісі бойынша топ басшы өз тобына берілген конвертті алып, топ мүшелерімен бірлесе отырып, әр сұраққа топтағы мүшелердің барлығы жеке жауап беруін қадағалайды.
|
Сәлемдеседі. Сабаққа назарларын аударады. Сабақтың мақсат-міндеттерімен, сабақ барысында орындалатын тапсырмалар мен бағалау критерийлері
мен танысады.
Сұрақтарға жауап беру бойынша жұмыс жасау.
|
Сұраққа жауап берген оқушыны мадақтау,
толықтыру жасау
|
|
II.Негізгі бөлім
20 мин
|
Жаңа сабақ.
Тәжірибелік жұмыс
|
Оқушылар қажетті ақпаратты дәптерлеріне жазып отырады.
Тәжірибелік жұмыс бағдарлама құрады және тексереді
|
Тапсырманы орындаған оқушынымадақтау,толықтыружасау, тиімді кері байланысорнату.
|
LEGO MINDSTORMS
EV3 Education
Топтамасы
|
III.Қорытынды
8 минут
|
4. Сабақтың бекіту.
«Кімжылдам?»
Екі топқа бөлшектер беріледі. Берілген бөлшектердің аты мен міндетін айтып өту.
Керібайланыс
«Бас бармақ » әдісі бойынша жаңа тақырыпты қандай деңгейде түсінгендіктерін көрсетіп өтеді және парақшаға пікірлерін жазып түсіру.
|
Берілген бөлшектердің атын және міндетін айтып өтеді.
Өзпікірлерін айтып өтеді.
Басбармақ жоғарыға қарай = Мен түсінемін.
Басбармақ көлденең = Мен түсінгендеймін.
Басбармақ төменқарай = Мен түсінбедім.
|
|
Плакат, маркер
Белгілер менбағалау
үлестірмелер
|
IV.Үй тапсырмасы
|
Роботтың қолын қозғалту: Орташа мотордың блогы.Үлкен мотордың блогы.
|
|
|
|