Сабақтың тақырыбы: Роботтың қозғалысы Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



бет1/2
Дата27.11.2023
өлшемі0,73 Mb.
#129690
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
1-сынып Қмж





Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

3-бөлім. Біздің өміріміздегі роботтар (ортақ тақырыптар: «Тағам және сусындар», «Дені саудың жаны сау»)

Педагогтың аты-жөні

Жеңісова Тұрсынгүл Қанатқызы

Күні

28.04.2023

Сынып: 1

Қатысушылар саны




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

Роботтың қозғалысы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.5.2.2 дөңгелек айналымының белгілі бір санына робот қозғалысын ұйымдастыру;
1.5.2.3 роботты алға жылжыту қозғалысын ұйымдастыру;
1.5.2.4 роботты артқа жылжыту қозғалысын ұйымдастыру;

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар: нұсқаулық бойынша жетекші платформаны құрастыра алады. Роботты алға жылжыту қозғалысын ұйымдастыра алады.

Көптеген оқушылар:қозғалыс кезіндегі дөңгелек айналымын түсінеді. Дөңгелек айналымының белгілі бір санына робот қозғалысын ұйымдастырады.

Кейбір оқушылар: LME EV3 программасын роботқа жүктей алады.

Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Оқушылармен амандасу. Түгендеу
Сыныпта психологиялық ахуалды қалыптастыру:
«Сәлемдесу» жаттығуы
Мұғалім оқушыларға бірнеше сурет көрсетеді.
Егер суретте күн бейнеленсе, оқушылар бір-біріне күлімдей қарайды, алақан бейнеленсе, қолдарын қысып амандасады, жүрек бейнеленсе, құшақтасады.
Оқушыларды топқа бөлу.
Әлеуметтік желілер арқылы топқа бөлу.
(Инстаграм, Ватсап,Ютуб,ТикТок)
1-топ
2-топ
3-топ
4-топ
Оқушылардан қауіпсіздік ережесін сұрау.
Берілген сурет арқылы оқушылар қауіпсіздік ережесін айтады.
Сабақтың тақырыбын анықтау мақсатында оқушыларға робот кесінділері беріледі.
Бүгінгі сабақтың тақырыбы:
Роботтың қозғалысы

  • Оқу мақсаттарын таныстыру.

  • Күтілетін нәтижені анықтау.

Мұғаліммен амандасады.

Балалар ортаға шеңбер құрып тұра қалады.


Әлеуметтік желілердің түрлерін таңдап, топқа бөлінеді.

Оқушылар қауіпсіздік ережелерін айтады..


Сабақтың мақсаттарымен танысады.

«Бас бармақ» арқылы бағалайды.



Интербел-сенді тақта






Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©emirsaba.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет