Сабақтың тақырыбы Нейрондық желіні жобалау



бет1/2
Дата20.04.2023
өлшемі67,78 Kb.
#84900
түріСабақ
  1   2




Ұзақмерзімді жоспардың тарауы:
11.1А Жасанды интеллект

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 11 15-сабақ

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Нейрондық желіні жобалау

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

11.3.4.3 электрондық кестелердегі/математикалық модельдеу программаларындағы нейрондық желілерді жобалау;
11.3.4.4 жасанды интеллектіні әзірлеуде «мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымын сипаттау.

Сабақтың мақсаты

электрондық кестелердегі/математикалық модельдеу программаларындағы нейрондық желілерді жобалау;
жасанды интеллектіні әзірлеуде «мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымын сипаттау.

Бағалау критерийі

Барлық оқушылар электрондық кестелердегі/математикалық модельдеу программаларындағы нейрондық желілерді жобалайды; жасанды интеллектіні әзірлеуде «мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымын сипаттайды.
Оқушылардың көбісі жаңа жағдайларда білімді қолданады.
Кейбіреуі басқа нейропакеттерді талдайды.

Тілдік мақсат



Оқушылар: жасанды интеллектіні әзірлеуде «мұғаліммен оқыту» әдісін қолдану ауқымын сипаттайды.
Пәндік лексика және терминология:
Нейрондық желі – Нейронная сеть – Neural network
Шекті – Порог – Threshold
Тегістеу – Сглаживание – Smoothing
Қате – Ошибка – Error
Болжам – Прогноз – Forecast
Белсендіру функциясы – Функция активации – Activation function
Сұхбат/хатқа арналған пайдалы сөйлемдер топтамасы:
Нейрожеліні оқыту…

Құндылықтарға баулу

Құрметтеу және ынтымақтастық қабілеті сабақта топтық жұмыс арқылы оқытылады.

Пәнаралық байланыс

Ағылшын тілі, Математика

Алдыңғы білім

Жасанды интеллект туралы білу.

Сабақ барысы



Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері



Ресурстар

Сабақтың басы



Ұйымдастыру кезеңі. Сәлемдесу.
Психологиялық атмосфераны құру үшін «Сиқырлы қол» ойынын өткізіңіз. Мақсаты: Өзін-өзі ашу, кері байланыс алу, топтың бірлігін арттыру.
Алақан мен әр саусақпен өз сапасын жазу. Парақтар шеңбер бойынша беріледі. Әркім алақанға саусағымен өзіне тән сапасын жаза алады.
«Логикалық тізбек» әдісі арқылы топтарға бөлу. Оқушыларға кесілген анықтамаларды дұрыс жинау ұсынылады.
Осы анықтамалар арқылы сабақтың тақырыбы мен мақсатын қалыптастыру .


Сабақтың ортасы



(П) Компьютерде оқулықтағы «Бағалау» айдарындағы тапсырмаларды орындау.





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет