Сабақ Тексерілді: Бөлім



Дата13.10.2024
өлшемі407,59 Kb.
#147957
түріСабақ
Байланысты:
Ана тілі 39 сабақ 28.02 .24ж


Ана тілі 39-сабақ Тексерілді:



Бөлім:

Буын мен тасымал

Практикант-студент:

Сулейменова А.Ж

Күні:

28.02.2024ж

Сынып:1

Қатысушылар саны:31

Қатыспағандар саны:4

Сабақтың тақырыбы

39 Мәтін Саусақ жаттығулары

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.1.5.2.сөйлеу барысында дауыс ырғағын, екпін, әуен, қарқын, кідірісті сақтау, ойды ым-ишара, қимыл арқылы жеткізу;
1.4.1.1.айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді көшіріп жазу және сету, есте сақтау арқылы жазу;

Сабақтың мақсаты

Санамақтың мазмұнын қимылмен көрсетіп, суреттегі балалардың көңіл күйін ым-ишара арқылы жеткізеді. Айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді көшіріп жазу және есте сақтау арқылы жазады.

Құндылықты дарыту

Талап-ізденімпаз,жасампаз тұлға тәрбиелеу

Сабақтың барысы

Сабақтың кезең
уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтыңбасы 7 мин

Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өсемiз бiз күлiп-ойнап,
Он саусақтың саласындай.
Өсемiз бiз күлiп-ойнап,
Бiр адамның баласындай.
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
Өткенді пысықтау
«Кітап оқудың пайдасы» мәтінін оқып, мазмұнын айтады



Көңіл күйлерін көтеру
Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы бірге орындайды.



Оқушыға мотивация беру мақсатында әр дұрыс жуапқа жұлдыз жинайды

Презентация

Сабақтың ортасы
10 мин



Оқу мақсатын таныстырамын.
1 тапсырма
Топтық жұмыс
ОДД:білу,түсіну,қолдану
«Белгілеп оқу» әдісі
QR код арқылы тыңдалым
https:// adebiportal.kz/ kz/authors/ view/2087

ЕББҚ ететін(ойлау деңгейі төмен ) балаға тапсырма Мәтінді оқиды

Мәтінді жүргізе оқиды
Мәтін мазмұнын айтады
Өлең авторымен танысады
Өз ойын еркін жеткізеді

Жетістік критерийі: Санамақтың мазмұнын қимылмен көрсетіп, суреттегі балалардың көңіл күйін ым-ишара арқылы жеткізеді Дескриптор:
Мәтінді жүргізе оқиды
Мәтін мазмұнын айтады
Өлең авторымен танысады
Өз ойын еркін жеткізеді

Презентация

2 мин

Сергіту сәті .
«Нейрогимнастика»




Балалар бірге жасап,қайталайды.

Жарайсыңдар!


Интерактивті тақта

11 мин

ФС 2-тапсырма Жеке жұмыс
ОДД:білу,түсіну,қолдану
«Мен саған, сен маған» әдісі
Көркем жазу
І І І І І І
і і і і і і
Берілген санамақты жатқа жазады.
Бір дегенім-білім,
«Төрт» пен «беске» ілін
Екі дегенім-еңбек,
Еңбек етсең өнбек
Өзіңнің білетін санамағыңды мәнерлеп айт
Өзің санамақ құрастырып көр
Бір дегенім- бесік
Екі дегенім-есік..... ЕББҚ ететін(ойлау деңгейі төмен ) балаға тапсырма Көшіріп жазады

Әріпті, сөздерді көркем жазады
Іі дыбысының сөздің басында, ортасында және соңында келетінін айтады.

Жетістік критерийі: Айтылуы мен жазылуы бірдей сөздерді көшіріп жазу және есте сақтау арқылы жазады.
Дескриптор:
Әріпті, сөздерді көркем жазады
Іі дыбысының сөздің басында, ортасында және соңында келетінін айтады.



Презентация

10мин

3- тапсырма Топтық жұмыс
«Суреттер сөйлейді» әдісі
Нұсқау:
Қуанған кезде түрің қандай болатынын көрсет. Ал ренжігенде түрің қандай болады? Ренжудің денсаулыққа зиян екенін білесіңдер ме?
Адамның қуанып, көңілді жүруі оның өмірін ұзартады. Сондықтан көңілсіздікке, ренішке, өкпелеуге жол бермегендерің дұрыс.
Суреттегі балалардың көңіл күйі қандай?




Адамның көңіл күйін байқауды үйренеді.
Суреттегі балалардың көңіл күйін ым- ишарамен көрсетеді.



Дескриптор:
Адамның көңіл күйін байқауды үйренеді.
Суреттегі балалардың көңіл күйін ым- ишарамен көрсетеді.

Презентация

Сабақтың соңы
5 мин

Үй тапсырмасы



Рефлексия
«Көңіл-күй купоны » арқылы береді.



Санамақты жаттау

Кері байланыс жасайды

ҚБ қойылады.





Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет