Сабақтың тақырыбы: Жобаны құрастыру және дайындау Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата16.05.2022
өлшемі21,81 Kb.
#34657
түріСабақ

Бөлімі:




Педагогтің аты жөні:




Күні:




Сынып:

6

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы:

Жобаны құрастыру және дайындау

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

6.2.2.1 – музыкалық көркем құралдарын, музыкалық

аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композицияларшығару және импровизация жасау



Сабақтың мақсаты:

Музыкалық көркем құралдарын, музыкалық

аспаптар мен дауысын қолдана отырып, музыкалық композицияларшығару және импровизация жасайды



Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі (уақыты)

Педагог әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Сабақтың ортасы

Сабақтың соңы



Сәлеметсіңдер ме балалар! Үшінші тоқсанда өтілген тақырыптар бойынша ұсынылатын жобаларды таңдауларың қажет.Олар «Музыка және өнер», «Музыка және театр»,

«Музыка және кино»тақырыптары бойынша ұсынылатын бірнеше жобаларды таңдап, бірнеше топқа бөлу.

Жоспарлау.

Бұл кезеңде тақырыпты топ болып талқылау кезеңі болады. Оның нәтижесінде 5-6 тақырыпта бөлініп шығады және оны орындаушылар анықталады. Жобаны жоспарлау дегеніміз орындалатын іс-әрекетті жоспарлау болып табылады.

Жобаны дайындау.

а)жобаның мақсатын анықтау қажет.

ә)жоба тақырыбына сәйкес әр түрлі деректерден ақпарат іздеу керек б)Жобаның жұмыс жоспарын құру.Жоба үлгісі бойынша бүгін біз сендермен «Музыка және поэзия»тақырыбын алып отырмыз. Бейнежазбаны көріп, тамашалаңдар.

2-тапсырма. Тыңдалым. Өткен тоқсандағы тақырыптарға шолу жасау үшін бейнероликке назар аударып төмендегі сұрақтарға жауап беріңдер

3-тапсырма. «Сұрақтар ілгегі» әдісі арқылы сұрақтарға жауап бер.

- Музыка дегеніміз не?

-Поэзия дегеніміз не№Екеуінің айырмашылығы қандай?

Рефлексия:

-Мен не білдім?

- Бүгін мен не үйрендім?

-Мен үшін қандай тапсырма қиын болды?


-Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым?

Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Сұрақтарға жауап беріп,талдайды
Бір -бірін бағалау

Сұрақтарға жауап береді. Дәптермен жұмыс



Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижес

«Шапалақ» әдісі бойынша бағалайды


«Бес саусақ» әдісімен бағалайды



hhtp/mpp/youtube.com


http/ptt/youtube.com


Смайлик


Әдіс тәсілдер тақтайшасы

Әдіс тәсілдер



Бөлімі:

Мектеп: «Қосағаш» жоббм

Педагогтің аты жөні:

Мамырова Аширкул

Күні:




Сынып:

6

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Жобаны таныстыру

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

6.3.1.1 – шығармашылық көрсетілімнің бағдарламасын таныстыру, оларды критерияларға сәйкес бағалау, өзінің және

өзгелердің жұмысын жақсарту үшін түрлі ұсыныстар енгізу;



Сабақтың мақсаты:

Шығармашылық көрсетілімнің бағдарламасын таныстырады, оларды критерияларға сәйкес бағалау, өзінің және

өзгелердің жұмысын жақсарту үшін түрлі ұсыныстар енгізеді



Сабақтың барысы:

Сабақтың кезеңі (уақыты)

Педагог әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Сабақтың ортасы

Сабақтың соңы


Сәлеметсіңдер ме балалар!

1-ші тапсырма. Презентация.

Бітірген жұмыстарыңды көрсетіңдер, бағалаудың негізгі критерийлерін ескере отырып, өз жобаларыңның мазмұнын ауызша суреттеңдер:

- Жоба тақырыбының сәйкестігі;

- Командалық жұмыс, топта рөлдерді бөлу;

Өлеңді дыбыстау және музыкалық сүйемелдеу;

- Шығармашылық тәсіл;

- Тайм менеджмент.

2-ші тапсырма. Талқылау

- Сенің жобаңның идеясы неде?

- Сенің жобаңды қайда қолдануға болады?

- Қандай іс-әрекет сізге ең қатты ұнады?

- Сіздің қай жұмысыңыз жемісті болды?

- Өзіңнің орындауыңды қалай жетілдіруге болады



Жобаны таныстыру.

Жоба тақырыбы: «Музыка» мен «Поэзия»

Екі шығарманың айырмашылығын Венн Диаграммасы арқылы айырмашылығы мен ұқсастығын жазамыз.

А)екі шығарманың бейнежазбасын көру арқылы анықтау қажет.

ә)жоба тақырыбына сәйкес әр түрлі деректерден ақпарат іздеу керек б)Жобаның жұмыс жоспарын құру.

Жоба үлгісі бойынша бүгін біз сендермен Қазақ заманауи музыкасы тақырыбын алып отырмыз.

Бейнежазбаны көріп, тамашалаңдар.
2-тапсырма. «Сұрақтар ілгегі» әдісі арқылы сұрақтарға жауап бер.

Әннің ерекшелігі неде?

Әннің орындауының мәні қандай?

3-тапсырма.Өздік жұмысы. Екінші

тоқсанда өткен тақырыптарды еске

түсіріп,өткен әндерді қайталаңдар.



Рефлексия:

-Мен не білдім?

- Бүгін мен не үйрендім?

-Мен үшін қандай тапсырма қиын болды?


-Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым




Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Сұрақтарға жауап беріп,талдайды
Бір -бірін бағалау

Сұрақтарға жауап береді. Дәптермен жұмыс


Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы бір бірін бағалайды.
Қойылған сұрақтарға жауап береді.

Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижесі
Платформа жүйесінің пайыздық есептеу нәтижес

«Шапалақ» әдісі бойынша бағалайды

«Бес саусақ» әдісімен бағалайды

hhtp/mpp/youtube.com


http/ptt/youtube.com


Смайлик


Әдіс тәсілдер тақтайша-сы

Әдіс тәсілдер

Оқулық.

Бағалауға арналған тақтайша




Достарыңызбен бөлісу:




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет