Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 5.1В бөлім: Натурал сандардың бөлінгіштігі
|
Мектеп:
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні: Қыдыралина Э. И.
|
Сынып:
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақ тақырыбы
|
Дәреже
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
5.1.1.4
натурал санды ондық жазылу түрінде көрсету;
|
Сабақ мақсаты
|
Натурал санды ондық жазылу түрінде көрсету дағдысын дамыту
|
Жетістік критерийлері
|
Оқушы мақсатқа жетеді, егер:
Натурал санды ондық жазылуын жаза алса
|
Тілдік мақсаттар
|
Оқушылар «дәреже»ұғымын қолдана отырып натурал сандарды жаза алады.
Пәнге тән лексика мен терминология:
Бірдей көбейткіштердің көбейтіндісі, санның дәрежесі, дәреже негізі, дәреже көрсеткіші, разрядтық қосылғыштар ...
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:
Бірдей көбейткіштердің көбейтіндісі..., дәреже негізі деп..., дәреже көрсеткіші дегеніміз .., санның кубы, квадраты, натурал санның ондық жазылуы
|
Құндылықтарды дарыту
|
Құрмет, ашықтық құндылықтары топта және жұпта жұмыс жасау ережелерін орындау арқылы және өзара бағалау арқылы жүзеге асырылады; серіктестік – топта жұмыс жасау; еңбексүйгіштік және шығармашылық жаңа материалды өз бетімен үйрену арқылы, есептер шығару және өзара талқылау арқылы
|
Пәнаралық байланыстар
|
География
|
Бастапқы білім
|
Арифметикалық амалдарды орындай алу: натурал сандарды көбейту және бөлу, жұп және тақ сандардың анықтамасы.
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақ басы
3 мин
|
Ұйымдастыру кезеңі
1.Оқушылармен амандасу
2.Сабаққа дайындығын тексеру
3. Психологиялық ахуал ( коллаборативті орта)
Амандасу «Саламатсыздар ма!». Және : тілеймін (бас бармақтарымен тигізеді); сәттілік (сұқ саусақтарын); үлкен (ортаңғы саусақ); әрқашан (аты жоқ саусақ); және барлық жерде (шынашақ); Саламатсыздар ма! (барлық алақанымен жанасады).
|
http://azbyka.kz/master-klass-ispolzovanie-priemov-kriticheskogo-myshleniya-na-urokah-v-nachalnyh-klassah
|
Сабақ ортасы
3 мин
1 мин
3 мин
3 мин
5 мин
3 мин
5 мин
3 мин
2 мин
2 мин
5 мин
2мин
2 мин
|
|