Сабақ жоспары Тақырыбы



Дата24.03.2023
өлшемі132,26 Kb.
#75955
түріСабақ

Қазақстан Республикасының Білім және Оқу ағарту министрлігі
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» КМҚК

«Бекітемін» ____________


Колледж әдіскері: Сербурина Н. А.
«Келісемін» ____________
Пән мұғалімі: Мұхаметова Т.Б.
Сабақ жоспары
Тақырыбы: Ұлттық байлық
Іс-тәжірбие базасы: «№4 ЖОББМ» КММ
Пән мұғалімі: Мұхаметова Т.Б.
Машықкер: Сембаева Назгүл
Сыныбы: 8 «Б»
Күні: 21.02.2023
Баға: «____»_________

Семей 2023


«№4 ЖОББМ» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары


Ұлттық байлық
(сабақтың тақырыбы)

Бөлім

Қоршаған орта және энергия ресурстары

Машықкердің аты-жөні

Сембаева Назгүл Нұрланқызы

Күні

21.02.2023 жыл

Сынып: 8 «Б»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Ұлттық байлық

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

8.Ж3. Мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі (диаграмма, кесте) деректердің маңызды тұстарын анықтап жазу
8.ӘТН4. Сөйлем ішінде бірыңғай мұшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу

Сабақтың мақсаты

- Мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтіндегі деректердің маңызды тұстарын анықтап жазады
- Сөйлем ішінде бірыңғай мұшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана біледі


Сабақтың_барысы__Сабақтың_кезеңі/_уақыт__Машықкердің_әрекеті'>Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Машықкердің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Ұйымдастыру
Кезеңі Қызығушылықты ояту
5 мин



Амандасу, сыныпты түгендеу. Бүгінгі сабақ барысымен таныстырамын. Балаларды қатарға бөліп отырғызамын.
Үй жұмысын сұраймын



Үйге берілген тапсырманы айтады







Сабақтың
ортасы
Жаңа сабақ

  1. мин

Айтылым. «Ұлттық байлық», «Қазба байлықтар», «Мен үшін ең қымбат жер» тақырыптарына тірек сызба құра. Қорғау барысында бірыңғай мүшелер мен айқындауыш мүшелерді қатыстыра отырып, өз ойынды жеткіз.


Жазылым. Әр қатар өздеріне берілген суреттер бойынша мәтін құрастырыңдар. Мәтінге бірыңғай мүшелер мен айқындауыш мүшелерді қатыстыра отырып жаз.


Жазылым. «Ұлттық байлыққа не жатады?» деген сұраққа жауап беріп, сызбаны толықтыр.



Жазылым. Актмен жұмыс. Берілген сілтемеге өтіп, өз білімдеріңді тексеріңдер.
Қосымша тапсырма. Жазылым. Берілген мәтінді жалғастырып, бірыңғай анықтауыштарды қатыстырып, қысқаша мәтін жаз.Алғашқы сөйлем қанша сөз тіркесінен тұрады?


Оқушылар өз ойымен бөліседі, тірек сызбаларын қорғайды.
Оқушылар суреттер бойынша мәтін құрастырады.

Оқушылар дәптермен жұмыс жасайды.


Оқушылыр берілген мәтінді ары қарай жалғастырады.






Оқулық


Ұялы телефон
Дәптер



Сабақтыңсоңы
Қорытынды
Рефлексия
5 мин



Рефлексия.



Үй жұмысы: 88 бет, 8 тапсырма

Тақырып бойынша өз түсінгендерін айтады, өздерін бағалайды










Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет