Сабақ жоспары Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі



Дата06.01.2023
өлшемі152,08 Kb.
#60535
түріСабақ



Қысқа мерзімді сабақ жоспары



Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Мектеп: Ю.Сареми атындағы №107 мектеп лицейі

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 5

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Натурал сандар және ноль



Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

5.1.1.1. Натурал сандар жиынын түсінігін білу
5.1.1.2. Тақ және жұп сандарды ажырату

Сабақ мақсаттары

Натурал сандар жиынын және ноль сан түсінігін біледі

Бағалау критерийі

Натурал сандар жиынын разряттарға ажыратады. Тақ және жұптылығын анықтайды

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет



Ресурстар

Сабақтың басы



І. Ұйымдастыру кезеңі
Оқушылармен сәлемдесу. Сабақ басында оқушылардың қандай көңіл күйде екенін білу үшін «Көңіл күй смайлигі» әдісі арқылы психологиялық жағдай орнатамын.
Үй жұмысын «Ротация» әдісімен слайдтағы дұрыс жауаптар арқылы тексереді. № _____

Бағалау критерийі

Дескриптор

Натурал сандар жиынын разряттарға ажыратады. Тақ және жұптылығын анықтайды

Ондық разряттарға мысал жазады

Жүздік разряттар мысал жазады

Мыңдық разряттарға мысал жазады

Өткен тақырыпты қайталау мақсатында «Сәйкестендіру» әдісі арқылы оқушылар арасында диалог орнатамын.

  • Ондық разряттар

  • Жүздік разряттар

  • Мыңдық разряттар




Бағалау критерийі

Дескриптор

Натурал сандар жиынын разряттарға ажыратады. Тақ және жұптылығын анықтайды

Ондық разряттар мысал айтады

Жүздік разряттар мысал айтады

Мыңдық разряттар мысал айтады






Сабақтың ортасы


Тапсырмалардың күрделілігіне қарай алға ілгеріп отыратын тапсырмалары беру арқылы оқушыларды жеке жұмыс жасауына ықпал жасаймын. № 9 тапсырма
9746 = 9000+700+40+6
9746 = 9×1000+7×100+4×10+6 (жұп сан)

Бағалау критерийі

Дескриптор

Натурал сандар жиынын разряттарға ажыратады. Тақ және жұптылығын анықтайды

Разряттарға ажыратады

Қосынды түрінде жазады

Көбейтінді түрінде жазады

Жұп тақтылығын анықтайды





Сабақтың соңы


Бағалау
9-10 – «5»
6 - 8 –«4»
3 – 5 – «3»
1 – 2 – «2»

Рефлексия. Оқушының рефлексия жасау дағдыларын жетілдіру мақсатында «Бес саусақ» әдісін қолданамын.
Үй жұмысы: А топ есебі, №12






Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет