Сабақтың тақырыбы: Б. Момышұлы «Ұшқан ұя» әңгімесіндегі құндылықтар



Дата12.04.2023
өлшемі60,52 Kb.
#81827
түріСабақ

Білім беру ұйымының атауы

Қ. Мұхамедханов атындағы №90 гимназия

Пәні:

Қазақ әдебиеті

Бөлім:

Махаббат және абырой

Педагогтің аты-жөні:

Қайырғали Диана Айдарқызы

Күні:

09.02.2023

Сынып: 8

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Б.Момышұлы «Ұшқан ұя» әңгімесіндегі құндылықтар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

8.3.2.1 шығармадағы материалдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға беру

Сабақтың мақсаты

шығармадағы материалдық және рухани құндылықтарды заманауи тұрғыда салыстырып, жаңашылдығына баға береді.

Ойлау дағдыларының деңгейлері

Жоғары деңгей дағдылары

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі
1 минут
Психологиялық ахуал орнату
4 минут

Жаңа сабақ


Жаңа білім
(10-15 минут)

Сабақтың ортасы


7 минут

Сабақты бекіту


Кері байланыс
(3 минут)

Амандасу, түгендеу, оқушылардың зейінін сабаққа аудару.


«Сәлемдесу» ойыны: «Бастаймыз» деген белгі берілгенде, мен қалай амандасу керек екенін айтамын, сонда сендер бір-бірлеріңмен тез-тез амандасасыңдар. Әр адаммен әртүрлі амандасасыңдар. Сонымен, көзбен… қолмен… иықпен… құлақпен… тіземен… иекпен… өкшемен… арқамен.
Құндылық сөзіне анықтама беру


1-тапсырма
Шығармадағы рухани және материалдық құндылықтарды сәйкестендіріңіз


2-тапсырма
Үзіндідегі рухани құндылыққа байланысты өз ой-пікіріңізді жазыңыз

Шығармадағы құндылықтар

Өз көзқарасы









Baamboozle сайты арқылы ұшқан ұя шығармасын сұрақ қою арқылы тексеру


Тарсия әдісі
Тақырып бойынша кішкентай фигуралардан үлкен бір фигура шығару


Самолет әдісі
Берілген параққа тақырып бойынша сұрақтар жазу және оны ұшыру
Таңдау әдісі
Сабақта ұнағаны-
Айтарым бар-
Достарыммен бөлісемін-

Оқушылар бір-бірімен әртүрлі қимылдар жасау арқылы амандасады.


Тақтадағы құндылықтарды сәйкестендіреді


Құндылық туралы өзінің ойын жазады


Топ болып сұраққа жауап беру арқылы жарысады.


Топтық жұмыс орындап, Фигура шығарады.


Самолетқа сұрақтар жазып, бір-бірінікіне жауап береді.


Сабаққа кері байланыс береді

Екі жұлдыз, бір тілек әдісі арқылы бағалау




Дескриптор:
Өзінің көзқарасын жазады
Ойы жүйелі әрі нақты болады
Мақал-мәтел қатыстырады

Өзін-өзі бағалау


Бас бармақ тәсілі арқылы бағалау





Интербелсенді тақта


https://www.baamboozle.com/game/1416348





Ақ қағаз
Жабысатын стикерлер


Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет