Шамалар және олардың өлшем бірліктері
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
|
Кыдырбаева. Меруерт .Кайратовна
Сынып 2
Қатысаввғвндвр саны 1 Қатыспағандар саны 0
9.10.2022ж
Сабақ
математика
Орта0 та0ырып
Менің мектебім
Сандармен амалдар орындау
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
2.1.2. 3 қосудың ауыстырымдылық терімділік қасиеттерін тиімді есептеулер жүргізу.
Сабақтың мақсаты
Сандарды пайдаланып амалдар орындап есеп шығарады
|
|
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
Саусақтар күшін сынасақ, \
Ойнақы епті шынашақ.
Еркелеп өскен кенжесі,
Қамқоршы оған өзгесі
|
Тақпақты қайталап айтады
|
Формативті бағалау
|
Саусақтарын көрсетеді
|
Сабақтың ортасы
|
1- есеп
90+5=95
60+0=60
40+4=44
95 - 5=90
60 - 0 =60
44 - 4=40
95 - 90=5
60 - 60=0
44 - 40=4
5+90=95
0+60=60
4+40=44
2-есеп. Уақытқа қатысы бар түсініктерді өсу ретімен орналастыр.
Минут Жыл Тәулік Сағат
шкаф
|
Есепті шығарады
|
1.Есепті оқиды
2.есептеп шығарады 3б 3.теңдігін жазады 2б 4. Кері есеп құрастыралы ;2б
Дескриптор:1. 1.Уақытқа қатысы бар заттарды тауып атайды 2б
2.Өсу ретімен орналастырады
3.өлшем бірліктері бойынша орналастырады
|
оқулық
|
Сабақтың соңы
|
3 –есеп
)Қант салынған пакеттің массасы 2 килограмға тең. 5пакетте-? кг қант
(10 кг)
|
сұраққа жауап береді
|
|
|
Кері бфйланыс
|
Кері байланыс: «Саяхат » әдісі. Тақырыпты толық меңгердім дегендер бірінші вагонга отырады, өзіне сенімсіздер екінші, сабақ түсініксіз болса соңғ вагонға отырады.
|
Өтілген тақырып бойынша кері байланыс береді
|
Кері байланыс
|
Пойз суреті
|
Мектеп
|
Бұлақты орта мектебі
|
Мұғалім
аты-жөні
|
Кыдырбаева М. К
|
Күні:
|
9.11.2022ж
|
Сынып:
|
4 Б Қатысқандар саны:1
|
Қатыспағандар саны:0
|
Сабақ
|
Математика
|
Ортақ тақырып
|
Менің мектебім
|
Сабақтың тақырыбы
|
Нөмірлеу
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
4.2..1.12 екі таңбалы сандардың разряттыққұрамын анықтау
4.2.1.13 екі таңбалы сандардың қосынды сомасына қойып шығу
4.2.1.7 100 шамасындағы сандарды салыстыру
|
Оқу мақсаты
|
Бұрыштардың түрлерін сызады және атайды.
|
Сабақтың барысы.
|
Сабақтың кезең уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Басы
|
Психалогиялық ахуал
Орманда кірпі келеді,
Саңырауқұлақ тереді.
Кездесті, міне, керегі:
Екеуі қайың астынан.
Біреуі терек қасынан.
Қанша олар болмақ есепте,
Тоқылған салса себетке? Кесіндінің ұзындығы бар болады. Бұны ұзындықты өлшеу құралдармен өлшей аламыз. Мысалы сызғыштың көмегімен:
|
Қайталап айтады
Мұқият тыңдайды
|
Формативті бағалау
|
.оқулық
|
Сабақтың ортасы
|
1 есеп Асханаға 25 кг-нан 2 қап ұн және 5 кг-нан 4 пакет ұн әкелді. Барлығы қанша ұн әкелді?
2-есеп
3 сағ=
5мин=
7сек=
7мин=
1 сағ 2 мин=
|
Есептің шығарады
Есепті оқиды, шығарады
|
1.Есепті оқиды 3б
2.Шартын құрады. 2б
3.Шешуін шығарады 3б
4.Кері есеп құрастырады 2б
|
Оқулық
дәптер
|
Соңы
|
Кері байланысты «Үш қадамдық сұқбат» әдісі арқылы береді.оқушыға қойылған жауабын талдап, өз балын қояды.
|
Сабақтан түйген ой-пікірін айтады.
|
|
Кері байланыс
|
Достарыңызбен бөлісу: |